Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy tab gift


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Την εχασα για ελαχιστα λεπτα... :fear:

 

θυμαμαι το ποστ σου, φιλε μου. πραγματικα ατυχος

 

μπορει να εισαι καποια αλλη στιγμη τυχερος σε κατι αλλο, ετσι ειναι οι προσφορες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αργησες και εσυ' date=' Τεταρτη βραδυ ηταν που τα λεγαμε, ολοκληρη την Πεμπτη τι εκανες φιλε;! Σημερα τελειωσε με βαση οσα γραφτηκαν εδω.

 

[/quote']

 

Αμέσως μετα που με ενημέρωσες ότι δεν ήταν μουφα μπήκα αλλα δεν υπήρχε η προσφορά. Έχω και s2 και iPad αλλα θα εφτιαχνα 2 φιλαράκια...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια και εγω την εκλεισα την προσφορα αλλα σημερα που πηγα στο καταστημα της γειτονιας που δηλωσα να παραλαβω και ενω εχουν περασει 2 μερες που παραγγειλα τα παιδια δεν ειχαν ΙΔΕΑ η ειρωνεια..; Ειχα χθες ενα σ2 και το εδωσα σε μαυρο εγω παραγγειλα λευκο αλλα δεν θα με πειραζε να μην περιμενω... Το σιγουρο παντως ειναι οτι μου ειπαν οτι θα μιλησουν με αθηνα και θα με παρουν να με ενημερωσουν κατι που δεν εχει γινει ακομα...αν δεν μιλουσαμε παντως για προσφορα ευρομπανκ μυριζε το πραγμα αλλα δεν νομιζω μια τραπεζα να ξεφτιλιστη για 200 ταμπλετακια...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Φιλαρακι πέρασα κι εγώ πριν καμιά ώρα απ'τον Γερμανό όπου ζήτησα να μου το φέρουν (αλήθεια πόσες μέρες κάνει, 5 ή 5 εργάσιμες?) και η κοπελιά δεν είχε ιδέα ούτε βρήκε κάτι με το όνομά μου. Πήρα αμέσως τηλέφωνο στον αριθμό που σου δίνει το application της eurobank και μου είπαν ότι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα, το παρήγειλα στις 21 και θα παραλάβω σε 5 μέρες. Ελπίζω να μη γίνει καμιά μλκια γιατί αν και είχα σκοπό να το πουλήσω αρχικά τώρα το μετάνιωσα και το θέλω, ειδικά τώρα που έμαθα ότι μπορεί να τύχει να μου δώσουν και 3g όπως έγινε με το άλλο παιδί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελει 2-3 μερες να φανει στο συστημα του εκαστοτε καταστημα που προωθηθηκε η παρραγελια απο τα κεντρικα. Ερχεται ηλεκτρονικο μηνυμα στο καταστημα με την παραγγελια και τα στοιχεια του πελατη και μετα θελει 1-2 μερες για παραλαβη το καταστημα (εξαρταται απο την περιοχη, ο χρονος παραλαβη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

θελει 2-3 μερες να φανει στο συστημα του εκαστοτε καταστημα που προωθηθηκε η παρραγελια απο τα κεντρικα. Ερχεται ηλεκτρονικο μηνυμα στο καταστημα με την παραγγελια και τα στοιχεια του πελατη και μετα θελει 1-2 μερες για παραλαβη το καταστημα (εξαρταται απο την περιοχη, ο χρονος παραλαβη)

Αυτα απο ποτε συμβαινουν στα "Γερμανος";

Η δικη μου (παλιοτερη) εμπειρια ειναι εντελως διαφορετικη. Οσες φορες παρηγγειλα ηλεκτρονικα για παραλαβη απο συγκεκριμενο καταστημα (2 ηταν οι φορες αφου τριτη "δοκιμη" δεν χρειαζοταν) συνεβει το εξης: Περασα μετα απο 2-3 μερες απο το μαγαζι, τους ειπα οτι εχω παραγγειλει ηλεκτρονικα και περασα να δω μηπως ειναι ετοιμο προς παραλαβη το προιον. Με κοιτουσαν σαν να ειμαι εξωγηινος, σαν να τους μιλουσα κινεζικα. "Τι ηλεκτρονικα;", "σε ποιο site", "δεν ξερουμε κατι για την παραγγελια σας" ηταν οι φρασεις που ψελισαν.

 

Βεβαια ειναι και θεμα υποκαταστηματος γιατι οπως ισως ξερετε τα καταστηματα Γερμανος ειναι franchise, οποτε τρεχα γυρευε, το ενα μαγαζι μπορει να ειναι αψογο και το αλλο αλλου ντ' αλλου! Οποτε μην συγκρινετε καταστασεις και μην υπολογιζετε ποτε θα παραλαβετε επειδη καποιος αλλος παρελαβε σε 3-4-5 ή 10 μερες.

 

Μακαρι να αλλαξε κατι... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα τόσο αχάριστοι μην είμαστε δώρο ειναι η ταμπλετα ητε 3g η.απλή καλοδεχούμενη άλλωστε όταν βγαίνεις έξω κανεις και μια αποτοξινωση

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φυσικα, εγω εχω galaxy s2 και δεν μπορεις να συγκρινεις την εμπειρια πλοηγησης στις 10 ιντσες με τις 4,3. Μην ξεχνας οτι οι 10 ιντσες ειναι περιπου 6.25 φορες μεγαλυτερες των 4,3 , εκτος και αν συγκρινουμε αριθμο pixels

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ρε παιδια, με ενα κινητο 4,3 η ταμπλετα δεν ειναι πλεονασμος;

Το πλεονεκτημα της ταμπλετας πιστευω οτι περα απο την μεγαλη οθονη ειναι η αυτονομια της σε σχεση με ενα smartphone (αν δεν κανω λαθος γιατι δεν εχω ιδεα απο ταμπλετες - φανταζομαι οτι λογο ογκου εχει πολυ μεγαλυτερη μπαταρια). Το μειονεκτημα της η μειωμενη φορητοτητα σε σχεση παντα με το κινητο (αυξημενη σε σχεση με laptop βεβαια).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν καποιος ενδιαφερεται να πουλησει την ταμπλετα η και το κινητο προτιμω το note(:P) να μου στειλει ενα πμ!:)

και για τα 2 μαζι δινω 700ευρω αρκει να ειναι σφραγισμενα και με την αποδειξη-εγγυηση τους. για το note 700,αντιστοιχα για τα αλλα τα αντιστοιχα χρηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως δεν θελω να πιστευω οτι αλλη θα παραλαβουν το 7500 και αλλη το 7510

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Και κατι ακομα νομιζο μετα το οπτιμους 2χ τα χριστουγεννα το οποιο εκανα δωρο στον μικρο μου αδερφο ειναι η επομενη καλυτερη προσφορα για να δουμε τι αλλο καλο θα παιξει στο μελλον..ενα ευχαριστω στον τοπικ starter για μια καλη προσφορα και λιγο καλα κρυμμενη θα ελεγα...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...