Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy tab gift


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα πιταρουν οι αγγελιες απο Samsung Galaxy Tab 10. Καλη φαση παντως , σιγουρα θα ακολουθησουν κ αλλες αναλογες προσφορες ελεω κυκλοφοριας των καινουριων μοντελων κινητων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, επειδη απο Γερμανο δε θα βγαλετε ακρη τηλεφωνικα, εγω πηρα στη Eurobank και το εψαξαν λιγο. Κατ'αρχας η αγορα μπορει να γινει και μεσω χρεωστικης καρτας, οχι μονο πιστωτικης. Και μαλιστα δε χρειαζεται καν να ειναι Visa (εγω θα κανω την αγορα με την EuroLine Debit Maestro, που μεχρι στιγμης την ειχα μονο για χρηση σε ΑΤΜ). Αυτο μου επιβεβαιωθηκε και τηλεφωνικα απο Eurobank, και σε καταστημα Γερμανος που ρωτησα και εκανα την παραγγελια. Και μαλιστα υπαρχει και επιστροφη 1% στην καρτα.

Απο εκει και περα εγω εκανα παραγγελια για το S2, καθως δεν υπηρχε στο καταστημα ετοιμοπαραδοτο. Σε ερωτηση μου αν θα τα παραλαβω και τα 2 μαζι μου ειπαν πως το Tab θα μου σταλει αργοτερα. Ρωτησα και πηρα σαφη απαντηση πως ετσι κρατειται και το Tab και δε θα βρεθουμε μπροστα σε δυσαρεστες εκπληξεις τυπου "συγγνωμη, τα 200 κομματια μολις μας τελειωσαν" μολις παρω το κινητο.

Πεμπτη παραλαμβανω, οποτε νεωτερα τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον, επειδη απο Γερμανο δε θα βγαλετε ακρη τηλεφωνικα, εγω πηρα στη Eurobank και το εψαξαν λιγο. Κατ'αρχας η αγορα μπορει να γινει και μεσω χρεωστικης καρτας, οχι μονο πιστωτικης. Και μαλιστα δε χρειαζεται καν να ειναι Visa (εγω θα κανω την αγορα με την EuroLine Debit Maestro, που μεχρι στιγμης την ειχα μονο για χρηση σε ΑΤΜ). Αυτο μου επιβεβαιωθηκε και τηλεφωνικα απο Eurobank, και σε καταστημα Γερμανος που ρωτησα και εκανα την παραγγελια. Και μαλιστα υπαρχει και επιστροφη 1% στην καρτα.

Απο εκει και περα εγω εκανα παραγγελια για το S2, καθως δεν υπηρχε στο καταστημα ετοιμοπαραδοτο. Σε ερωτηση μου αν θα τα παραλαβω και τα 2 μαζι μου ειπαν πως το Tab θα μου σταλει αργοτερα. Ρωτησα και πηρα σαφη απαντηση πως ετσι κρατειται και το Tab και δε θα βρεθουμε μπροστα σε δυσαρεστες εκπληξεις τυπου "συγγνωμη, τα 200 κομματια μολις μας τελειωσαν" μολις παρω το κινητο.

Πεμπτη παραλαμβανω, οποτε νεωτερα τοτε.

 

Δηλ. τηλεφωνικά από Eurobank πήρες-έκλεισες το Galaxy S2 που πουλάει ο Γερμανός ?. Μήπως η προσφορά είναι της Eurobank τελικά ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα στη Eurobank για πληροφοριες και μετα πηγα σε καταστημα Γερμανος και εκανα την παραγγελια. Οσον αφορα το tablet, ειναι το 16gb 10,1 χωρις 3g. Αλλες λεπτομερειες δεν ξερω, αλλα φανταζομαι πως ειναι αυτο

 

http://www.e-germanos.gr/e-germanos/products/showCloseUp.eg?productListId=57833&selectedCategoryId=1221

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι φοβερο το φορουμ αυτο παντως. Η προσφορα εχει αρκετες μερες που εχει βγει. Μεχρι τωρα ειχαν πουληθει 4 κομματια. Σημερα (μετα την αναρτηση στο παρον φορουμ) πουληθηκαν 82, συμφωνα παντα με αυτα που λεει στην εφαρμογη Επιστροφη της Eurobank!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναμε καλα εγω που σας ανοιξα τα ματια!μερικοι δεν πιστευαν κιολας!ε μεχρι αυριο θα ειναι sold out

 

Indeed thanks for the info. Απλα η αληθεια ειναι πως ειναι πολυ ασαφης η προσφορα αν δεν το ψαξεις και ειναι πολυ δυσκολο να βρεις πληροφοριες για αυτην. Αλλα ειναι οντως εξαιρετικη παντως. Ευχαριστω oldermania.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερουν ποιο μοντελο ειναι!7 εχουν βγει

 

φιλε εδωσα τηλεφωνα γιατι ασαφης?περνεις και ρωτας

 

Γιατι ουτε και στα τηλεφωνα του Γερμανου ξερανε να σου πουνε. Ειχανε απλα μια ανακοινωση και τη διαβαζανε. Λεπτομερειες δεν μαθαινες απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...