Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy tab gift


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον, ειχαμε update. Μολις με πηραν απο το καταστημα Γερμανος που εκανα τη παραγγελια. Μου ειπαν πως τους ηρθε ενημερωση πως πρεπει πρωτα να κατεβασεις την εφαρμογη επιστροφη της Eurobank στο κινητο σου, απο εκει να σε κατευθυνουν υποτιθεται και μεσω αυτων να πας να κανεις την παραγγελια. Στην προφανη ερωτηση, τι γινεται αν δεν εχεις smartphone αφου η προσφορα ειναι ακριβως για αυτο το σκοπο μου ειπαν πως απλα ετσι τους ειπαν και ετσι μου λενε. Ουσιαστικα ο ολος ντορος γινεται για να γινει γνωστο το application. Βεβαια το γιατι δε γινεται να το βαλεις ΑΦΟΥ παρεις το κινητο παραμενει αγνωστο..

 

Να τι εννοω λεγοντας πως ειναι ασαφης η προσφορα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν από Γερμανο που πηγαν δικοι μου τους ειπαν οτι πρωτα πρεπει να κατεβάσουν ενα application της Eurobank. Και μετά αφου πάρουμε το οκ κάνουν την παραγγελία ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην εφαρμογή "Επιστροφή" στις προσφορές υπάρχει αυτό που συζητάμε.

Ισχύει για τα Nexus (599,90)

Note (699,90)

Galaxy SII (499,90)

Και δίνει το Tab 10.1 αξίας 599,90

Υπάρχουν 118 τεμάχια ακόμα.

Αυτά αναφέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα αναφερει για τιν εφαρμογη της eurobank πιο πριν τωρα το να παρετε και ενα τηλ δεν τρεχει και τιποτα μαθαινεις περισσοτερα απλα εγω σας ανοιξα τα ματια:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψήνομαι να τα χτυπήσω αλλά επειδή είναι πολλά τα 500 σκέφτομαι αν θέλει κανείς την ταμπλέτα με 200 ή το galaxy S II με 300, να μου πει να τα πάρουμε μαζί.

είμαι Θεσσαλονίκη.

[email protected]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ παιδια αλλα εγω δεν εμπιστευομαι να βαλω απο πριν τη πιστωτικη και μετα να μου πουν οτι τελειωσε το δωρο αντε βγαλε ακρη μετα με τις τραπεζες αφου θα χουν παρει απο πριν τα λεφτα ξεχαστε το. Αν καποιος θελει να ρισκαρει με τη δικη του πιστωτικη εγω δεχομαι μισα μισα, και παιρνω τη ταμπλετα. Οποιος θελει Pm me. Ειμαι απο αθηνα κεντρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ παιδια αλλα εγω δεν εμπιστευομαι να βαλω απο πριν τη πιστωτικη και μετα να μου πουν οτι τελειωσε το δωρο αντε βγαλε ακρη μετα με τις τραπεζες αφου θα χουν παρει απο πριν τα λεφτα ξεχαστε το. Αν καποιος θελει να ρισκαρει με τη δικη του πιστωτικη εγω δεχομαι μισα μισα, και παιρνω τη ταμπλετα. Οποιος θελει Pm me. Ειμαι απο αθηνα κεντρο

 

Πριν από λίγο έκλεισα και εγώ. Κοίτα πιστωτική δίνεις μόνο αριθμό. Για να γίνει χρέωση πρέπει να έχουν ημερομηνία λήξης και τα 3 ψηφία της πίσω όψης. Λογικά η χρέωση θα γίνει με την παραλαβή.

 

Το τάμπλετ κυκλοφορεί μόνο σε μαύρο ? Γιατί με ρώτησαν μόνο χρώμα για το galaxy.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνώμη μου είναι οτι οποιος ειχε να αγοράσει καποιο samsung καλο είναι να χρησιμοποιησει αυτή τη προσφορά. Γενικά πάντως να μπεις στην διαδικασία ή να μοιραστείς τα έξοδα, πιστεύω είναι είναι λιγο μπερδεμα. Κοιτάχτε και τι τιμές παιζουν στο skountz και σκεφτείτε σε περίπτωση που εξαντληθούν τι θα γίνει. Είναι γενικά μπέρδεμα με τις τράπεζες. Πάντως το ότι τοσο καιρό δεν είχαν γίνει πολλές αγορές...με προβληματιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα πιστωτική δίνεις μόνο αριθμό. Για να γίνει χρέωση πρέπει να έχουν ημερομηνία λήξης και τα 3 ψηφία της πίσω όψης. Λογικά η χρέωση θα γίνει με την παραλαβή.

Γι αυτο εγραψα οποιος θελει και ειναι απο αθηνα, εγω δεχομαι μισα μισα, αλλα θα βαλει αυτος τη πιστωτικη του. Οποιος θελει εδω ειμαι, ας μου στειλει μηνυμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω την πηρα την προσφορα γιατι με ενδιέφερε το ταμπλετ. Δίνω το κινητο σε όποιον ενδιαφέρεται στην τιμή σκρουτζ.

Καλα , εσυ δινεις το κινητο σε τιμη σκρουτζ και το λες εδω?? Βαλτο στις αγγελιες φιλε μου, οχι ετσι "στεγνα" !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...