Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy tab gift


oldermania

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τεσσερις επιλογες βλεπω στο.app . Που ειναι οι τρεχουσες προσφορες που αναφερθηκαν πιο πανω?καποιος που το χρησιμοποιησε μπορει να μου πει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τεσσερις επιλογες βλεπω στο.app . Που ειναι οι τρεχουσες προσφορες που αναφερθηκαν πιο πανω?καποιος που το χρησιμοποιησε μπορει να μου πει?

 

Εχεις βαλει τα στοιχεια σου σωστα;Επισης πρεπει να εχεις συνδεσει για να σου ενημερωσει τις προσφορες το app.

Μερικοι εδωμεσα ειναι τελειως απαραδεκτοι και προσπαθουν να τα μαζεψουν.Αληθεια τι θα γινοταν εαν ο τοπικ σταρτερ δεν ελεγε τιποτα αλλα χτυπαγε 2 αγγελιες και ελεγε ολοκαινουργια σφραγισμενα 300 το ενα;ΧΑΜΟΣ θα γινοταν και θα τα κονομαγε αλλα αντι να το κανει αυτο ηρθε εδω και μας ενημερωσε και συνεχισε να το κανει ακομα και οταν του την επεσαν και ηρθαν μετα και τα κορακια.....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ oldermania.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα τα εβαλα και συνδεση εχω...παρολα αυτα δε τις βλεπω στο κινητο μου..

 

Σωστα τα εβαλα και συνδεση εχω...παρολα αυτα δε τις βλεπω στο κινητο μου..

 

Μαλλον ειναι η καινουρια που μου εστειλαν και δεν εχει ενεργοποιηθει ακομη..αν καποιος ειναι απο θεσσαλονικη , και κανει χρηση της προσφορας του δινω τα μισα για το sg2.γιατι δε με βλεπω να προλαβαινω ως αυριο. Οπως και να χει μπραβο στον topic starter.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα τα εβαλα και συνδεση εχω...παρολα αυτα δε τις βλεπω στο κινητο μου..

 

Εχεις κατεβασει το προγραμμα "επιστροφη" της eurobank και οχι αυτο που ειναι για τους λογαριασμους σου;

Στην πρωτη επιλογη σου λεει τρεχουσες προσφορες εκει πας στην προσφορα του γερμανου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις βαλει τα στοιχεια σου σωστα;Επισης πρεπει να εχεις συνδεσει για να σου ενημερωσει τις προσφορες το app.

Μερικοι εδωμεσα ειναι τελειως απαραδεκτοι και προσπαθουν να τα μαζεψουν.Αληθεια τι θα γινοταν εαν ο τοπικ σταρτερ δεν ελεγε τιποτα αλλα χτυπαγε 2 αγγελιες και ελεγε ολοκαινουργια σφραγισμενα 300 το ενα;ΧΑΜΟΣ θα γινοταν και θα τα κονομαγε αλλα αντι να το κανει αυτο ηρθε εδω και μας ενημερωσε και συνεχισε να το κανει ακομα και οταν του την επεσαν και ηρθαν μετα και τα κορακια.....ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΝ oldermania.

Επειδή προφανώς αναφέρεσαι σε εμένα και ενώ έχω ήδη κάνει edit το μήνυμα και έδωσα και εξηγήσεις και προφανώς δεν υπήρχε δόλος σε ότι έγραψα αυτά τα περί απαράδεκτων και κορακιών καλύτερα να τα συμμαζέψεις και να μην το συνεχίσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μην μαλωνεται ρε παιδια να υπαρχει αλληλεγγυη μην ειμαστε ο εαυτος μας! ευχαριστω το φιλο για να καλα του λογια δεν με νοιαζουν τα λεφτα αλλιως οπως ειπες θα κοιτουσα να τα οικονομησω!

 

γεια σου special και στην επομενη δυνατη προσφορα εδω ειμαστε:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βοήθεια.Έχω το samsung galaxy y young pro με Adroid 2.3. Προσπαθώ να κατεβάσω την εφαρμογή επιστροφή eurobank από το Android market και μου βγάζει ότι η εφαρμογή δεν είναι συμβατή με την συσκευή μου. Γιατί γίνεται αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα μεγάλο μπράβο στον oldermania.

 

Όπως είπε πιο πριν εγώ είμαι αυτός που θα μοιραστούμε την προσφορά.

Και στο κάτω κάτω εμείς πρέπει να είμαστε αυτοι που θα βγούνε κερδισμένοι και όχι τα καταστήματα, γι αυτό βρείτε ένα 'ταίρι' ( :devil: ) και μοιραστείτε την προσφορά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά βοήθεια.Έχω το samsung galaxy y young pro με Adroid 2.3. Προσπαθώ να κατεβάσω την εφαρμογή επιστροφή eurobank από το Android market και μου βγάζει ότι η εφαρμογή δεν είναι συμβατή με την συσκευή μου. Γιατί γίνεται αυτό;

 

επειδη η αναλυση ειναι μικρη...αστα και εγω με galaxy Y δε μπορεσα τιποτα να κανω και εβαλα φιλο να γινει η δουλεια..ακομα περιμενω να δω τι θα μου πει ο γερμανος

 

Λοιπον δε βγαζει προσφορες, μαλλον οποιος προλαβε προλαβε :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...