Προς το περιεχόμενο

Αγία Βαρβάρα ρούχα, παπούτσια κτλ


AfterForever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα.

Έχω ακούσει για την Αγιά Βαρβάρα ότι βρίσκεις από παπούτσια μέχρι μπουφάν μηχανής !!

Θέλω να πάω να ρίξω μια ματιά. Αντιλαμβάνομαι πλήρως πως ό,τι πάρω δεν είναι αυθεντικό κτλ κτλ

Επειδή δεν είμαι από Αθήνα, μπορεί να μου πει κάποιος περίπου στην Αγία Βαρβάρα που είναι αυτά; Είναι σαν λαϊκή αγορά, σε ένα μέρος μαζεμένα, είναι διάσπαρτα μαγαζιά / πάγκοι κτλ; Τι παίζει γενικώς;

Κυρίως σε ποιο μέρος είναι και θα το βρω (ας είναι καλά τα gps).

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από Ιερά Οδό όπως έρχεσαι από Αιγάλεω στρίβεις αριστερά στο Praktirer. Ο δρόμος λέγεται Ελευθερίου Βενιζέλου. Τα μαγαζιά ξεκινάνε 1-2 χλμ πιο κάτω αριστερά δεξιά του δρόμου και μέσα στα στενά.

 

Δεν έχει πάγκους είναι κανονικά μαγαζία. Θα δεις τα κρεμασμένα παπούτσια και τα ρούχα καθώς και τους μελαψούς πωλητές τους απ ' έξω και θα τα καταλάβεις. Μην ψωνίσεις κατευθείαν από έναν κάνε βόλτα στα μαγαζιά ( όλοι πάνω κάτω έχουν τα ίδια πράγματα).

 

Παζάρεμα στη τιμή δέχονται μόνο στα μαϊμού κομμάτια .

 

Για το Gps τώρα ο δρόμος δεν θυμάμαι αν ανήκει στην Αγία Βαρβάρα ή στο Αιγάλεω αλλά αν δεις στον χάρτη της συσκευής σου να ξεκινάει από Ιερά Οδό είσαι στο σωστό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

στο δεξί σου χέρι θα δεις μια εθνική τράπεζα αν θυμάμαι καλά μπες στο στενό και ρίξε μια ματιά στα καταστήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ο μονος που ακουω για μλκ να αγορασεις μαιμου μπουφαν μηχανης ?

το ιδιο και για παπουτσια.ειναι το σημειο που υποστηριζει το υπολοιπο σωμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ο μονος που ακουω για μλκ να αγορασεις μαιμου μπουφαν μηχανης ?

το ιδιο και για παπουτσια.ειναι το σημειο που υποστηριζει το υπολοιπο σωμα

 

nope

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι ο μονος που ακουω για μλκ να αγορασεις μαιμου μπουφαν μηχανης ?

το ιδιο και για παπουτσια.ειναι το σημειο που υποστηριζει το υπολοιπο σωμα

μαζι σου... μετα ρημαζουν γονατα και βλέπουμε θέματα της μορφής "Χονδροπάθεια Α' βαθμού-τι κάνω;". :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Δεν μπορώ να καταλάβω αυτή τη λογική...αν μπορείς να πάρεις το κανονικό πάρτο, αν δεν μπορείς πάρε κάτι άλλο. Δηλαδή δεν σε πειράζει που ξέρεις ότι είναι μούφα, φτάνει μόνο να νομίζουν οι άλλοι (ή εσύ να νομίζεις ότι έτσι νομίζουν...) ότι φοράς κάτι ακριβό και επώνυμο!

 

Το κακό με τόσες μαϊμούδες είναι ότι κι αυτοί που παίρνουν τα αυθεντικά δεν "πείθουν", περνάνε κι αυτά για μούφες! :P

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή δεν σε πειράζει που ξέρεις ότι είναι μούφα, φτάνει μόνο να νομίζουν οι άλλοι (ή εσύ να νομίζεις ότι έτσι νομίζουν...) ότι φοράς κάτι ακριβό και επώνυμο!

 

 

Για την εικόνα ζούμε..Λίγοι ζουν για την ουσία.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...