Προς το περιεχόμενο

Αγία Βαρβάρα ρούχα, παπούτσια κτλ


AfterForever

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρέ παιδιά κάποιος δε χρειάζεται να πάρει μαϊμού μάρκα για τη μούρη, αλλά για το σχέδιο. Συνήθως τα επώνυμα προϊόντα (κυρίως παπούτσια) έχουν πιο καλαισθητα σχέδια από τα no-name, τι να κάνουμε τώρα..

Εγω από Santa έχω ψωνισει πάντως και το πρόσημο είναι θετικό (στις 10 αγορές οι 3-4 ΜΑΞ να είναι μουφα).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 126
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει κι εγώ πήρα αυθεντικά adidas και σκίστηκαν στους 5 μήνες...είναι και πως θα τύχει καμιά φορά.

εγω φιλε μου οτι αυθεντικα παιρνω παπουτσια μου χαλανε στη καλυτερη στο χρονο επανω

τωρα πηρα rebook επιτηδες χωρις ραφες και παλι σκιστηκαν στους 2 μηνες με ελαχιστο περπατημα απαραδεκτη ποιοτητα και με τα nike στον εναν χρονο μου εχουν ανοιξει μου χει τυχει να σκασει η αεροσολα σε αιρμαξ παπουτσι των 140 ευρω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Τα reebok έχουν ρίξει πολύ τη ποιότητα τους τα τελευταία χρόνια.

Δεν φοράω airmax, αλλά ότι Nike παπούτσι έχω φορέσει (και έχω φορέσει πολλά) δεν παρουσίασαν ποτέ κάποιο πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω φιλε μου οτι αυθεντικα παιρνω παπουτσια μου χαλανε στη καλυτερη στο χρονο επανω

τωρα πηρα rebook επιτηδες χωρις ραφες και παλι σκιστηκαν στους 2 μηνες με ελαχιστο περπατημα απαραδεκτη ποιοτητα και με τα nike στον εναν χρονο μου εχουν ανοιξει μου χει τυχει να σκασει η αεροσολα σε αιρμαξ παπουτσι των 140 ευρω

 

 

Θανατηφόρος είσαι :-D  :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα reebok έχουν ρίξει πολύ τη ποιότητα τους τα τελευταία χρόνια.

Δεν φοράω airmax, αλλά ότι Nike παπούτσι έχω φορέσει (και έχω φορέσει πολλά) δεν παρουσίασαν ποτέ κάποιο πρόβλημα.

Nike πήρα τώρα, ένα απλό μοντέλο, όχι ακριβό. Για να δούμε πως θα πάει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Nike πήρα τώρα, ένα απλό μοντέλο, όχι ακριβό. Για να δούμε πως θα πάει :)

Αθλητικά φοράω και Adidas (παλαιότερα και πουμα). Μπασκετικα φοράω μόνο Nike και αν και υπάρχει μια φυσιολογική φθορά μετά το χρόνο (αλλά κάνω συνεχώς προπονήσεις), πότε δεν έχει βγει πάτος/ σκιστει το παπούτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

Ξεθάβω το τόπικ. Ξέρει κάποιος αν Κυριακή είναι ανοιχτά τα συγκεκριμένα μαγαζιά;

Έχει τύχει να πάω Κυριακή και να τα πετύχω ανοιχτά, αλλά ήταν γιορτές που τα πάντα ήταν ανοιχτά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μουφομαγαζια με μουφοπροιοντα

 

Μην πετάτε τα χρήματα σας σε τέτοια.

 

τα ιδια προϊοντα ειναι στο 80% των μαγαζιων συνοικιας.

 

η μονη οδος ειναι τα μεγαλα πολυκαταστηματα & επειδη δεν πηγαινω ουτε εκει πλεον, δεν ειμαι βεβαιος κ γι'αυτους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θα χρειαστείς όμως μία αλλαγή σε παπούτσια ή οτιδήποτε άλλο επειδή είναι γ' κατηγοριας έλα πες μου ποιος τσιγγάνος θα στην κάνει

 

(Εκτός ότι δεν κόβουν πότε μα πότε απόδειξεις και άλλα βοηθάς ένα σύστημα τσιγγανων με παράνομα προϊόντα αμβιβολου ποιότητας και ανθρώπους που ποτέ δεν πληρώνουν τίποτα σε αυτό τον τόπο.)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν θα χρειαστείς όμως μία αλλαγή σε παπούτσια ή οτιδήποτε άλλο επειδή είναι γ' κατηγοριας έλα πες μου ποιος τσιγγάνος θα στην κάνει

 

(Εκτός ότι δεν κόβουν πότε μα πότε απόδειξεις και άλλα βοηθάς ένα σύστημα τσιγγανων με παράνομα προϊόντα αμβιβολου ποιότητας και ανθρώπους που ποτέ δεν πληρώνουν τίποτα σε αυτό τον τόπο.)

 

δεν καταλαβες το πνευμα μου. εγω δεν αγοραζω β' διαλογη για κατι που στηριζει 80 κιλα.

 

απλως ενημερωνω οτι μαϊμουδες πωλουνται πλεον σχεδον παντου !

αλλαγες γινονται μια χαρα στα περισσοτερα μαγαζια της Αγ.Βαρβαρας.

 

παντως οι τσιγγανοι τα λεφτα δεν τα βγαζουν απο τα παπουτσια & τα ρουχα. βιτρινες τα εχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω πληρώσει τζιν σε γνωστό μαγαζί της Πάτρας 350€ και συμπτωματικά φοράω το τζιν μετά από κανα δίμηνο και έχω πάει Αγία βάρβαρα να χαζέψω το ίδιο τζιν όταν λέω το ίδιο το ίδιο γιατί το έβγαλα επιτόπου κ τα σύγκρινα ίδια ταμπελάκια ίδια κορδονακια ίδιες ετικέτες και το έδινε 35€.! Κυρίως έχει κακές απομιμήσεις αλλά σε τζιν και κανα κοντομάνικο πετυχαίνεις κάτι καλά για παπούτσια δν το συζητώ μακρυά ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Ξεθαβω το τοπικ ρωτωντας αν αξιζει για καμια μπλουζα ralph lauren η κανα εσωρουχο calvin klein. Τι λετε εχετε παρει; ειναι καλη ποιοτητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...