Προς το περιεχόμενο

Νομιμοποιηση Κανναβης?Ναι η Οχι?


GoLdMaNn

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι εχεις δικιο αλλά παραμενει υπερεξειδικευμενη αφου μιλαει μόνο για Αγγλια και μιλαει για μια ουσια και οχι για πολλες οπως ο τουφας ελεγε.

 

 

Μιλαμε συγκεκριμενα και οχι αοριστα. Ξερω πολυ καλα τι λεω παντα και απο οτι φαινεται εσυ δεν προσεχεις 100% τι λες και τι εννοεις. Λοιπον ειπες:

 

 

Δεν μιλησες για ποσοστα. Μιλησες για θανατους ανα ετος....

 

Περιμενω λοιπον ερευνα που να υποστηριζει τα λογια σου για πολλες ουσιες(μιας και μιλας για "απο τις πιο πολλες" περιμενω για καμια 15αρια) και για οχι μια χωρα αλλά για πολλες.

http://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736%2810%2961462-6/fulltext εβαλα πριν αυτο.

 

 

Επισης θα παρεκτραπω λιγο αλλα χαλαλι.

Το βουλωνεις απο εδω και περα. Οταν μιλαμε με επιχειρηματα και εσυ λες τα δικα σου χωρις να εχεις παρουσιασει τιποτα να στηριξει την γνωμη σου, δεν θα χαλας την κουβεντα. Εχεις πει ενα σωρο μπουρδες, που δεν στεκουν. Λεμε πραγματα που εχουμε επιχειρηματολογήσει υπερ τους με ενα σωρο links και δεν εχεις δειξει ΤΙΠΟΤΑ που να στηριζει αυτο που λες εκτος απο την πειρα σου (που κανει μπαμ απο μακρια οτι δεν εχεις ιδεα για το τι μιλας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 603
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

CZYNU.jpg

Μια χαρα serious ειμαι μην κοιτας που διαβασες μια ερευνα (για την Αγγλια, που ελεγε για 30 θανατους ανα ετος απο εκσταση και 10 απο ιππασια και μόνο για εκσταση χωρις να συγκρινει καποια αλλαη ουσια) και την επλασες και την γενικευσες ωστε να περασεις το point σου, λεγοντας το: "H ιππασια σκοτωνει πιο πολλα ατομα καθε χρονο απο τις πιο πολλες ουσιες,".

 

Ή θα παραδεχτεις το απολυτο fail σου ή θα μου δωσεις μια ερευνα που να λεει αυτο που υποστηριξες για πολλες ουσιες (καμια δεκαριά μου φτανουν) και τους θανατους ανα ετος που προκαλουν σε σχεση με τους θανατους ανα ετος λογω ιππασιας και να ειναι οι θανατοι λογω ιππασιας περισσοτεροι απο αυτους λογω της καθε ουσιας και για πολλες χωρες.

 

http://www.thelancet.com/journals/lancet/article/PIIS0140-6736%2810%2961462-6/fulltext εβαλα πριν αυτο.

 

 

Επισης θα παρεκτραπω λιγο αλλα χαλαλι.

Το βουλωνεις απο εδω και περα. Οταν μιλαμε με επιχειρηματα και εσυ λες τα δικα σου χωρις να εχεις παρουσιασει τιποτα να στηριξει την γνωμη σου, δεν θα χαλας την κουβεντα. Εχεις πει ενα σωρο μπουρδες, που δεν στεκουν. Λεμε πραγματα που εχουμε επιχειρηματολογήσει υπερ τους με ενα σωρο links και δεν εχεις δειξει ΤΙΠΟΤΑ που να στηριζει αυτο που λες εκτος απο την πειρα σου (που κανει μπαμ απο μακρια οτι δεν εχεις ιδεα για το τι μιλας).

Το εριξες στον φασισμο τωρα? Τι θα πει το βουλωνω? Επειδη εσυ το θελεις και δεν εχεις επιχειρηματα??

Φυσικα και δεν θα μου κάνεις καμια υποδειξη και φυσικα αγνοω την υποδειξη σου τελειως. Θα λεω ο,τι θελω οποτε θελω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι ηλιθιος? το 1 στα 10000 ειναι το ιδιο με το 1 στα 350? Πιο ειναι πιο επικινδυνο?

Ακομα να μου πεις 5 ναρκωτικες ουσιες που φτιαχνουν απο την κανναβη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εε....

Τι εε?

Μιλησε για "H ιππασια σκοτωνει πιο πολλα ατομα καθε χρονο απο τις πιο πολλες ουσιες," και στην ερευνα που δινει λεει για 10 θανατους λογο ιππασιας ανα ετος και για 30 θανατους λογω εκσταση ανα ετος.

Τι παραπανω θελεις για να δεις οτι αυτα που ελεγε δεν συμβαδιζουν και ειναι αντιθετα με αυτα που εδωσε ως υποστηριξη αυτων που ειπε??

 

Εισαι ηλιθιος? το 1 στα 10000 ειναι το ιδιο με το 1 στα 350? Πιο ειναι πιο επικινδυνο?

Ακομα να μου πεις 5 ναρκωτικες ουσιες που φτιαχνουν απο την κανναβη.

Δεν μιλησες αρχικα για επικινδυνοτητα. Μιλησες για θανατους ανα ετος.

Καταλαβαινεις την διαφορά και που ενισταμαι?

 

Επισης δεν μιλησα για ναρκωτικες ουσιες απο την κανναβη. Μιλησα για ουσιες απο την κανναβη.

Αλλος ειναι ο ηλιθιος.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...