Προς το περιεχόμενο

Νέες δυνατότητες στο σύστημα σχολιασμού του Facebook


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια .. κοψτε αυτο το παραμυθι με τα προσωπικα δεδομενα... αν τα βαζετε ολα τα στοιχεια εσεις το facebook σας φταιει μετα ε..?!

και σταματηστε επιτελους να κραζετε και να κριτικαρετε οπιαδηποτε αλλαγη και αν κανει ...!

αυτο μονο στην ελλαδα συμβαινει ...!

ακομα και το dslike να βαλουν που το ζητανε πολυ... παλι θα το κραζετε ....!

Ελεος πια .....!!

 

Μια χαρά και στο εξωτερικό γίνετε ;) διαβαζω και γερμανικό φόρουμ και γερμανικές σελίδες. Κι εκεί τα ίδια γίνονται :P

 

Πάντως πρέπει να συμφωνείσω μαζί σου! Ι βιβλιοφατσα σου λέει τι μπορείς να κανείς και δεν σε επιβάλει τίποτα. Τώρα αν μερική μερική θέλουν να ξεπεράσουν τα κόμπλεξ τους βάζοντας φωτογραφίες και πληροφορίες του στυλ: δείτε πωσω γαματος είμαι και πόσο τέλεια περνάω...να μη παραπονιούνται και έχουν κ απαιτήσεις... (δεν θέλω να κατιγωρησω κανέναν εδώ στο φόρουμ.)

 

Το θέμα είναι όμως δυστυχώς όντως, ότι έχει γίνει πολι περίπλοκο το FB... Και σου δίνει ένα σορό βλακείας που δεν χρειάζεσαι....

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υ.Γ Τουλάχιστον εάν θέλουν να πουλάνε τα δεδομένα μας σε διαφημιστικές να μας δίνουν και ποσοστό από τα κέρδη τους. :P :P

Θα δωσεις και λεφτα για την αναπτυξη ομως οκ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δωσεις και λεφτα για την αναπτυξη ομως οκ?

ήδη έχω δει γκόμενες που έχουν 5κ φίλους να "πουλάνε" τα ποστς τους σε εταιρίες για διαφήμιση(μικρές μεν αλλά και πάλι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα δωσεις και λεφτα για την αναπτυξη ομως οκ?

Παίρνουν τα δεδομένα μου χωρίς να με ρωτήσουν και με βάση αυτά πουλάνε προιόντα.Δεν νομίζω να έχουν και την απαίτηση να βοηθήσω και στην ανάπτυξη κιόλας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...