Προς το περιεχόμενο

Καμπάνια για την επιστροφή του Leisure Suit Larry


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Koιτα κοσμικη συμπτωση.προχτες επεσε το ματι μου σε ενα LSL android game και σκεφτομουν τι ωραια θα ηταν να εβγαινε ενα νεω LSL adventure game.χεχ,οπερ και εγενετο.

Eιπανε αν το νεο παιχνιδι θα ειναι direct sequel του 7ου στην σειρα και τελευταιου Larry adventure που ειχε βγει,το Love for Sail ?

Hταν παλια να βγει ως Lust in Space και θα ειχε τον Larry σε εναν πλανητη γεματο alien γκομενες,αλλα δυστυχως το adenture genre ηταν ηδη νεκρο και το ακυρωσανε. :cry:

 

Παντως τα χω ολα τα Larry σε μια collectors που ειχε βγει πριν χρονια.

Δεν εχω βεβαια κατι καινουργια που ειχαν βγει πιο προσφατα,αλλα αυτα δεν ειναι adventures.

Aν τωρα καποιος μπορουσε να βγαλει και τα εγκατελειμενα sequels των Freddy Pharkas: Frontier Pharmacist και Full Throttle... :wub:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 43
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators
So please help us make LEISURE SUIT LARRY IN THE LAND OF THE LOUNGE LIZARDS: the 25th ANNIVERSARY EDITION

Νομίζω ότι μιλάνε για re-imagine του πρώτου της σειράς.

 

Και θα συνεχίσουν με τα υπόλοιπα αν πάει καλά το πρώτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Al Lowe δεν υπάρχει! Είναι απίστευτος.

 

"Oh hi! I am legendary adventure game designer Tim S.... em Al Lowe! You know how all white guys look alike!"

 

Χαχαχαχα. Δεν υπάρχει!

 

Και από την περιγραφή

 

"we’ll send you an incredibly personal, deeply heartfelt download link (via Steam or DRM free version) so that you can get the game instantly. It’s the same way you probably get ALL your games…only this time, it’s legal!"

 

Όπως και η ονομασία του project είναι ενδεικτική της σειράς :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε μηπως και ΜΑΜΗΣΟΥΜΕ επιτελους ( οπως τοτε) ! χα χα!!

 

Φοβερο Game λιγο καλυτερο στο PC αν ειχες καρτα γραφικων ειδικα τοτε που βγηκε η εκδοση με τα 256 χρωματα εναντι 32 της Amiga 500.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι μιλάνε για re-imagine του πρώτου της σειράς.

 

Και θα συνεχίσουν με τα υπόλοιπα αν πάει καλά το πρώτο.

 

 

Ακριβως αυτο ειναι και λυπαμαι που το λεω αλλα με αφηνει αδιαφορο. Τα Larry τα εχω χιλιοπαιξει και θα προτιμουσα να ξεκιναγαν ενα καινουργιο. Τοτε ναι θα τα εσκαγα χοντρα για να βοηθησω οπως τα εδωσα για wasteland 2 και στο καινουργιο της double fine.

 

Αντε μηπως και ΜΑΜΗΣΟΥΜΕ επιτελους ( οπως τοτε) ! χα χα!!

 

Φοβερο Game λιγο καλυτερο στο PC αν ειχες καρτα γραφικων ειδικα τοτε που βγηκε η εκδοση με τα 256 χρωματα εναντι 32 της Amiga 500.

 

Και οχι μονο..στο pc ειχε γαματο ηχο ειδικα αν ειχες καμμια Roland ηταν ορχηστρικος ο ηχος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ και να χα το παραδακιιιιιι

Απιστευτα δωρα.... για καποιον ο οποιος εχει φαει ψωμι και αλατι με τον Larry....

Αναρωτιεμαι αν το δωρο περιλαμβανει και Ménage à trois με τον Θεο AL .... xaxaxaxa :X :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θυμαστε τις ερωτησεις που ειχε στο πρωτο Larry για να δει εαν εισαι ενηλικος?Ρε τι τραβαγα καθε φορα κ τα αγγλικα μου δεν ηταν καλα τοτε κ φυσικα δεν ημουν κ αμερικανακι ωστε να ξερω τις ερωτησεις.Αλλα η εμπειρια του να εισαι 9 χρονων και να παιζεις larry ειναι αναντικαταστατη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει αναγκαστικά να κάνουμε Amazon Payment account ?

 

Με paypal δε γίνεται ?

 

edit

-----

 

Πρέπει να είναι η πρώτη φορά που "αγοράζω" παιχνίδι ΗΥ ... έστω και με αυτό το τρόπο και για συμβολικό ποσό.

 

Η μλκία είναι ότι αν δηλώσει πχ στην αρχή ένα minimum ποσό μετά δεν μπορείς να ξαναδώσεις ώστε να αύξήσεις level !

 

------

 

by the way : Η μουσική του ήταν το πρώτο custom ringtone που έβαλα σε κινητό μου !!

 

----

 

Πως μπορώ να κάνω το LSL7 να παίξει στα win7 64 bit ? Δοκίμασα να επιλέξω compatability mode αλλά τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...