Προς το περιεχόμενο

Pro Evolution Soccer 2013 [PC]


mchls

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είναι ιός. Το antivirus αναγνωρίζει πως το αρχείο είναι packed με obfuscator ( απο όπου προκύπτει και η ονομασία )

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Obfuscation_(software)

 

Αρκετοί κρύβουν αρχεία με κακόβουλο περιεχόμενο με αυτόν τον τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα.

Θέλω μία βοήθεια σχετικά με τα patches στο PES 2013:
v1.2
v2.0 + v2.0.1 fix
v2.1
v2.2
v2.3 + v2.3.1 fix
v2.4
v2.5
v2.6
v2.7

Αυτά, για να εγκαταστήσουμε ένα, πρέπει να απεγκαταστήσουμε το προηγούμενό του; Κάτι τέτοιο έχω ακούσει. Είναι έτσι;

Και αν ναι, οι αλλαγές που έχουν κάνει το προηγούμενο δε χάνονται;

π.χ. Ας πούμε ότι εγκαθιστώ το πρώτο (v1.2). Γιά να εγκαταστήσω το v2.0 και το fix v2.0.1, πρέπει να απεγκαταστήσω το v1.2; Και αν ναι, από προσθαφαίρεση προγραμμάτων; Υπάρχει εκεί, ή πρέπει μέσα απ' το παιχνίδι; Και, οι αλλαγές που έχει κάνει το v1.2, δε θα χαθούν;

Και μία ακόμη ερώτηση:εάν κάθε νέα ver. έχει και όλες τις αλλαγές της προηγούμενης, η τελική (για την ώρα) v2.7, έχει τα πάντα; Δηλαδή, να μην εγκαταστήσω καμία, να βάλω τη v2.7 και «καθάρισα»;

Μπορείτε να με βοηθήσετε με τις απορίες;

Ευχαριστώ για το χρόνο σας !!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιλάς για το PESEdit patch κι όχι για τα official.

Έχουν οδηγίες για το τι πρέπει να κάνεις, ένα pdf αν θυμάμαι καλά. Θα πρέπει να διαγράψεις ένα φάκελο νομίζω εφόσον έχεις κάποια παλιότερη έκδοση.

Θες μόνο το τελευταίο (2.7) κι όχι όλα τα προηγούμενα PESEdit patches.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας μηπως ξέρει κανείς πως να βάλο συνθήματα στο pes 2013 χωρίς patch να τα κατεβάσω και να τα βάλω.

Αναλογα.PC ή PS3?

PC δε ξερω.

PS3 περνας τα συνθηματα σαν τραγουδια και τα περνας χειροκινητα στην επεξεργασια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα το pes13 απο καταστημα (εχει Ελληνικη περιγραφη, Πορτογαλλικη, Ιταλικη και Ισπανικη-Αγγλικη ΟΧΙ)  ....Στο online oταν προσπαθω να συνδεθω μου λεει οτι χρειαζεται αναβαθμιση...

Τι πρεπει να κανω ακριβως γιατι αν και το ψαξα λιγο δεν εβγαλα ακρη...

Μεταγραφες μεσω update (εκανα μεσα απο το παιχνιδι) δεν εγιναν ...εμεις τις κανουμε ολες μεσα απο το edit?

 

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα το pes13 απο καταστημα (εχει Ελληνικη περιγραφη, Πορτογαλλικη, Ιταλικη και Ισπανικη-Αγγλικη ΟΧΙ)  ....Στο online oταν προσπαθω να συνδεθω μου λεει οτι χρειαζεται αναβαθμιση...

Τι πρεπει να κανω ακριβως γιατι αν και το ψαξα λιγο δεν εβγαλα ακρη...

Μεταγραφες μεσω update (εκανα μεσα απο το παιχνιδι) δεν εγιναν ...εμεις τις κανουμε ολες μεσα απο το edit?

 

ευχαριστω

Πρεπει να μπεις και να κατεβασεις μονος σου το patch απο το σιτε της κοναμι η απο το ελληνικο επισημο site.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τωρα τελευταια οταν παιζω προ με πεταει καθε λεπτο στην επιφανεια εργασειας δλδ γινεται ελαχιστοποιηση του παιχνιδιου. Υπαρχει καποια εξηγηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

το όνομα του game update του PES 2013?

 

 

Καλησπέρα.

 

Επειδή δεν τα ξέρω καλά, ήθελα να ρωτήσω το εξής:αν έχεις εγκατεστημένη την έκδοση 1.0 στο PES 2013 στο pc, και θέλεις να κατεβάσεις την έκδοση 3.0 και να την εγκαταστήσεις (όχι με update μέσα από το παιχνίδι - με download), τί από τα παρακάτω είναι το σωστό:

 

α. Pro Evolution Soccer PESEdit 2013 Patch v 3.0 (2013)

 

β. PES 2013 DLC 3.0 [20.12.2012]

 

γ. PES 2013 - Data Pack 3 - Patch 1.03

 

Εκτός, και αν δεν είναι κανένα από τα παραπάνω. Οπότε, σε αυτήν την περίπτωση, μπορείτε να μου πείτε πώς να το ψάξω;

 

Και κάτι ακόμα. Γιά όσους δε βαριούνται, ας μου εξηγήσουν ξεχωριστά τα α. β. γ.

 

Ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...