Προς το περιεχόμενο

αγορα 55αρας και πανω τηλεορασης


sotiris36

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξερω πολλα φιλε... πρωταρης ειμαι σε αυτα.

Απο ηχοσυστημα πηρα ενισχυτη ενα Marantz sr 6006 στα 1000 ευρω και απο ηχεια πηρα B&W 5.1 αξιας 2.500ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 53
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξερω πολλα φιλε... πρωταρης ειμαι σε αυτα.

Απο ηχοσυστημα πηρα ενισχυτη ενα Marantz sr 6006 στα 1000 ευρω και απο ηχεια πηρα B&W 5.1 αξιας 2.500ευρω.

Ηχομόνωση έχεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα b&w δεν ειναι σχεδιασμενα ετσι και αλλιως για εντασεις και σαματα τυπου Village. Εχουν hi-fi καταβολη. Ποια σειρα εαν επιτρεπεται? Λογικα την μεσαια 6ΧΧ s θα εχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω την ακριβη 6XX s. (683 μπροστα).

Δεν ξερω για τι ειναι σχεδιασμενα παντως η ενταση δεν ειναι ουτε στη μεση και σχεδον πονανε τα αυτια μου οταν βλεπω ταινιες.Kαι μιλαμε για πεντακαθαρο κρυσταλλινο ηχο.

Επεξ/σία από Hamurabi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τυχερέ! Εγώ διστάζω να προβώ σε αγορά νέου ενισχυτή γιατί μερικές φορές ακόμα και όταν βλέπω κάποια ταινία μόνο απ' τα ηχεία της τηλεόρασης "ενοχλώ".

Οπότε φοβάμαι μήπως τα λεφτά θα πάνε για κάτι που θα χρησιμοποιηθεί ελάχιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλησπέρα. Τελικά πήρα σε καλη τιμη την D7000. Και θα θέλατε να ρωτήσω κάτι. Έχω έναν ανίσχυρη , τον yamaha htr 6230. Θα θέλατε να πάρω ηχεία 5.1 αλλα μην δώσω πάνω απο 500-600€. Τι μου προτείνεται εσείς;ΕΠΕΙΔΉ το μέρος είναι περίεργο δεν θα θέλατε να είναι κολωνες! Τι λέτε;;;;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εξαντλωντας πληρως το budget που διαθετεις η καλυτερη προταση σε 5,1 σετ μικρο ειναι τα KEF KHT 2005.2. Ειναι τα ιδια με αυτα που τα αντικαθιστούν. Link KEF specs. Τα βρισκεις στα 600 ευρω ακριβως, εμπεριέχουν και βαση τοιχου ενω απο σχεδιασμο οι περισσότεροι τα θεωρουν καλαίσθητα. Σε αυτη την τιμη εχοθν την πιο αξιοπρεπη αποδοση σε τετοιου μεγεθους ηχεια.

Επεξ/σία από graphist83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...