Προς το περιεχόμενο

Το σύστημα με τα Χ στο Euro 2012


Mototechnic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 476
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τι λες τωρα ? Ξερει τι σκληρη δουλεια εχει ο κουβας ? Να τον γεμισεις ? Να τον αδειασεις , να τον ξαναγεμισεις ? Εγω πιστευω οτι και κανεις και μπρατσα με τον τζογο. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες τωρα ? Ξερει τι σκληρη δουλεια εχει ο κουβας ? Να τον γεμισεις ? Να τον αδειασεις , να τον ξαναγεμισεις ? Εγω πιστευω οτι και κανεις και μπρατσα με τον τζογο. :-D

 

Έχεις εμπειρία από τον κουβα βλέπω και ξέρεις. Ο κλασσικός ο λακαμάς ο Έλληνας που θέλει το εύκολο κέρδος, δίχως ρίσκο, δίχως κεφάλαιο. Φιλαράκι, όπως σου ξαναείπα, ο τζόγος δεν είναι για σένα, θέλει μυαλό και ψυχή. Εσύ για κάνα δημοσιουπαλληλίκη είσαι, μπαμ κάνεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το ειχα σκεφτει να το γραψω πως μετα απο καμια ....20αρια παιχνιδια χωρις X θα εμφανιστει το τρολ και θα πει εγω συνεχισα και κερδισα.

 

Αλλα ακομα και να κανουμε τους βλακες και να δεχτουμε πως ισχυει (να εχει παιξει δηλαδη...) πιστευω ειδαν ολοι ποσο ταγαρικο ειναι το συγκεκριμενο συστημα.

 

Α και που σαι .... Γεωργιου. Τα παιδια ειπαν να βαλεις screenshot το δελτιο αλλα εσυ το κανεις ακομα γαργαρα....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάγκα πίστευε ότι θες, λίγο με νοιάζει. Είσαι πολύ λίγος να μιλήσεις σε μένα για τζόγο. Άσχετος είσαι και τεμπέλης. Τράβα τώρα στην τρύπα σου κι άσε να μιλήσουν εδώ εκείνοι που γνωρίζουν πέντε πράγματα.

 

Θελω να με διδαξεις να παιζω τζογο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εγω ξεκινησα με 10 ευρω, πηρα δανειο απο την τραπεζα για να συνεχισω και τωρα παω να ξεπληρωσω το δανειο. Θα παθουν κοκομπλοκο εκει στην τραπεζα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα, βαριέμαι τη δουλειά! :P

 

Ετοιμασε 1-2 σπιτια να 'χεις να πουλας σε περιπτωση που παει κατι στραβα, και ο μεγας τζογαδορος απο πανω θα μας διδαξει πως να παιζουμε!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρα από την πλάκα, νομίζω ότι μιλάμε 99% θεωρητικά. Όσοι το ξεκίνησαν θα έχασαν 100-200€ και θα το σταμάτησαν, δε νομίζω να το συνέχισε και κανένας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι θα κλεισει σπιτια ? Λες να εχουν κλασει μεντες οι μπουκ και να προσπαθουν απεγνωσμενα να βρουν αντιδοτο σε αυτο το στοιχηματικο φαινομενο  ?  :-D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι θα κλεισει σπιτια ? Λες να εχουν κλασει μεντες οι μπουκ και να προσπαθουν απεγνωσμενα να βρουν αντιδοτο σε αυτο το στοιχηματικο φαινομενο  ?  :-D

θα ξεκινήσω και γω χ με 0.30€...μέχρι τον Αύγουστο θέλω σκάφος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα μην ξεχασεις να εχεις το ''μυαλο'' που χρειαζεται για να αποφευγεις τις κακοτοπιες  :-D .Να πονταρεις μονο εκει που  εισαι σιγουρος οτι θα κατσει. :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...