Προς το περιεχόμενο

Το σύστημα με τα Χ στο Euro 2012


Mototechnic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Γιατι αυτο ειναι το Martingale. Αυτο ειναι το συστημα που συζηταμε. Κερδιζεις, κερδιζεις, κερδιζεις ΩΣΠΟΥ:

Ωσπου τα χανεις ολα σε πολλαπλασιο βαθμο!

 

Ο σωστος ο παικτης δεν χανει ποτε.Αποφευγει τις κακοτοπιες,παιζει μονο σιγουρα. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 476
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

πόσο pathetic να ασχολείσαι με τον τρόπο που κερδίζουν, αν κερδίζουν, κάποιοι σε κάτι που εσένα δεν σε αφορά προφανώς

Μου απαγορευεις δηλαδη να σχολιαζω κατι?

ΟΚ αλλά να ξερεις εγω θα το σχολιαζω οσο και αν σε πειραζει.

Επειδη το συστημα Martingale ειναι ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ! Τρομερα επικινδυνο να καταστρεψει καποιον και να του φερει τεραστια χασουρα.

 

Το ειδαμε φετος. Οποιος το ακολουθησε σε αυτο το Μουντιαλ καταστραφηκε. Εκτός απο τους διάφορους Μπιλ Γκειτς που εχουν μερικα δισεκατομμυρια κεφαλαιο. Και εκτος και απο αυτους που ειχαν μερικες δεκαδες χιλιαδες ευρω καβα και ειπαν να αρχισουν να παιζουν στοιχημα με 0.3 ευρω. Γελαει ο κοσμος....

 

 

ναι είμαι σίγουρος ότι αυτός που έπαιζε το 1930 (που δεν υπήρχε το στοίχημα), ζει και έπαιξε και φέτος...fuck logic λέμε χαχα  :-D

 

Αυτο καταλαβες? :blink:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου απαγορευεις δηλαδη να σχολιαζω κατι?

ΟΚ αλλά να ξερεις εγω θα το σχολιαζω οσο και αν σε πειραζει.

Επειδη το συστημα Martingale ειναι ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ! Τρομερα επικινδυνο να καταστρεψει καποιον και να του φερει τεραστια χασουρα.

 

όχι δεν σου απαγορεύω τίποτα, ότι θέλουμε λέμε...απλά όπως είπα μου φαίνεται pathetic όπως pathetic θα ήταν αν έμπαινα σε κάποιο thread που παίζουν ιππόδρομο και να τους έκραζα για τα συστήματα τους χωρίς να ασχολούμαι

 

το σύστημα αυτό το έπαιξα στο EURO το 2012 και έβγαλα καλά λεφτά...δεν το ξανάπαιξα για έναν λόγο μόνο...επειδή δεν ευχαριστιέσαι τα παιχνίδια και χτικιάζεις τρελά σε κάθε ματς (θυμάμαι στο EURO το Αγγλία - Ιταλία, το Χ που ήρθε με τις 2 ομάδες να έχουν 15 κλασσικές ευκαιρίες στο τελευταίο 10λεπτο)

 

εκείνοι που παίζουν αυτά τα στοιχήματα είναι τζογαδόροι που έχουν λεφτά για κάψιμο, όχι ο κάθε ένας που παίζει για ένα μεροκάματο...αυτό το σύστημα δεν το εφαρμόζουν μόνο στα EURO και τα Mundial αλλά και σε πρωταθλήματα που παίζονται οι αγώνες τους σε ξεχωριστές ώρες (Δανία και Ρωσία πχ)

 

οπότε αν θέλει κάποιος να μπει σε αυτό το τρυπάκι, ας το κάνει...δεν βρίσκω λόγο να μπω στην διαδικασία να τον κράξω επειδή έκατσε φέτος τρελός κουβάς για αυτούς, όταν έχουν κερδίσει όλες τις άλλες φορές που έπαιξαν

 

πόσο μάλλον να ασχολούμαι γράφοντας σεντονάρες με υπολογισμούς σε ποσά στοιχήματος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκείνοι που παίζουν αυτά τα στοιχήματα είναι τζογαδόροι που έχουν λεφτά για κάψιμο,

 

Ετσι αλλαζει το θεμα.Αν ο αλλος πει οτι γουσταρει τζογο,αδρεναλινη,πασο.Ας παιξει και martingale και anti-martingale και παπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρακτική απόδειξη, πάρε όλες τις διοργανώσεις από το 1930 έως σήμερα, είτε Παγκόσμιο Κύπελλο είτε Euro, και πες μου ΜΙΑ στην οποία αν ξεκινήσεις με 30 cents και διαθέσιμο μπάτζετ 500-1000 ευρω, θα βγεις χαμένος.

Καναμε τους υπολογισμους εκ των υστερων, και βγαλαμε τελικα πως μας συμφερει να βαλουμε το αρχικο στοιχημα στο επιπεδο των 30 cents.

 

Αν αργουσε λιγο ακομα το Χ θα βαζαμε το αρχικο στοιχημα στα επιπεδα των 10 cents κοκ.

 

Στην προηγουμενη διοργανωση ολοι ελεγαν εντωμεταξυ πως αρχισαν απο τα 3 ευρω.

Εσυ βγηκες μετα το πρωτο X (πριν αφαντος...) και μας λες πως αρχισες απο τα 30cents.

Σε πιστεψαμε μεγαλε!!!!

Τα αποδεικτικα εντωμεταξυ ακομα τα βαζεις!!! Χαχαχχαχα

Τι ωραια βολευονται οι αριθμοι αν γνωριζεις τα αποτελεσματα.

 

Κατα τα αλλα στο προηγουμενο ή το προ-προηγουμενο μουντιαλ ειχαν φτασει τα 14 παιχνιδια χωρις X.

Και λογικα θα υπηρχαν και αλλες διοργανωσεις στο παρελθον. Απλα τοτε δεν υπηρχε online στοιχημα και δεν ασχολουταν κανενας με το συστημα.

 

Και τελος εννοειται πως στις περισσοτερες φορες θα βγεις κερδισμενος με το συστημα. Μια ομως αρκει οχι απλα να χασεις το κερδος αλλα να καταστραφεις.

 

Σαν να μου λες πως παιζεις π.χ. 1000 ευρω σε αποδοση1,05.

Ε 15 φορες θα κερδισεις ωσπου θα κατσει η στραβη και παπαλα...

Και ειναι 100% σιγουρο πως θα κατσει η στραβη καποια στιγμη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμαει το συστημα που αμα ξεκινας με 30 σεντς και 1000 ευρω μπανκα θα κερδισεις ΠΟΣΑ?

 

Γιατι αν σκασουν 10 ματς Χ στην αρχη, ποσα θα κερδισεις? ~10€ αν δεν κανω λαθος? [ειπατε οτι αν ερθει πολυ νωρις το Χ, ξαναπαιζεις με 0,30€ παλι]

 

 

Ολη αυτη η παπαρια βασιζεται στο οτι το Χ θα αργησει να ερθει. Θα ερθει οταν το πονταρισμα σου θα ειναι 500€ ξερω γω

 

Και ρωταω ξανα εγω ο αφελης - ειχα ξαναρωτησει αλλα δεν θυμαμαι να απαντηθηκε

 

Αφου αν ξεκιναω με 0,30€ και ερθει το Χ στον 2ο ή 3ο αγωνα θα έχω κερδίσει περιπου καθαρα 2€ αν δεν κανω λαθος, και μετα ξανα κι απο την αρχη, γιατι να μην περιμενω ενα μεγαλο σερι απο "οχι Χ" και μετα να μπω κατευθειαν με το ποσο που ουτως ή αλλως είχα μπατζεταρει?

 

Στα + οτι δεν θα εχω χασει τα πρωτα ευρω

Στα - οτι αν εχει ερθει νωριτερα το Χ δεν θα εχω κερδισει (ομως οπως αποδεικνυεται το κερδος για νωρις Χ ειναι ασημαντο)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμαει το συστημα που αμα ξεκινας με 30 σεντς και 1000 ευρω μπανκα θα κερδισεις ΠΟΣΑ?

 

Γιατι αν σκασουν 10 ματς Χ στην αρχη, ποσα θα κερδισεις? ~10€ αν δεν κανω λαθος? [ειπατε οτι αν ερθει πολυ νωρις το Χ, ξαναπαιζεις με 0,30€ παλι]

 

 

Ολη αυτη η παπαρια βασιζεται στο οτι το Χ θα αργησει να ερθει. Θα ερθει οταν το πονταρισμα σου θα ειναι 500€ ξερω γω

 

Και ρωταω ξανα εγω ο αφελης - ειχα ξαναρωτησει αλλα δεν θυμαμαι να απαντηθηκε

 

Αφου αν ξεκιναω με 0,30€ και ερθει το Χ στον 2ο ή 3ο αγωνα θα έχω κερδίσει περιπου καθαρα 2€ αν δεν κανω λαθος, και μετα ξανα κι απο την αρχη, γιατι να μην περιμενω ενα μεγαλο σερι απο "οχι Χ" και μετα να μπω κατευθειαν με το ποσο που ουτως ή αλλως είχα μπατζεταρει?

 

Στα + οτι δεν θα εχω χασει τα πρωτα ευρω

Στα - οτι αν εχει ερθει νωριτερα το Χ δεν θα εχω κερδισει (ομως οπως αποδεικνυεται το κερδος για νωρις Χ ειναι ασημαντο)

Σωστός. Το "άχαστο" αυτό σύστημα βασίζεται στο ότι το χ δεν θα έρθει τόσο νωρίς ώστε να βγάλεις πολύ λίγα ούτε τόσο αργά ώστε να σου έχουν τελειώσει τα λεφτά....ιδιοφυές!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το στοίχημα πλέον έχει γίνει πολύπλοκο, πολλά εργαλεία και επιλογές, πρόβλεψη για σκόρ, αυξημένο κόστος κτλ. Έχουν περάσει 10 χρόνια που έπαψα να ασχολούμαι. Κάποτε είχα βρεί ένα κολπάκι που σε κάποιες περιπτώσεις και μετά από ψάξιμο-μελέτη για την κατάσταση της κάθε ομάδας και συμβουλή από εφημερίδες με προγνωστικά, κέρδιζα καλά φράγκα, όχι κάτι φοβερό φυσικά αλλά υπήρχε καλό κέρδος, τα περισσότερα χρήματα που είχα κερδίσει ήταν 290 ευρώ το 2001. Η αγαπημένες μου περίοδοι ήταν προκριματικές φάσεις σε euro/mudial/champions/uefa. Από αυτά που εβλεπα αλλά και ακούω από όσους παίζουν πλέον έχει δυσκολέψει αρκετά.

 

Το σύστημα με τα Χ δεν ξέρω τι ορίζει. Αυτό που ξέρω είναι οτι ο καθένας θα πρέπει να εμπιστεύεται την εμπειρία του και τα κόλπα που νομίζει αυτός.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καποτε επαιξα 8 ματς σε μια μερα παρολι. δε με νοιαζει αν με πιστεψετε. θα ηταν το 1999 ή το 98. Πιανω τα 7 ματς που ηταν ιταλια αγγλια σαββατο μεσημερι και περιμενω το 8 που ηταν το Χ της μαρσειγ που επαιζε το βραδυ. ηταν το μονο Χ που ειχα παιξει και ισως η τελευταια φορα που εβαλα Χ σε στοιχημα.

 

ειχα το τελετεξτ τοτε δεν υπηρχε ουτε ιντερνετ ουτε τιποτα. ΕΙναι στο 90++++++ και ειναι 2-1. Παει λεω. Το χασα. Ελα ομως που δεν εξαφανιζεται απο τα live που θα σημαινε οτι ηταν τελικο. Εχει περασει ενα δεκαλεπτο ή τεταρτο απο την ωρα που επρεπε να ληξει. Τιποτα. Και ξαφνικα γυριζει και αναβοσβηνει 2-2 και στον επομενο κυκλο του τελετεξτ ασπριζει τελικο αποτελεσμα και εξαφανιζεται....

1 ωρα μετα θυμαμαι ειδα τα στιγμιοτυπα στο TV5, κορνερ στο 95 η μαρσειγ, κουτουλησανε 10 αμυντικοι και το εβαλε ο επιθετικος μονος του...

Το θεμα ειναι γιατι σας τα λεω ολα αυτα και γιατι να με πιστεψετε. Απλα για μενα το στοιχημα ειναι τυχη. Τιποτα δεν ειναι σιγουρο και προκαθορισμενο. Ρισκαρεις. Αν θες ρισκαρεις πολλα αν θες ρισκαρεις λιγα. Αν καποιος εχει καβα 5-10 καραβια και 2 μυρια στην τραπεζα ας παιξει το συστημα με τα Χ. Ειτε σε 5 είτε σε 10 ματς θα το πιασει. Εγω που δεν εχω την καβα του και μπορω να φτασω μεχρι τα 5-6 ματς ουσιαστικα παιζω κοντρα στις πιθανοτητες γιατι το Χ δεν ειναι ευκολο αποτελεσμα στην προγνωση.

Οποτε σκεφτομενος το οτι δεν μπορω να υποστηριξω τα λεφτα μου αν κατσει η στραβη στα πρωτα 6-7 ματς, δε θα εφαρμοσω το συστημα.

θα παιξω 50 ευρω σε παρολι 3ματς ελπιζωντας να δεκαπλασιασω την καβα μου.

Αν εχετε αντιθετη αποψη ελπιζω να μη στηριζεται οτι θα ξεκινησετε το συστημα με 0,001 ευρω...και να στηριζετε καπου αλλου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολη αυτη η παπαρια βασιζεται στο οτι το Χ θα αργησει να ερθει. Θα ερθει οταν το πονταρισμα σου θα ειναι 500€ ξερω γω

Ακριβώς. Όλη αυτή η παπαριά βασίζεται στο ότι το Χ θα έρθει συγκεκριμένη αγωνιστική, ανάλογα το αρχικό σου ποντάρισμα. Ούτε πολύ νωρίς (που το κέρδος είναι μικρό), ούτε πολύ αργά (που τα λεφτά σου θα έχουν τελειώσει και το σπίτι σου βγαίνει στον πλειστηριασμό). Βασικά, η καλύτερη στιγμή για το πολυπόθητο Χ είναι λίγο πριν τη φυλακή... Ε γ@μα μας, καλύτερα λαχείο, έχει και μικρότερο ρίσκο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παπαριες ειναι.Και μονο η ιδεα οτι οταν κερδισεις και αφου εχεις φθασει σε οριακα οικονομικα και ψυχολογικα σημεια  , θα παρεις βαθια ανασα και θα επιστρεψεις στο αρχικο σημειο πονταρισματος ειναι πρακτικα γελοια.Για αυτο φυσικα και στην παρουσιαση του συστηματος  αρχιζουν τα , βαλε 30 λεπτα, βαλε 1 ε και τριχες κατσαρες.Κανεις δεν σου λεει βαλε 100 Ε και μετα απο 5 αστοχιες ριξε ενα τριχιλιαρο απο την καβα σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...