Προς το περιεχόμενο

Το σύστημα με τα Χ στο Euro 2012


Mototechnic

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τωρα εξυπνοπουλια εσεις που στηριζετε το συστημα φυλακη πως το εκτελειτε τωρα που παιζουνε τελευταια αγωνιστική ομιλων οι ομαδες την ιδια ωρα; ταμπακιερας wifi Κορυδαλλός ολα καλά;;;αλλα τι λεω επαιξες χθες 1,20 το Χ της πορτογαλλιας και ξεχρεωσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 476
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγω μια φορα στην παπαρια που παιζω το betleague πρεπει να χω πιασει ολα τα χηναρια, εκτος απο της γερμανιας που δεν πιανοταν:

 

2eeeh6c.jpg

 

φυσικα συγκεκριμενες επιλογες κ οχι χ στον γαμο του καραγκιοζη, πιο ηλιθιο συστημα δεν εχω ακουσει εβερ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που τελείωσε ο αποκλεισμός μου, να σχολιάσω τα "επιχειρήματα" (όχι αστεία) που έχουν ειπωθεί μέχρι τώρα

 

Αν ξεκινήσεις με 25 cents και έχεις budget 1000 ευρώ γίνεσαι bust όχι στα 200 παιχνίδια χωρίς Χ αλλά στα 12. Στα 16-17 παιχνίδια θα παίζεις το αυτοκίνητο και στα 19 το σπίτι σου.

 

Επίσης, όταν έρχεται το Χ το ποσό που κερδίζεις τελικά θα είναι (υπεραπλοποιώ) της τάξης του 1 ευρώ.

 

Δηλαδή η καλή περίπτωση για σένα είναι να κερδίσεις 1 ευρώ κάθε 1-2-3 μέρες (όσο πάρει να έρθει το X). Η κακή περίπτωση είναι να χάσεις 1000 ευρώ σε 3-4-5 μέρες.

 

Αν είσαι μαλωμένος με τα μαθηματικά δε φταίω εγώ. Λύσε τις διαφορές σου μ' αυτά.

 

Ο κύριος σε κάποιο thread δηλώνει απόφοιτος Πολυτεχνείου. Πραγματικά, πεταμένα λεφτά είναι οι φόροι που πάνε στην Παιδεία....

 

Βεβαιως και ειναι η κοτα με τα χρυσα αυγα.Αν παιζεις με λεφτα της μονοπολυ.Ετσι αν κανει 15 φορες να ερθει το χ , πουλας ενα ''σπιτακι'' , ενα ''οικοπεδο'' , βγαζεις και την καρτα εξω απο την φυλακη απο την τσεπη και συνεχιζεις.

 

Φυλακές, σπίτια, μέχρι εκεί φθάνει η λογική.

 

Γιατι αυτο ειναι το Martingale. Αυτο ειναι το παρον συστημα. Κερδιζεις, κερδιζεις, κερδιζεις ΩΣΠΟΥ:

Ωσπου τα χανεις ολα σε πολλαπλασιο βαθμο!
 

 

Οποτε μην λετε κουβεντα. Τσιμουδια. Δεν σας συμφερει. Δεν σας παιρνει που λενε.!

 

Όταν είπα εγώ ότι εσύ νομίζεις πως ο Martingale είναι δεξί μπακ που παίζει στη Γκανιώτα - Β Ισπανία, κάτι ήξερα.

 


Επειδη το συστημα Martingale ειναι ΤΡΟΜΕΡΑ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ! Τρομερα επικινδυνο να καταστρεψει καποιον και να του φερει τεραστια χασουρα.


 

 

Κίνδυνος θάνατος λέμε.

 


Στην προηγουμενη διοργανωση ολοι ελεγαν εντωμεταξυ πως αρχισαν απο τα 3 ευρω.
 

 

Ο Μπάμπης ο Σουγιάς, ο Νίκος ο Πεταλούδας, όλοι λέμε...

 

Παπαριες ειναι.Και μονο η ιδεα οτι οταν κερδισεις και αφου εχεις φθασει σε οριακα οικονομικα και ψυχολογικα σημεια  , θα παρεις βαθια ανασα και θα επιστρεψεις στο αρχικο σημειο πονταρισματος ειναι πρακτικα γελοια.Για αυτο φυσικα και στην παρουσιαση του συστηματος  αρχιζουν τα , βαλε 30 λεπτα, βαλε 1 ε και τριχες κατσαρες.Κανεις δεν σου λεει βαλε 100 Ε και μετα απο 5 αστοχιες ριξε ενα τριχιλιαρο απο την καβα σου...

 

Επιχειρήματα λέμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ποσοστο παντως πηγε στο 50% στα νοκ αουτ κ επειδη φαινεται πως οι διαφορες των ομαδων ειναι μικρες θα συνεχισει ψηλα,

 

αληθεια, ο γκουρου ειπε τι γινεται στην τελευταια αγωνιστικη των ομιλων που τα ματς ειναι ιδια ωρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ποσοστο παντως πηγε στο 50% στα νοκ αουτ κ επειδη φαινεται πως οι διαφορες των ομαδων ειναι μικρες θα συνεχισει ψηλα,

 

αληθεια, ο γκουρου ειπε τι γινεται στην τελευταια αγωνιστικη των ομιλων που τα ματς ειναι ιδια ωρα;

Oχι, δεν άκουσα κάτι. Είναι και ένας εδώ με φώτο του αλλα αντιγράφει αυτό που είπα για τα 30 cents :) Ρώτα τον ίσως πει αυτός :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αληθεια, ο γκουρου ειπε τι γινεται στην τελευταια αγωνιστικη των ομιλων που τα ματς ειναι ιδια ωρα;

 

Nα σας πω εγώ τι λένε σε αυτή την περίπτωση οι γκουρούδες..  :lol:    Νο bet   ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...