Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 ώρες πριν, NickTG είπε

Γιατί πετάγεται κάθε 3 και λίγο το GTA σε αναφορές με το Cyberpunk?

Πως θα μπορούσε να μοιάζει με το GTA? Είναι εντελώς διαφορετικά είδη, από άσχετες μεταξύ τους εταιρείες με ούτε καν ίδια προοπτική στην κάμερα.

Ούτε από κλειδάδικα αγοράζουμε. :P

 

Γιατι να σταματήσουμε από κλειδαδικα? Για,σοβαρευτείτε λιγο και πατήστε στην γη

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, makoylino είπε

Γιατι να σταματήσουμε από κλειδαδικα? Για,σοβαρευτείτε λιγο και πατήστε στην γη

Μάλιστα, δεν είπε κανεις να σταματήσεις τελείως, ναι θα έπρεπε να σταματήσουμε να αγοράζουμε από sites που δεν πουλάνε official keys, και όταν θες να support μια εταιρία τότε ψωνίζεις απευθείας από αυτούς, τόσο απλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση γιατί πλησιάζει η ώρα. Στο galaxy 2 αν θέλω να βάλω το παιχνίδι σε άλλο δίσκο από το default location χρειάζεται να δημιουργήσω τον folder gog games ή το φτιάχνει αυτόματα. 

Sorry για το of topic αλλά έχει περισσότερες πιθανότητες να απαντηθεί εδώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Μάλιστα, δεν είπε κανεις να σταματήσεις τελείως, ναι θα έπρεπε να σταματήσουμε να αγοράζουμε από sites που δεν πουλάνε official keys, και όταν θες να support μια εταιρία τότε ψωνίζεις απευθείας από αυτούς, τόσο απλό.

Μια μετάφραση στα ελληνικά παρακαλώ. Να σταματήσουμε τελικά ή όχι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται κουλό να κατεβάσουμε άλλα 40GB μετά από αυτά τα 60. Το day one patch αφορά συνήθως τις retail εκδόσεις και περισσότερο τις εκδόσεις στις κονσόλες. Ξεκίνησα να κατεβάζω και εγώ, αλλά τα 59 φαίνονται πολύ λίγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δούμε τι θα γράψει και σε όσους το πήρατε από το steam που συνήθως έχει καλύτερο compression αρχείων από άλλους launchers (αν και δεν έχω εμπειρία με GOG ως τώρα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, liakinen είπε

Ερώτηση γιατί πλησιάζει η ώρα. Στο galaxy 2 αν θέλω να βάλω το παιχνίδι σε άλλο δίσκο από το default location χρειάζεται να δημιουργήσω τον folder gog games ή το φτιάχνει αυτόματα. 

Sorry για το of topic αλλά έχει περισσότερες πιθανότητες να απαντηθεί εδώ. 

άμα δε το ρωτήσεις εδώ, γω δε σου απαντάω

εμένα κράζετε με το vpn...ο άλλος το παρουσιάζει σα προσφορά ξέρω γω την χρήση vpn για να παίρνεις πιο φθηνά τα παιχνίδια, τι να λέμε τώρα :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Steam δημιουργεί αυτόματα το Steam libraries το έχω κάνει. Απλά δεν θέλω να πετάξει μέσα χύμα τους φακέλους από το Cyberpunk. Έψαξα στο Internet αλλά δεν βρήκα τίποτα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό κατέβασμα και καλό first-day παίξιμο σε όλους!

Εγώ θα περιμένω υπομονετικά reviews, benchmarks, performance σε PC, SeX, PS5, αλλά πάνω από όλα να περάσει ένα τριμηνάκι να ωριμάσει το game.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, panther_512 είπε

Καλό κατέβασμα και καλό first-day παίξιμο σε όλους!

Εγώ θα περιμένω υπομονετικά reviews, benchmarks, performance σε PC, SeX, PS5, αλλά πάνω από όλα να περάσει ένα τριμηνάκι να ωριμάσει το game.

Παρομοίως κι εγώ, πέρα από το ότι δεν έχω το μηχάνημα για κάτι τέτοιο, θέλω να αποφύγω να βάλω το δισκάκι και να μου ζητήσει να κατεβάσω δενξερωποσο επιπλέον.

Καλό κάψιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, panther_512 είπε

Καλό κατέβασμα και καλό first-day παίξιμο σε όλους!

Εγώ θα περιμένω υπομονετικά reviews, benchmarks, performance σε PC, SeX, PS5, αλλά πάνω από όλα να περάσει ένα τριμηνάκι να ωριμάσει το game.

Μωρέ της ίδιας λογικής είμαι και εγώ. Το Witcher 3 το έπαιξα όταν βγήκαν και τα δύο DLC. Τώρα δεν ξέρω αλλά δεν μπόρεσα να κρατηθώ 😋 βόλτες θα κόβω χαζεύοντας, benchmarks θα κάνω, patches θα περιμένω, drivers θα δοκιμάζω, στο character creation θα φάω κάποιες μέρες, μην φανταστείς μαζί το κόβω να κάνουμε το πρώτο Quest σε κάνα τρίμηνο 😆

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, liakinen είπε

Το Steam δημιουργεί αυτόματα το Steam libraries το έχω κάνει. Απλά δεν θέλω να πετάξει μέσα χύμα τους φακέλους από το Cyberpunk. Έψαξα στο Internet αλλά δεν βρήκα τίποτα. 

δες, σου φτιάχνει τον φάκελο του και τον games

image.png.5bb1a69d9b15f34290de9b844ad02eb4.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, panther_512 είπε

Καλό κατέβασμα και καλό first-day παίξιμο σε όλους!

Εγώ θα περιμένω υπομονετικά reviews, benchmarks, performance σε PC, SeX, PS5, αλλά πάνω από όλα να περάσει ένα τριμηνάκι να ωριμάσει το game.

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο :P. Τα Reviews πάντως από ότι είδα σκάνε 7 το απόγευμα. Έχω περιέργεια να δω ποια θα είναι η πλατφόρμα για την οποία στείλαν τους περισσότερους κωδικούς. Ελπίζω για PC.

Μόλις τώρα, naruto14 είπε

Αυτό είναι το μόνο σίγουρο :P. Τα Reviews πάντως από ότι είδα σκάνε 7 το απόγευμα. Έχω περιέργεια να δω ποια θα είναι η πλατφόρμα για την οποία στείλαν τους περισσότερους κωδικούς. Ελπίζω για PC.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xtrmsnpr είπε

δες, σου φτιάχνει τον φάκελο του και τον games

image.png.5bb1a69d9b15f34290de9b844ad02eb4.png

Ναι φίλος αλλά αν πατήσεις τώρα να αλλάξεις installation folder πχ σε ένα άλλο δίσκο F στο αφήνει σκέτο F:\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...