Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

3 λεπτά πριν, Praetorian είπε

Hey, σύντομη υπενθύμιση ότι οφείλετε να εκφράζεστε κόσμια στα μηνύματά σας. 

Τουτέστιν, τυχόντα απογοητευτικά reviews ή επιδόσεις δεν δικαιολογούν βρισίδι. 

Παρακαλώ όλους για τη συνεργασία, ευχαριστώ.

Μόνο που δεν υπήρχαν βρισιές για άλλους εδώ μέσα. Είμαι και από αυτούς που σχεδόν ποτέ δεν χρησιμοποιώ αρνητικά emoticons.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, starmanwarz είπε

Ποσο στεναχωριεμαι οταν δινουν βαρυτητα στο performance και στα γραφικα και περνανε σε δευτερη μοιρα το story και το gameplay :(

Top quality αυτα μην σε ανησυχει . Καποια sjw αμερικανακια ειχαν προβληματα αλλα ειναι ανευ σημασιας 

Επεξ/σία από noFEARgr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
1 λεπτό πριν, pirmen56 είπε

Μόνο που δεν υπήρχαν βρισιές για άλλους εδώ μέσα. Είμαι και από αυτούς που σχεδόν ποτέ δεν χρησιμοποιώ αρνητικά emoticons.

Κόσμιο ύφος στα μηνύματα σημαίνει όχι βρισιές. Ανεξάρτητα από το σε ποιον απευθύνονται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

35 minutes ago, Prospector8 said:

Για κοιταξτε μια τα preorders σας απο το Public γιατι ειδα οτι εχω φαει ακυρο για την συλλεκτικη στο Pc, ενω ημουν απο τα πρωτα λεπτα οταν την ανεβασαν πρωτη φορα στο site τους... Αντε μην αρχισω τα βρισιδια απο τωρα..

Υπό επεξεργασία μου λέει εμένα.

Πότε έκανες την παραγγελία? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, starmanwarz είπε

Ποσο στεναχωριεμαι οταν δινουν βαρυτητα στο performance και στα γραφικα και περνανε σε δευτερη μοιρα το story και το gameplay :(

Σε κοροϊδεύει μια εταιρεία που σου δείχνει υλικό το οποίο δεν πρόκειται να το δει μπροστά του παρά μόνο ένα 5% των καταναλωτών, υπό προϋποθέσεις.

Όταν λίγο καιρό πριν είχες το RDR2 που είναι state of the art και έτρεχε καλά ακόμα και σε παλιότερα CPUs, ενώ τώρα τα 4/8, σε έναν σχετικό άδειο κόσμο(από πρόσφατα leaks στο reddit που κοίταξα) τα πάνε χειρότερα ακόμα και από τα βαρύτερα Ubisoft games.

Αρχίζεις να καταλαβαίνεις γιατί δεν τους ένοιαξε καθόλου το DRM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γενικές γραμμές αυτό που περίμενα.

Mindblowing RPG με bugs τα οποία δεν είναι gamebreaking αλλά απλώς εκνευριστικά.

O Yongyea είπε ότι άρχισε χωρίς patch, στη μέση του campaign του έδωσαν το Day0(αποκλειστικά για τους reviewers) και το Day1 patch θα είναι διαφορετικό και θα το πάρουμε όλοι μαζί στις 10/12.

Είπε επίσης ότι ένα εκνευριστικό bug με τα όπλα να αιωρούνται μερικές φορές σε κάποια δωμάτια διορθώθηκε με το day 0 patch αλλά σε καινούργιο save file με άλλο χαρακτήρα και όχι στο campaign που ολοκλήρωσε.

Αρα υπάρχει περίπτωση η πλειοψηφία των reviewers να το έπαιξαν χωρίς το day0 Patch ή με day0 εν μέσω της campaign τους με αποτέλεσμα πολλά απο τα bugs που συνάντησαν(σοβαρά ή μη) να έχουν ήδη διορθωθεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μην αρχίζουμε να βγάζουμε συμπεράσματα πρωτού δούμε το version της 10ης Δεκεμβρίου. Ξέρω μερικοί μπορεί να ξενερώνετε τώρα αλλά δυστηχώς έτσι είναι ένα τόσο μεγάλο project. Προφανώς θα βγούνε ακόμα περισσότερα patch και μετά το release, με αποτέλεσμα να γίνετε όλο και καλύτερο το παιχνίδι.

Επίσης, μην σας αγχώνουν τα μεγάλα patch, δεν σημαίνει πως επειδή είναι 40-50GB αυτά θα προστεθούν στην αρχική ποσότητα.

Και όσον αφορά τις προπαραγγελίες, έχει κάνει κανένας απο Κωτσόβολο και γνωρίζει τι παίζει; Έκανα και εγώ σήμερα (ξέρω άργησα και κρατάω μικρό καλάθι) αλλά είδα ότι ακόμα δεν το έχουν σε στοκ;;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, panther_512 είπε

Καλό κατέβασμα και καλό first-day παίξιμο σε όλους!

Εγώ θα περιμένω υπομονετικά reviews, benchmarks, performance σε PC, SeX, PS5, αλλά πάνω από όλα να περάσει ένα τριμηνάκι να ωριμάσει το game.

με αλλα παιχνιδια μπορεις να το κανεις. Με αυτο θα τρως spoiler στην μάπα απο παντού, facebook, insomnia, tiktok, reddit, instagram κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω να δούμε βελτίωση απόδοσης σχετικά άμεσα.

Στο GameOver gr επίσης για την απόδοση διάβασα αυτό:

Σύμφωνα με τα γραφόμενά της το Denuvo, έχει επίπτωση στην απόδοση του παιχνιδιού, η οποία θα βελτιωθεί με την αφαίρεσή του, καθώς επίσης υπόσχεται ότι το patch της πρώτης μέρας κυκλοφορίας θα βελτιώσει περαιτέρω την απόδοση του Cyberpunk 2077 στους υπολογιστές

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...