Προς το περιεχόμενο

Cyberpunk 2077 [PC]


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

7 λεπτά πριν, spilios6 είπε

και εγω απο εκει ψωνησα αλλα ακομα γραφει pending restock !

Για πήγαινε στο account σου και κοίτα στο downloads

Αλλιώς, δε θα αργήσουν πολύ, είχα δεί στο group τους στο FB ότι τώρα βάζουν τα keys στα accounts.

 

order.PNG

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ με έψησε το game απο το λίγο που έπαιξα χθες βράδυ.

Τα bugs ωστόσο είναι άπειρα. Οτι ειπώθηκε σε προηγούμενη σελίδα, σαν να δίνουμε σε αυτή την εταιρία συγχωροχάρτι λόγω των καλών πολιτικών και game που έχει βγάλει ανα τα χρόνια.

Το performance είναι λίγο θέμα. Με medium και κάποια settings high το έτρεχα με 30-50fps με μ.ο. κάπου στα 43-44 με την rx570 και μάλλον το πρόβλημα είναι οτι βγαίνω έξω απο το freesync range 45-144 που δεν είναι όσο smooth θα ήθελα το game, πράγμα που σε fp game ενοχλεί.

 

Κάτι διάβασα οτι με fidelityFx μπορούμε να ρίξουμε την ανάλυση χωρίς αντίκτυπο στo οπτικό κομμάτι καθώς κάνει sharpen. Καμία σχέση με DLSS αλλά λειτουργεί και με AMD και ρίχνεις 10-15% το resolution αλλά παίζει ρόλο το implementation κατά πόσο είναι καλό.

Επεξ/σία από aekoriginal21
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, ilos είπε

Η πλάκα είναι ότι το vid δεν ήταν καν με τον 1600, αλλα με τον 1600af (aka 2600) και με all core oc στα 3.9 Ghz και πάλι έβλεπες σοβαρό cpu bn.😁 Θα έχει πλάκα όσοι νομίζουν ότι με τους τιμημένους sandy/ivy θα τη βγάλουν καθαρή σε crowded areas.😁

Καταρχάς και μόνο ότι οι haswell και προγενέστεροι είναι αναγκαστικά με DDR3, πέφτει το bn του αιώνα.

Βγήκαν κάτι videakia, 3770 βαράει 90+% usage και μπουκαλιάζει 1660ti σε 1080p high, ντροπές κάτω από τα 40 σε ανοιχτές περιοχές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδάκια αποφασίστε λίγο γιατί την μία είναι όλοι "γιατί καθυστερεί το launch θέλω να παίξω", την άλλη τους σταυρώσανε όλοι να μην το καθυστερήσει άλλο και γυρνάμε και λέμε "μα γιατί έχει bugs"

Όταν παίζουμε δεκαετίες τώρα Elder Scrolls και χωρίς community mods για να φτιάξουν τα broken παιχνίδια τους δεν έχουμε θέμα, τώρα πέσανε όλοι στην CDR, λίγο chillάρετε.

Το παιχνίδι έχει κατέβει, παίζει κομπλέ έφτασα μέχρι να διαλέξω μέγεθος, γέλασα και έκλεισα γιατί έχουμε δουλειά. Παιχνίδι και εντυπώσεις το βραδάκι.

Υ.Γ. αν όντως υπάρχουν τραγικά bugs θα αναθεωρήσω βέβαια, αλλά από όσο έχω δει δεν μου φαίνεται να είναι έτσι η φάση

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panther_512 είπε

Βγαίνουν πολλά παράπονα εκεί έξω για performance, bugs, γραφικά.

Εντάξει, είναι η αρχή, η CDPK έχει παράδοση στο να κάνει release τα παιχνίδια σε μή ικανοποιητικές καταστάσεις, οπότε θέλει λίγη υπομονή.

Βάλτε το game όσοι το αγοράσατε να πάρετε μία γεύση, κλείστε το και ξαναδείτε το σε κάνα 3μηνο - 6μηνο.

Όλα θα πάνε καλά.

Για πες μια εταιρεία που δεν έχει παράδοση να κάνει release με προβληματικά παιχνίδια. 

Για το 3μηνο/6μηνο συμφωνώ. 

Το RDR2 παίρνει ακόμα updates. 

Θα έχουν βγει και οδηγοί για τις Ampere που θα αυξάνουν τις επιδόσεις. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, zeniath είπε

Παιδάκια αποφασίστε λίγο γιατί την μία είναι όλοι "γιατί καθυστερεί το launch θέλω να παίξω", την άλλη τους σταυρώσανε όλοι να μην το καθυστερήσει άλλο και γυρνάμε και λέμε "μα γιατί έχει bugs"

Όταν παίζουμε δεκαετίες τώρα Elder Scrolls και χωρίς community mods για να φτιάξουν τα broken παιχνίδια τους δεν έχουμε θέμα, τώρα πέσανε όλοι στην CDR, λίγο chillάρετε.

Το παιχνίδι έχει κατέβει, παίζει κομπλέ έφτασα μέχρι να διαλέξω μέγεθος, γέλασα και έκλεισα γιατί έχουμε δουλειά. Παιχνίδι και εντυπώσεις το βραδάκι.

Υ.Γ. αν όντως υπάρχουν τραγικά bugs θα αναθεωρήσω βέβαια, αλλά από όσο έχω δει δεν μου φαίνεται να είναι έτσι η φάση

Πες τα!! Εδώ οι άνθρωποι δέχτηκαν απειλές για την ζωή της την τελευταία φορά που ανακοίνωσαν καθυστέρηση. Απλά η κοινωνία έχει πιάσει πάτο και οι μαχητές του πληκτρολογίου έχουν γίνει εντελώς κακομαθημένοι.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...