Προς το περιεχόμενο

[SERIES] - Game of Thrones Season 3 [Full Spoilers till Season 2]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

H Nτανυ ένιωθε μοναξιες χωρις τον Ντρογκο και αρχισε να χμμμ, αυνανιζεται, την ειδε η μια απο της 2 Ντοθρακι σκλάβες αν θυμαμαι καλα (οχι η Ντορια, αυτή ηταν δικος ευσεβής πόθος) και ειπε να παει να τη βοηθησει για να μη νιώθει μονη αυτα. ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΚΗΝΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΞΟΥΝ ΜΕ ΑΥΤΗ TH ΓΥΝΑΙΚΑ 081028_155549_ROXANNEMcKEELOUISESUMMERS2.jpg

την εκοψαν για να μας δειξουν others και νανους και αιμομίκτες και τον Ρομπ να παντρευεται την εγγονη του Τσαρλι Τσαπλιν κλπ.. :mad:

 

Αν είναι ποτέ δυνατόν ρε συ, ειδικά μετά την σκηνή της πρώτης σεζόν που της μαθαίνει τα κόλπα θα ήταν άντε γειά! Τέλος την κόβω την σειρά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μα εδώ που τα λέμε, ήταν λίγο ανούσιο να την προδώσει..

Εκτός απο το "once for blood, once for gold and once for love" το οποίο δεν πιστεύω να ακολουθούν anyway, ο Ντάξος ήταν στο σπίτι του, με όλη του την δύναμη. Δεν χρειαζόταν την Ντορέα να πάρει τους δράκους... We've been robbed my friend!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω μια ελπίδα να γυρισει να τη βγαλει απο το χρηματοκιβώτιο. Γι' αυτο μονο και μονο θα δω την επομενη σεζον.. :P

 

Δυσκολο! Μεχρι τοτε μπορει να πεθάνει απο ασιτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To @OccupyWesteros κάνει αυτήν την ώρα (9-10pm) live tweet το 11ο επεισόδιο της 2ης σεζόν επειδή τους λείπει ήδη η σειρά. Contains Season 3 spoilers, γιατί είναι η (λογική) συνέχεια και άρα πάνω κάτω το πρώτο επεισόδιο της 3ης σεζόν... Προτείνω να το ρίξουν μάτι μόνο οι book readers+αυτοί που δεν τους νοιάζει να δουν την συνέχεια τον Απρίλη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω καταμπερδευτεί με τόσους ήρωες και τόσα ονόματα. Πχ το αγοράκι που είχε η βασίλισσα έτοιμο για σκότωμα στο τελευταίο επεισόδιο ούτε καν ήξερα τι ρόλο βαράει και για να κάνει παραγγελία δηλητήριο να το σκοτώσει η άλλη στο τελευταίο επεισόδιο μάλλον σημαντικό πρόσωπο θα είναι.

 

Υπάρχει περίπτωση να κάνει κανένας καμία ανακεφαλαίωση καλή μέχρι τώρα να μπει στο πρώτο πόστ να το διαβάσουμε κιόλας πριν ξεκινήσει η 3η σεζόν γιατί και ότι είναι ξεκάθαρο θα το έχουμε ξεχάσει μέχρι τότε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω καταμπερδευτεί με τόσους ήρωες και τόσα ονόματα. Πχ το αγοράκι που είχε η βασίλισσα έτοιμο για σκότωμα στο τελευταίο επεισόδιο ούτε καν ήξερα τι ρόλο βαράει και για να κάνει παραγγελία δηλητήριο να το σκοτώσει η άλλη στο τελευταίο επεισόδιο μάλλον σημαντικό πρόσωπο θα είναι.

Είναι ο μικρότερος γιος της Cersei Lannister και του μακαρίτη βασιλιά Robert Baratheon, ο Tommen Baratheon. Δες εδώ: http://viewers-guide.hbo.com/game-of-thrones/season2/#!/guide/houses/jbaratheon/

 

Επίσης πολύ χρήσιμη η Game of Thrones Wiki για να λύσεις απορίες και να θυμηθείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι ο μικρότερος γιος της Cersei Lannister και του μακαρίτη βασιλιά Robert Baratheonjaime lannister, ο Tommen Baratheon. Δες εδώ: http://viewers-guide.hbo.com/game-of-thrones/season2/#!/guide/houses/jbaratheon/

 

Επίσης πολύ χρήσιμη η Game of Thrones Wiki για να λύσεις απορίες και να θυμηθείς.

τώρα ειν καλύτερα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...