Προς το περιεχόμενο

[SERIES] - Game of Thrones Season 3 [Full Spoilers till Season 2]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια που θα μπορουσα να παρω ολα τα βιβλια που εχουν βγει ?(games of thrones :P)θα ηθελα να τα παρω ολα μαζι απο ενα καταστημα και ποσο θα κανουν πανο κατο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να βρω κάποιο e-book για να δω αν έχω πρόβλημα στο να καταλάβω τα αγγλικά βιβλία;Έστω ένα μικρό δείγμα.

 

Και κάτι άλλο, αξίζει να τα πάρω όλα ή να αρχίσω από το 3ο με δεδομένο ότι έχω παρακολουθήσει τις δυο πρώτες season της σειράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1ο δεν χρειαζεται να το διαβάσεις, δεν θα χασεις πολλά από το 2ο ομως εχουν κοπει αρκετοι χαρακτηρες και σκηνες που θα δουμε στη 3η σεζόν της σειρας οποτε αν αρχισεις κατευθειαν απο το 3ο θα χαθεις αρκετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μετρήσει πόσα άτομα έχουν κάνει την ίδια ερώτηση σχετικά με τα βιβλία, την αγορά τους και την αντιστοιχία με τις σεζόν για να γλιτώσουν ένα-δυο τόμους γιατί εγώ βαριέμαι;

Έλεος...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί κάποιος να μετρήσει πόσα άτομα έχουν κάνει την ίδια ερώτηση σχετικά με τα βιβλία, την αγορά τους και την αντιστοιχία με τις σεζόν για να γλιτώσουν ένα-δυο τόμους γιατί εγώ βαριέμαι;

Έλεος...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Πρέπει να κάτσω να ψάχνω σε όλα τα θέματα και όλες τις σελίδες που αφορούν το GoT;

Πολύ χρήσιμο ποστ, έλεος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορώ να βρω κάποιο e-book για να δω αν έχω πρόβλημα στο να καταλάβω τα αγγλικά βιβλία;Έστω ένα μικρό δείγμα.

 

Και κάτι άλλο, αξίζει να τα πάρω όλα ή να αρχίσω από το 3ο με δεδομένο ότι έχω παρακολουθήσει τις δυο πρώτες season της σειράς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 1ο δεν χρειαζεται να το διαβάσεις, δεν θα χασεις πολλά από το 2ο ομως εχουν κοπει αρκετοι χαρακτηρες και σκηνες που θα δουμε στη 3η σεζόν της σειρας οποτε αν αρχισεις κατευθειαν απο το 3ο θα χαθεις αρκετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...