Προς το περιεχόμενο

[SERIES] - Game of Thrones Season 3 [Full Spoilers till Season 2]


Kasrith

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγω σημερα συναντησα τον Charles Dance (Tywin Lannister)στο London Film and Comic Con.Κανενα σχολιο για το ποτε θα βγει ο καινουριος κυκλος...

 

cam0744.jpg

Sorry δεν κρατήθηκα

 

:devil:

 

http://www.youtube.com/watch?v=TbwroS0YP54

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγω σημερα συναντησα τον Charles Dance (Tywin Lannister)στο London Film and Comic Con.Κανενα σχολιο για το ποτε θα βγει ο καινουριος κυκλος...

 

cam0744.jpg

 

τι εννοείς κανένα σχόλιο για το πότε θα βγει ο νέος κύκλος?

 

προφανώς άνοιξη 2013...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καναδε op στο καναντα, το spoiler free ειναι χωρις spoilers οχι ΜΕ οπως και στις αλλες αγγλοφωνες χωρες ή εισαι απο την αλλη μερια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καναδε op στο καναντα' date=' το spoiler free ειναι χωρις spoilers οχι ΜΕ οπως και στις αλλες αγγλοφωνες χωρες ή εισαι απο την αλλη μερια?[/quote']

 

Toufa δεν νομίζω να καταλαβαίνω πως το εννοείς για να απαντησω (ειναι και δύσκολη η ώρα).. Για κανε ένα rephrase.

 

Παντως τωρα με έχεις βάλει σε σκεψεις (όταν το άνοιξα απλά πήρα κλοπη πεϊστ από άλλο και το βαλα). Το spoiler free σε ορθή χρήση μου αφήνει την αίσθηση οτι εννοεί free of spoilers, δηλαδή χωρίς. Οπότε ειναι λίγο άκυρο γραμμένο έτσι. Νομίζω.

Κάτι έλεγε ο Cue για τον τίτλο, αλλά δεν βρίσκω κάπου για επεξεργασία.

 

Sent from my HTC-Z710a using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

lol. Μήπως να το γράφαμε στα ελληνικά να συννενοούμασταν όλοι; (όντως spoiler free σημαίνει χωρίς spoiler, κατά το DRM-free, Duty free, sugar free)

 

Using "free" as a suffix to create an adjective meaning "no."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

spoiler για την 3η σεζόν. Οποιον χαρακτηρα δεν ειδαμε στην 2η σεζόν θα τον δουμε τώρα στην 3η :-D

 

http://www.cosmo.gr/Entertainment/Tileorasi/Seires_Ekpobes/oles-oi-nees-prosthhkes-sto-cast-toy-game-of-thrones-gia-thn-3h-season.1855930.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...