Προς το περιεχόμενο

Spartacus: War of the Damned


Cossutius.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στα τέτοια μου να πούμε τι γουστάρετε ή όχι εσείς.Εγώ καραγουστάρω τους παιδαράδες να ξεσκίζοντε.

 

Έχουν κανα ενδιαφέρον σε αυτή τη σεζόν?Προχωράει η σχέση τους ή θα με πάρει ο ύπνος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 280
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Στα τέτοια μου να πούμε τι γουστάρετε ή όχι εσείς.Εγώ καραγουστάρω τους παιδαράδες να ξεσκίζοντε.

 

Έχουν κανα ενδιαφέρον σε αυτή τη σεζόν?Προχωράει η σχέση τους ή θα με πάρει ο ύπνος?

Μια χαρά πάνε τα αγόρια σου. Βέβαια ο Σύριος βρηκε και πειρατη τωρα να του τη πέφτει και ζήλεψε ο μουσκουλάς.

Είδες? Ολους ευχαριστημένους τους αφήνει αυτη η σειρά. Gay, straight, brutal, history maniac, just for fun.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο FB έχει ψηφοφορία... :devil:

"The rebel camp sees me hold company of many fine women. Now, I present you with difficult choice. Saxa, a vibrant rose, but one that bears sharpest thorns. Or Sibyl, a delicate flower, as yet too innocent to embrace. Who do you favor? – Gannicus"

556085_10151474397386147_812507546_n.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά πάνε τα αγόρια σου. Βέβαια ο Σύριος βρηκε και πειρατη τωρα να του τη πέφτει και ζήλεψε ο μουσκουλάς.

Είδες? Ολους ευχαριστημένους τους αφήνει αυτη η σειρά. Gay, straight, brutal, history maniac, just for fun.

 

Μόλις τα είδα.Καλά υποκλίνομαι στη επική σκηνή μάχης στη πρεμέρια της σεζόν.Από τις καλύτερες στιγμές έβερ στη σειρά.Όσο για τα αγόρια ,έτσι κάνει ο σωστός ο άνδρας όταν ζηλεύει κ φοβάται.Χώσε Agron αγόρι μου.Βλέπω αναβαθμίστηκε η σχέση τους.Ελπίζω να το κρατήσουν σταθερά έτσι όμως από δω κ πέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μόνο τη μια όταν μπορεί να έχει και τις δυο;

 

Τώρα για τη Λουκρητια που κακιωσε το μόνο που έχω να πω είναι να παει να δει κανα επεισόδιο απο queer as folk. Δε θελουμε να έχουμε καβαντζα κουβα για ξερασμα όταν βλέπουμε τις σειρές μας.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι μόνο τη μια όταν μπορεί να έχει και τις δυο;

 

Τώρα για τη Λουκρητια που κακιωσε το μόνο που έχω να πω είναι να παει να δει κανα επεισόδιο απο queer as folk. Δε θελουμε να έχουμε καβαντζα κουβα για ξερασμα όταν βλέπουμε τις σειρές μας.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

 

Κάτσε να άραξεις λέω εγώ να γουστάρεις όταν θα σκάσει η γκέι παρτούζα με τον Σπάρτακο.Ζητημά μερικών επεισοδίων είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτσε να άραξεις λέω εγώ να γουστάρεις όταν θα σκάσει η γκέι παρτούζα με τον Σπάρτακο.Ζητημά μερικών επεισοδίων είναι.

χαχαχαχαχαχ...μου φύγε το φαγητο απ το στομα ρε μλκ...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Οχι εντάξει, δεν μας έχει δειξει τέτοια δειγματα ο Σπαρτακος. Απ την άλλη τον Γαννικο που ειναι και ανωμαλιάρης τον κοβω να πηγαίνει με τη Γερμανίδα του και να πηδάει ολο το στρατόπεδο. Αντρες και γυναίκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Τρομερό επεισόδιο και το 4ο.

Ο διχασμός και η αμφιβολία ξεκίνησαν.

 

Είδαμε τελικά τι ήταν και αυτό που έκανε η Σκλάβα στον Ιούλιο (περίμενα καμια ανωμαλία ρε γμτ:P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...