Προς το περιεχόμενο

Σχολη Πληροφορικης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Οκ. Είναι αυτονόητο ότι στη χώρα μας αν δεν είσαι τυχερός ή αν δεν το ψάξεις αρκετά δεν κάνεις δουλειά. Και πιστεύω ότι άνθρωπος με μεράκι και θέληση για δουλειά δε χάνετε. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

 

 

Να φανταστώ δεν έχεις βγει ακόμα στην αγορά εργασίας, σωστά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τώρα χωρις καμία παρεξήγηση, κάποιος που έχει βγάλει 11-12 χιλιάδες μόρια θεωρείτε οτι έχει τις βάσεις για να παρακολουθήσει το επίπεδο που απαιτεί μια σχολή μηχανικών; Για πολυτεχνεία ΗΜΜΥ μολις δειτε μαθηματικά και φυσικές θα παρατήσετε τη σχολή, και όσο για τα πληροφορικής ειναι 30% μαθηματικά, και χρειάζονται κατανόηση περίπλοκων δομών και ακολουθιών.

 

Απο περιέργεια δηλαδή,

κατεύθυνση Μαθ/Φυσ/Πλη πόσο γράψατε?

ναι πιστευω οτι μπορω μια χαρα να παρακολουθησω καθως μ'αρεσουν μαθηματηκα και φυσικη και επισης δεν εδωσα πανελληνιες για πω οτι εδωσα,ειχα στοχους.το οτι μου ετυχε μια αναποδια(δεν θελω να την αναλυσω τωρα) και δεν καταφερα να πετυχω αυτα που ηθελα δεν συμαινει οτι δεν εχω βασεις η δεν σκαμπαζω τιποτα,ουτε οτι βαριομουν το σχολειο. γι'αυτο ρωταω αν υπαρχει παρομοια σχολη γιατι αν δεν υπαρχει τοτε θα ξαναδωσω που συμαινει να τραβιεμαι για αλλη μια χρονια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ήταν αναποδιά τότε γνώμη μου να ξαναδώσεις.

αυτο μου λενε και οι γονεις μου :(

απλα δυσταζω γιατι δεν ξερω αν θα την παλεψω αλλη μια χρονια με τοση πιεση και τρεξιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι καλύτερο να την παλέψεις 4 χρόνια σε λάθος σχολή; Δε νομίζω Τάκη :-D

 

Εδιτ: ΣΙΓΑ την πίεση και το τρέξιμο. Λέω γω τώρα. Ούτε καν σχολείο δε θα'χεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δικιο ο pantel και εγω εκανα τη βλακεια ενώ σκεφτομουν να ξαναδώσω πανελλήνιες να ακουσω τους αλλους που μου ελεγαν πως θα την παλεψεις να ξαναδώσεις πανελληνιες και τώρα το μετανιώνω. Ουτε πίεση, ούτε σχολείο, ουτε τιποτα, 6 μαθηματακια που τα εχεις διαβάσει ηδη. Ασχολείσαι καθημερινα λίγες ώρες, όχι περισσότερο από οσες ξόδευες μεσα στο σχολείο και μετά είσαι ανετος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δικιο ο pantel και εγω εκανα τη βλακεια ενώ σκεφτομουν να ξαναδώσω πανελλήνιες να ακουσω τους αλλους που μου ελεγαν πως θα την παλεψεις να ξαναδώσεις πανελληνιες και τώρα το μετανιώνω. Ουτε πίεση, ούτε σχολείο, ουτε τιποτα, 6 μαθηματακια που τα εχεις διαβάσει ηδη. Ασχολείσαι καθημερινα λίγες ώρες, όχι περισσότερο από οσες ξόδευες μεσα στο σχολείο και μετά είσαι ανετος!

 

Επειδή υπάρχει το ενδεχόμενο να ξαναδώσω. Πιστεύεις ότι χωρίς φροντιστήριο μπορώ να συντηρήσω τις γνώσεις μου; Γιατί φέτος πραγματικά μάτωσα σε όλα τα μαθήματα εκτός της φυσικής. Δε πιστεύω να τα ξεχάσω όλα σε ένα καλοκαίρι. Θα δείξει όμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εννοεις τα ΤΕΙ και αν εννοεις να γινεσαι τεχνικος

ΟΧΙ.

 

Αν πιστεύετε οτι ήρθατε εδώ για να πιανετε κατσαβιδι παρατήστε το από τώρα

καθηγητής στο 1ο εξάμηνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...