Προς το περιεχόμενο

Σχολη Πληροφορικης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

να περασει το καλοκαιρι και μετα γτ ειμαι κουρασμενος απο το διαβασμα

:)

 

ειμαι σε μεγαλο δηλημμα για τις σχολες

Αυτοματισμος

Πληροφορικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετο hardware και ηλεκτρονικες καλυπτει το πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων. Μην πας σε σκετη πληροφορικης δεν νομιζω να βρεις hardware. Τωρα κατσαβιδια και ανοιγμα pc δεν εχει πουθενα, αρκετη θεωρια και ψηφιακα και ηλεκτρονικη λιγακι πιο πρακτικα σε επιπεδο ΑΕΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετο hardware και ηλεκτρονικες καλυπτει το πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων. Μην πας σε σκετη πληροφορικης δεν νομιζω να βρεις hardware. Τωρα κατσαβιδια και ανοιγμα pc δεν εχει πουθενα, αρκετη θεωρια και ψηφιακα και ηλεκτρονικη ιγακι πιο πρακτικα σε επιπεδο ΑΕΙ

Κάν' το λίγο πιο λιανά φίλε μου, γιατί αν εννοείς αυτό που κατάλαβα, θα μου πέσουν τα μαλλιά (και δεν έχω και πολλά).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13300...Στο φροντηστηριο μου λεγανε το αναποδο δηαλδη οτι στα ΑΕΙ ειναι θεωρια ενω στα ΤΕΙ Περισσοτερο πρακτικη

 

γενικοτερα αυτη η αποψη ειναι ψιλομπουρδα, η διαφορα η μεγαλη ειναι οτι θα εχεις πολυ περισσοτερα υποχρεωτικα εργαστηρια στο ΤΕΙ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τί πιστεύετε για τις βάσεις; Θα δούμε καμιά πτώση 2ο και 4ο πεδίο;

 

Εγώ έβγαλα τελικά 12654 που με συμβουλεύετε; Εγώ βλέπω για Πληροφορικής ΤΕΙ ή αυτοματισμού Θεσσαλονίκης. Αν και δεν ακούω και πολύ καλά λόγια για το πρώτο.

Επεξ/σία από Makaros1994
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρκετο hardware και ηλεκτρονικες καλυπτει το πληροφορικης και τηλεπικοινωνιων. Μην πας σε σκετη πληροφορικης δεν νομιζω να βρεις hardware. Τωρα κατσαβιδια και ανοιγμα pc δεν εχει πουθενα, αρκετη θεωρια και ψηφιακα και ηλεκτρονικη λιγακι πιο πρακτικα σε επιπεδο ΑΕΙ

 

Μην τον σπρώχνεις στους φουριέδες και τις κεραίες, το χαντακώνεις το παιδι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ δεν τον σπρωχνω, αλλα οπως ειπα κατσαβιδι σε ΑΕι δεν θα δει. Επισης το hardware είναι γενικό. Ποιανει απο το χαμηλό επίπεδο της ηλεκτρονικής των ψηφιακών μέχρι το κομμάτι της αρχιτεκτονικής και της συνδεσης με το λογισμικό. Φουριέδες και κεραιες ειναι για τους τηλεπικοινωνιακους(μακρια απο μας). Εξαλλου δεν το ποιανει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν μιλαω για ΑΕΙ αλλα για ΤΕΙ..Πριν 4 χρονια ειχαμε παει με το σχολειο στο τει Αθηνας και ηδαμε εργαστηριο στο οποιο ασχολουνταν με το harware

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...