Προς το περιεχόμενο

Σχολη Πληροφορικης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν οριστικοποιήσα το μηχανογραφικό. Έχω βάλει σαν μια επιλογή το τμήμα Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Σερρών, σαν καβάτζα, αν δεν περάσω στα υπόλοιπα. Έχω ακούσει καλά λόγια. Έχω βάλει και καλύτερες σχολές απλά λέω. Επίσης είδα ότι στο 6ο και 7ο εξάμηνο υπάρχουν 2 μαθήματα ανάλογα. Το "Διδακτική" και "Παιδαγωγικά". Άρα θα μου δίνεται η δυνατότητα να διδάσκω και σε σχολείο; (Δε θα πάω σόι και καλά, απλά λέω). Τί λετε;

 

Link

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 101
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφού ενδιαφέρεσαι για αυτοματισμούς δες και το τμήμα της ηλεκτρονικής που είναι παραπλήσιο και περιλαμβάνει και τηλεπικοινωνίες και λίγο προγραμματισμό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδόν ότι μπορείς να κάνεις απ την ηλεκτρονική το κάνεις κι απ τον αυτοματισμό.

 

Γενικώς, άκου συμβουλές και προτάσεις αλλά μην αφήσεις κανέναν να επηρεάσει την απόφασή σου.

 

Για την ζωή σου είναι η απόφαση, μην αφήνεις άλλους να την πάρουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια οποιος ξερει να μου απαντησει υπευθηνα για το τμημα εφαρμοσμενης πληροφορικης και πολυμεσων στο ηρακλειο κρητης!

θελω να μαθω αν ειναι καλο τμημα και οχι κανα τει της πλακας καθως και πως ειναι το τμημα,εγκαταστασεις αλλα και τι αποροφηση εχει απο την αγωρα εργασιες σε σχεση με τα υπολοιπα γνωστα τει.

ειδα το site τους και μου αρεσε το προγραμμα σπουδων και τα αντικημενα που πραγματευται.

ξερει να μου πει καποιος κατι ποιο συγκεκριμενο?

καμια πληροφορια ρε παιδια?

Επεξ/σία από haris013
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης είδα ότι στο 6ο και 7ο εξάμηνο υπάρχουν 2 μαθήματα ανάλογα. Το "Διδακτική" και "Παιδαγωγικά". Άρα θα μου δίνεται η δυνατότητα να διδάσκω και σε σχολείο;

Όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι δύσκολο να πάρει κανείς μεταγραφή από σχολή σε σχολή; Διάβασα όλα τα κριτήρια αλλά θέλω να μάθω ποσοστό επιτυχίας, ίσως από κάποιον που έχει κάνει. Γιατί αν περάσω Πληροφορικής ΑΕΙ Ιωάννινα θα ζητήσω μεταγραφή στο Θεσσαλονίκης. Έχω δηλώσει ειδική κατηγορία (αδερφή που σπουδάζει, Θεσσαλονίκη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...