Προς το περιεχόμενο

Aurora II Tablet (Dual Core, IPS) ~118€


pantpesl2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@GoS στα χαρτιά πιο αξιόλογα φαίνονται αυτά που αναφέρεις εσύ.

 

 

Έχει προχωρήσει κανενός η παραγγελία για το elf2 απο ainolstore? Εμένα processing είναι απο το Σάββατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μία από τα ίδια και εδώ "Processing" ... γράφουνε όμως ότι ξεκινήσανε οι αποστολές οπότε ελπίζω να πάρουμε και εμείς τα elf2 μας...

Αν σε δύο μέρες λένε δεν αλλάξει το status να τους στείλουμε mail αλλά από κινέζικα καταστήματα έχω κακή εμπειρία στο processing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε δύο μέρες λένε δεν αλλάξει το status να τους στείλουμε mail αλλά από κινέζικα καταστήματα έχω κακή εμπειρία στο processing...

 

Ωραιος ,τους έστειλα mail και μου απάντησαν κατευθείαν αλλάζοντας το status κ δινοντας παράλληλα το track nr. !!!

 

Οσοι περιμενεται στείλτε τους γιατι λειτουργούν μαλλον με ταχυτητα Δημ. Υπαλ.!! :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά σόρρυ κιόλας αλλά υπάρχουν τετραπύρηνα τάμπλετ κινέζικα.Αν ναι ,πόσο έχουν ?Αλλιώς πότε βγαίνουν?

 

Ακόμη δεν έχει 4-core κινέζικα και από τα επώνυμα είναι πάλι λίγα σχετικά . Από οτι ξέρω

μόνο Asus και ίσως και κανένας άλλος , αλλά επίσης δεν νομίζω οτι έχει και ιδιαίτερο sοftware- games ακόμη , για τετραπύρηνα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος ,τους έστειλα mail και μου απάντησαν κατευθείαν αλλάζοντας το status κ δινοντας παράλληλα το track nr. !!!

 

Οσοι περιμενεται στείλτε τους γιατι λειτουργούν μαλλον με ταχυτητα Δημ. Υπαλ.!! :-D :-D

 

 

επιβεβαιωνω και εγω οτι μετα απο μειλ μου αλλαξαν την κατασταση της παραγγελιας και μου εδωσαν αριθμο αποστολης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...