Προς το περιεχόμενο

Aurora II Tablet (Dual Core, IPS) ~118€


pantpesl2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 282
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η αγορα του elf II ρε παιδια αξιζει πλεον στα 80ε?

 

Ρωταω τους παλιους γιατι δεν εχω ιδιαιτερες απαιτησεις, κανενα ιντερνετ κ ισως λιγο διαβασμα (pdf περιοδικα/βιβλια), αξιζουν τα +20ε για το ips του aurora? Ξεκινησα απο 50ε (τρεχει μια προσφορα του focalprice κ αντιστοιχο thread) κ εχω ανεβει ηδη στα 80ε, να παει κ το παλιαμπελο στα 100ε λετε η να μεινω στο elf II?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αγορα του elf II ρε παιδια αξιζει πλεον στα 80ε?

 

Ρωταω τους παλιους γιατι δεν εχω ιδιαιτερες απαιτησεις, κανενα ιντερνετ κ ισως λιγο διαβασμα (pdf περιοδικα/βιβλια), αξιζουν τα +20ε για το ips του aurora? Ξεκινησα απο 50ε (τρεχει μια προσφορα του focalprice κ αντιστοιχο thread) κ εχω ανεβει ηδη στα 80ε, να παει κ το παλιαμπελο στα 100ε λετε η να μεινω στο elf II?

 

στην ιδια κατασταση ειμαι :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον θα παω στο ακριβο εγω τελικα, το θελω για ebooks κ φοβαμαι οτι θα το μετανιωσω μετα... Θα περιμενω κ καμια γνωμη, αφου μια η αλλη ειναι κυριακη αυριο, αλλα για εκει με βλεπω :unsure:

 

Κ ολα αυτα επειδη το focalprice εβγαλε προσφορα tablet με 50ε, μας εβαλε σε μπελαδες βραδιατικα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένουμε κάτι καλύτερο από Cube U30GT?

 

και εγω εκει θα καταληξω μαλλον

 

Guys τι λέτε; Ainol Novo 7 Aurora II or Cube U30GT????

 

προσοχη, δειτε στο θεμα του cube u30gt εδω, εχει ενα πολυ αρνητικο review για την ποιοτητα του.

http://tabletrepublic.com/forum/cortex-a9-rockchip-3066/cube-u30gt-h-screen-defects-2253.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τελικα αγορασα το elf ll.ημουν αναμεσα σε αυτο και σε αυτο με τα 50 του focalprice.ελπιζω να μην εχω θεμα με τις βιντεοκλησεις.οταν ερθει θα δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην αγχώνεσαι μαζι θα τα βριζουμε τα elf II οταν μας ερθουν και κανουν προβλήματα στις βιντεοκλησεις!!!

 

Αν κ πιστευω με την DarkElfRom θα στρωσει!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος κάνεις φίλε δεν είναι από Αγγλία, απλά το domain στο site είναι αγγλικό. Στο Hong Kong εδρεύει η εταιρία. Είπα και εγώ, τόσο φθηνές τιμές κάποιο λάκκο έχει η φάβα.

 

http://www.androidmall.co.uk/about-us

 

ΟΚ... λάθος μου δεν το έψαξα... άλλα έτσι και αλλιώς με απλή αποστολή ή EMS δεν έχεις πρόβλημα με τελωνεία....

Μακριά από DHL και κτλ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς κάποιο site από Αγγλία ή Ευρώπη που μπορώ να βρω αυτά τα tablets?

 

Ποιός ο λόγος.... θα το πληρώσεις ακριβότερο.... άσε που και αυτοί θα το παραγγείλουν για μέσου Κίνας για σένα...

Όσες φορές αγόρασα από Κίνα και κτλ... όλα ήρθαν μια χαρά χωρίς τελωνεία... αρκεί να διαλέξεις απλή μεταφορά (China post και κτλ) ή EMS για πιο γρήγορα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταλαβαίνω αυτά που λες IcemanGr71. Όμως, θα ήθελα απο Αγγλία ή Ευρώπη κυρίως για να έρθει πιο γρήγορα, αφού ρωτήσω και μάθω αν το έχουν σε stock.

 

Ξέρεις μήπως κάποιο site?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...