Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για πειτε ρε παιδες αγορασα το battlefield 4 προσφατως φυσικα μονο για το Multiplayer αλλα δε ψηνομε να σκασω λεφτα και για τα dlc, ιδου ομως το ερωτημα, αξιζει το multiplayer ομως χωρις αυτα? εχει κοσμο ή θα βαρεθω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

κατέβασε το china rising που έχει τώρα δωρεάν.

 

Γενικά κόσμο έχουν οι κλασικές πίστες και όχι τα dlc

Εγω πάντως για μέχρι και πριν κανένα μήνα που έπαιζα το παιχνίδι,κόσμο μάζευαν οι all dlc maps στάνταρ.

Μιλάμε για ουρές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά παίζω bf 4 στο pc και τα γραφικά δε μπορώ να πω ότι με εντυπωσίασαν ούτε τα texturs σε 1080p tv 40" με ultra όλες οι ρυθμησεις, στα ίδια πάλι στο black ops 3 μου έπεσαν τα σαγόνια με τα γραφικά που είχε επαθα πλάκα καμία σχέση το bf αλλά έχει πολύ καλό mp και τεράστιους χάρτες για να λέμε και τα καλά αλλά στο black ops 3 δυσκολευομουν να καταλάβω αν βλέπω έργο ή παίζω game, εκθαμβωτικά γραφικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτη φορά παίζω bf 4 στο pc και τα γραφικά δε μπορώ να πω ότι με εντυπωσίασαν ούτε τα texturs σε 1080p tv 40" με ultra όλες οι ρυθμησεις, στα ίδια πάλι στο black ops 3 μου έπεσαν τα σαγόνια με τα γραφικά που είχε επαθα πλάκα καμία σχέση το bf αλλά έχει πολύ καλό mp και τεράστιους χάρτες για να λέμε και τα καλά αλλά στο black ops 3 δυσκολευομουν να καταλάβω αν βλέπω έργο ή παίζω game, εκθαμβωτικά γραφικά.

........και εμένα μου έπεσαν τα σαγόνια με αυτά που γράφεις

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γιατί κάποιες φορές ενώ παταω να συνδεθω σε server μέσω του chrome που μπαίνω μου πετάει error και τερματίζει ή εφαρμογή? Έχω αγοράσει το game ψηφιακά δε ξέρω αν παίζει ρολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά γιατί κάποιες φορές ενώ παταω να συνδεθω σε server μέσω του chrome που μπαίνω μου πετάει error και τερματίζει ή εφαρμογή? Έχω αγοράσει το game ψηφιακά δε ξέρω αν παίζει ρολο

Τι error σου πετάει; Πες μας ή screenshot

Punkbuster το έχουμε up to date?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εφαρμογη απετυχε να ξεκινησει κατι τετοιο βγαζει, το εχω εγκατεστημενο το punkbuster αλλα δεν ξερω αν ειναι ενημερωμενο ή αν γινετε αυτοματα να ενημερωθει, για καλου κακου πατησα πανω στην εφαρμογη στο install/reinstall που διαβασα σε καποιο tutorial οτι με αυτο το τροπο ενημερωνετε και βλεπουμε αν μου το ξανακανει τωρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε να δεις αν σου βγάλει ενημερώσεις με το παρακάτω pbsetup.zip

Η εφαρμογη απετυχε να ξεκινησει κατι τετοιο βγαζει, το εχω εγκατεστημενο το punkbuster αλλα δεν ξερω αν ειναι ενημερωμενο ή αν γινετε αυτοματα να ενημερωθει, για καλου κακου πατησα πανω στην εφαρμογη στο install/reinstall που διαβασα σε καποιο tutorial οτι με αυτο το τροπο ενημερωνετε και βλεπουμε αν μου το ξανακανει τωρα.

 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Πόσο CPU usage, έχετε? Από περιέργεια μιας και στην Alpha του BF1 είχα 100% CPU usage,είδα και στο BF4, και έχω 80-92%.

 

Στο Battlefield 4 βαραει μερικα spikes στο 100% αλλα απ' οτι εχω καταλαβει ειναι λογω κακου coding.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...