Προς το περιεχόμενο

Battlefield 4


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να άμα θες να παίξεις καμιά εβδομάδα σερί μπαίνεις εδώ

 

attachicon.gifbf4tickets.PNG

 

έψαχνα για ενα σερβερ και μου το έβγαλε.

απλά επειδή έχουν πέσει τα πάντα δεν μπορώ να μπω

 

Που τον βρηκες τετοιον σερβερ? 

Φανταζομαι αμα θες μιαμιση ωρα να τελιεωσεις μετρο με 3200 σε αυτον θα δες κανα 2 βδομαδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που τον βρηκες τετοιον σερβερ? 

Φανταζομαι αμα θες μιαμιση ωρα να τελιεωσεις μετρο με 3200 σε αυτον θα δες κανα 2 βδομαδες

παίζει να ηταν χτεσινό bug μιας και είχαν πέσει όλα.

πατησα bf4 servers και μου έβγαλε κανονικα το battlelog στους servers,ε πάτησα 5-6 να δω και τον βρηκα τυχαία.

ούτε κάν όνομα δεν θυμάμαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω πόσοι το έχετε δει ή αν το έχετε πει,αλλα στο ps4 πήραμε ήδη από την προηγούμενη βδομάδα το νεο interface που είναι ίδιο με το bf1

 

https://youtu.be/wjvWzNYUp30

 

Στο pc ακόμα θα αργήσει μιας και δεν υπάρχει ενημέρωση.Ομως παίζοντας την beta του bf1 μπορούμε να δούμε την επιλογή για το 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζεις σωστά την sniper class. Aλλά "τσιμπάς" ένα like! :lol:

Μου θύμησε εποχές CoD, με quickscopes και τέτοια.

λυπαμαι αλλα ειμαι αλεργικος στο camping B) ...χαιρομαι που σου αρεσε παντως...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λυπαμαι αλλα ειμαι αλεργικος στο camping B) ...χαιρομαι που σου αρεσε παντως...

ωραίος... όχι σαν μερικούς ονόματα δεν λέμε(cpttony) γκουχ γκουχ. που πέρνουν και εφημερίδα και καφεδάκι εκεί που κατασκηνώνουν μπας και περάσει κανάς εχθρός. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λυπαμαι αλλα ειμαι αλεργικος στο camping B) ...χαιρομαι που σου αρεσε παντως...

ωραίος... όχι σαν μερικούς ονόματα δεν λέμε(cpttony) γκουχ γκουχ. που πέρνουν και εφημερίδα και καφεδάκι εκεί που κατασκηνώνουν μπας και περάσει κανάς εχθρός. :P

 Παίδες, ο καθένας θέτει τον τρόπο που θα διασκεδάσει και θα παίξει. Εσάς σας αρέσει να τρέχετε πάνω-κάτω στον χάρτη και να κάνετε quickscopes, εμένα μ' αρέσει να κόβω κεφάλια στα 700 και 800 μέτρα με μία, άντε δύο βολές. Αλλά η δουλειά γίνεται δύσκολη με τα θερμικά να μην σε αφήνουν να αγιάσεις!

 

Απεναντίας στο BF1, στην έρημο του Σινά, για καμπέρα, όπως την θέλω δεν είναι. (Ο χάρτης της Alpha ήταν κάπως) Οπότε κινούμαι. Ελπίζω το BF1, αν το τσιμπήσω, να μην με κάνει να αλλάξω τρόπο που παίζω.

 

Παρεπιπτόντως BF4 παίζω Ηardcore Conquest :ph34r:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Παίδες, ο καθένας θέτει τον τρόπο που θα διασκεδάσει και θα παίξει. Εσάς σας αρέσει να τρέχετε πάνω-κάτω στον χάρτη και να κάνετε quickscopes, εμένα μ' αρέσει να κόβω κεφάλια στα 700 και 800 μέτρα με μία, άντε δύο βολές. Αλλά η δουλειά γίνεται δύσκολη με τα θερμικά να μην σε αφήνουν να αγιάσεις!

 

Απεναντίας στο BF1, στην έρημο του Σινά, για καμπέρα, όπως την θέλω δεν είναι. (Ο χάρτης της Alpha ήταν κάπως) Οπότε κινούμαι. Ελπίζω το BF1, αν το τσιμπήσω, να μην με κάνει να αλλάξω τρόπο που παίζω.

 

Παρεπιπτόντως BF4 παίζω Ηardcore Conquest :ph34r:

εμ βέβαια Hardcore, και στα αχαμνά να πετύχεις τον αντίπαλο kill είναι :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμ βέβαια Hardcore, και στα αχαμνά να πετύχεις τον αντίπαλο kill είναι :P

Και όμως δεν είναι πάντα 1 shot kill. Τουλάχιστον ξέρω ότι δεν θα του αδειάσω ολόκληρη γεμιστήρα και θα με φάει με 1-2% health. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το hardcore ειναι πολυ δυσκολο πρεπει ολες οι αισθησεις σου να ειναι καρφωμενες συνεχεια στο 100%...Αν εισαι βεβαια στο βουνο εκει σε παιρνει να ψησεις και αρνακι χωρις αγχος :-D  :-D  :-D Παντως ο καθενας επιλεγει τον τροπο παιχνιδιου που γουσταρει και τον αντιπροσωπευει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ο καθενας επιλεγει τον τροπο παιχνιδιου που γουσταρει και τον αντιπροσωπευει...

 

14018074_542302335970561_901674370_n.jpg

 

Δεν είμαι σε όλες τις πίστες ή όλη την ώρα πάνω στο βουνό, κατεβαίνω και πιο κοντά στην μάχη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ασχολείται κανείς ακόμα,

επειδή θα μεταβώ σε μεγαλύτερη οθόνη(ουσιαστικά πάνω απο 16ιντσες 1280Χ1024 σε 23 1920Χ1080) θα χρειαστεί να αλλάξω ρυθμίσεις ευαισθησίας στο ποντίκι η στο παιχνίδι;

 

σήμερα που μπήκα να παίξω πάντως,έχουν γεμίσει οι σέρβες απο νέα άτομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...