Προς το περιεχόμενο

Σημαντικές αναβαθμίσεις στους χάρτες της Google σε Ελλάδα και άλλες χώρες


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 30
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Και επειδη ειμαστε και ουγκαντα δεν μπορουμε να εχουμε και το street view επειδη καποιος ανυπαρκτος αποφασισε οτι εμενα με θυγει τι να πω...

Εξίσου πιθανό είναι κάποιος να ήθελε μίζα για να το επιτρέψει... Λέω εγώ τώρα... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξ' ίσου πιθανό είναι κάποιος να ήθελε μίζα για να το επιτρέψει... Λέω εγώ τώρα... :rolleyes:

αχα ετσιιιιι την μιζουλα πανω απο ολα εεε ειναι κ google θα εχει λεφτα αυτη ας της τα παρουμε εμεις οι εξυπνοι στην επιτροπη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάλασε η οδός του σπιτιού μου που ήταν παράδρομος και αποφάσισαν να βαλουν της μεγαλύτερης από κατω οδού το όνομα με έναν random αριθμό :-(

 

Όσο για το offline caching πλέον ούτε λόγος, μετά την τελευταία αναβάθμιση στο Android... gtp :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με αφορμή το άρθρο το έψαξα λίγο. Ουτε το σπίτι μου (δεν εχει ακόμα οδό) ούτε το χωριό μου (δεν εχει κοντινή φώτο) έφτιαξε.. :-(

 

Πήγα όμως και δοκίμασα τους χάρτες bing (πρώτη φορά τους έβλεπα). Και το χωριό μου είχε κοντινό και το σπίτι μου στην πόλη έγραφε την οδό. Συμπέρασμα στην περίπτωση μου καλύτερη στην απεικόνιση είναι το bing maps.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τσάμπα application μια χαρά είναι οι χάρτες του. είναι λογικό να έχουν τέτοια λάθη. εδώ είχα αγοράσει ένα turbo-x και τα λάθη που έβρισκα ήταν πάρα πολλά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επειδη ειμαστε και ουγκαντα δεν μπορουμε να εχουμε και το street view επειδη καποιος ανυπαρκτος αποφασισε οτι εμενα με θυγει τι να πω...

Κάποιες στιγμές νομίζω ότι υπάρχει μυστικός διαγωνισμός στο insomnia για το ποιος θα γκρινιάξει το περισσότερο σε κάθε νέο θέμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες στιγμές νομίζω ότι υπάρχει μυστικός διαγωνισμός στο insomnia για το ποιος θα γκρινιάξει το περισσότερο σε κάθε νέο θέμα...

ΧΑ ΧΑ ΧΑ.ναι υπαρχει και στο κρυβουμε γιατι απανταμε στο θεμα η τουλαχιστον με κατι που σχετιζεται με το θεμα,οχι να μπουμε στην διαδικασια να την πουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...