Προς το περιεχόμενο

Man of Steel


6xXx6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 804
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

ρε παιδιά συγγνώμη αλλα σκάνε μυτη 200 εκατομμύρια διαολοι απο το πουθενά,βαρανε πολεις κλπ τι ακριβώς περιμένετε να κανει ο σουπερμαν; Αν θελετε να γινει της πουτάνας,διχως να ανοιξει μυτη,υπάρχει το μικρο μου πονι.

αν θελετε εναν υπέρ ήρωα που προλαβαίνει τα πάντα,τοτε ο σούπερμαν ειναι λάθος επιλογή.

Τον τιραμολα θέλετε ή μαλλον τον tiramola of steel.

Να βάλω πάλι το "World of Cardboard" clip;

Μπορεί να είναι από καρτούν, αλλά έχει βάση. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α επισης ξεχασα το πιο αθλιο που κανει ο Superman:

 

 

 

αφηνει τον πατερα του Jonathan Kent να σκοτωθει απο εναν ανεμοστροβιλο, ενω μπορουσε να τον σωσει χωρις να τον δει κανενας, επειδη του το ζητησε ο πατερας του για να μην αποκαλυφθει τι πραγματικα ειναι!!

αυτη η σκηνη φτυνει κυριολεκτικα στα μουτρα ενα απο τα κεντρικα σημεια του χαρακτηρα του Superman που τον κανει τοσο Iconic.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως, λεω μηπως...να περιμενατε να την δειτε πρωτα την ταινια και μετα να την θαψετε ?

 

Λεω γω τωρα...ετσι για το γαμωτο.

 

Προσωπικα, το RT και ο καθε κριτης δεν μου λεει τιποτα. Περιμενω να την δω για να εκφερω αποψη.

 

Το μονο πραγμα που με ξινισε στα trailers ειναι η αθλια μουσικη.

 

Βρε μλκ killik διαβασες ολα τα spoilers και το σεναριο πριν πας να την δεις ? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διάβασα τα σποιλερ και αδέλφια σας ευχαριστω μου γλιτωσατε ενα εισιτήριο. Seriously wtf????

 

Αρα δεν θα την δεις καθολου την ταινια, σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε κιλλικ τι μας πρηζεις τους αδενες? Δες την ταινια και μετα πες την αποψη σου μια φορα και σταματα να εισαι πρηχτης. Νισαφι πια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Διάβασα τα σποιλερ και αδέλφια σας ευχαριστω μου γλιτωσατε ενα εισιτήριο. Seriously wtf????

 

Αρα δεν θα την δεις καθολου την ταινια, σωστα?

Φυσικα και θα τη δω αλλα μαλλον οχι στη μεγαλη οθονη.δεν ξερω..κοιταζω διάφορα review και εχω μπερδευτεί καποια πράγματα που γινονται δεν μου αρέσουν καθολου αλλα απο την αλλη τοσο καιρό ηθελα να τη δω και δεν γουσταρω να απογοητευτώ. Θα δείξει..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...