Προς το περιεχόμενο

Man of Steel


6xXx6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 804
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

πλάκα θα έχει άτομα που κράζουν να έχουν λάβει μέρος σε διαγωνισμούς για την avant premiere της Δευτέρας...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Dark Knight ειναι απο τις αγαπημενες μου ταινιες.

δεν ειναι ομως απο τις αγαπημενες μου Batman ταινιες. αυτη την τιμη την εχει ο Batman του Burton.

 

Δηλαδή κράζεις ανηλεώς το man of steel γιατί "γ@μησε το χαρακτήρα" αλλά η αγαπημένη σου batman ταινία είναι αυτή που τους γονείς του bruce τους σκότωσε ο joker? Εντάξει...

 

Εμένα προσωπικά με νοιάζει να είναι καλή ταινία, ας κάνει όσο reinterpretation θέλει. Σίγουρα πάντως θα είναι η καλύτερη superman ταινία ever, αφού ο ανταγωνισμός της είναι τόσο χαμηλός. Το superman returns ήταν έκτρωμα, και τα superman με τον reeve ήταν μια χαρά όσο τα έβλεπα όταν ήμουν 10-12 χρονών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή κράζεις ανηλεώς το man of steel γιατί "γ@μησε το χαρακτήρα" αλλά η αγαπημένη σου batman ταινία είναι αυτή που τους γονείς του bruce τους σκότωσε ο joker? Εντάξει...

 

Εμένα προσωπικά με νοιάζει να είναι καλή ταινία, ας κάνει όσο reinterpretation θέλει. Σίγουρα πάντως θα είναι η καλύτερη superman ταινία ever, αφού ο ανταγωνισμός της είναι τόσο χαμηλός. Το superman returns ήταν έκτρωμα, και τα superman με τον reeve ήταν μια χαρά όσο τα έβλεπα όταν ήμουν 10-12 χρονών.

 

δεν ειπα οτι ειναι η τελεια αποδοση του χαρακτηρα και του κοσμου του.

αλλα αν εχω να διαλεξω αναμεσα στους Batman των Burton,Schumacher και Nolan, o Batman του Βurton ειναι μακραν η πρωτη μου επιλογη

επειδη ειναι ακριβως αυτο που πρεπει να ειναι: ψυχοπαθης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι 34 πρώτες χιλιάδες ψήφοι στο imdb λένε 8.4. Ξέρω είναι ο ενθουσιασμός αλλά το πολύ πολύ να πέσει στο 8 με τον καιρό. Ο λαός μίλησε.  :-D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oι 34 πρώτες χιλιάδες ψήφοι στο imdb λένε 8.4. Ξέρω είναι ο ενθουσιασμός αλλά το πολύ πολύ να πέσει στο 8 με τον καιρό. Ο λαός μίλησε.  :-D 

Μάπα έτσι με 8,4.Που να έπαιρνε και 7,0 δηλαδή.Εδώ ίσχυει το ακόμα δεν τον είδαμε Γιάννη τον βαφτίσαμε.Αμάν πια χωρίς να έχουμε δει μία ταινία να λέμε  αν είναι καλή ή μάπα.Όντως ρε kilik δεν μου αρέσουν οι χαρακτηρισμοί αλλά σε αυτό το trhread μας τα έκανες τσουρέκια.Πήγαινε δες την και μετά όποια κριτική ευπρόσδεκτη.Κοινή λογική είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα στο imdb ειναι αρχη ακομη για να βγαλεις καποιο συμπερασμα. ολα τα fanboys θα βαζουν 10αρια για να βγαλουν την ταινια στο top 10 του imdb.

αλλα μου κανει εντυπωση που στο RT, περα το 57% για τις επισημες κριτικες, το audience meter απο 97% που ηταν, επεσε στο 82% μεσα σε μια μερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...