Προς το περιεχόμενο

GRID 2


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 212
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιξε κι αλλα event μεσα σε καθε club 

 

εχεις κανει ενα event απο το καθενα απο οτι βλεπω, εχεις τουλαχιστον αλλα 4 (2 απο το ενα και 2 απο το αλλο) και καθως κανεις θα βγει και 3ο club και παει λεγοντας μεχρι να βγει το πρωτο πρωταθλημα 

 

ΥΓ βλεπω τι εχεις κανει απο τη λευκη γραμμη και το ποσο γεματη ειναι κατω απο το ονομα του καθε club

μπαινεις μες στο club και πας πιο δεξια 

 

Στραβομάρα, τελικά δεν είχα δει ότι μπορείς να πας πιο δεξιά μέσα στο event.

Ευχαριστώ.

 

Οταν καποιος "κολλαει" σε κατι τετοιο, αν δεν ειναι Bug, τοτε πρεπει να σταματησει το αθλημα και να ασχοληθει με κατι αλλο. Ευγενικα παντα

 

Τελικά δεν ήταν bug. Θέλεις να συζητήσουμε και το υπόλοιπο που είπες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντάξει δεν είμαστε και όλοι pro :P

 

αν ξαναδιαβάσεις το ποστ μου σου λέω ότι πρέπει να βάλεις την μια οθόνη από πάνω από την άλλη και όχι δίπλα όπως είναι τώρα

επανέρχομαι με screenshot

έτοιμο

displaysb.jpg



το screenshot είναι από το desktop μου

που αποτελείτε από 2 μονιτορ

το ένα από πάνω και το άλλο από κατω

 

ξεκινώντας το game σε παράθυρο

απλά το επιμηκύνεις να πιάσει και τις δυο οθόνες

 

το border και το task bar ούτε που το καταλαβαίνεις

μέσα στον χαμό 

αλλά υπάρχουν αφου το τρέχεις σε παράθυρο

το πρόγραμμα που δίνεις δεν το δοκιμασα

 

πες μου αν τα κατάφερες ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, δεν έχω πολύ που το έχω ξεκινήσει. Μόνο εγώ έχω την εντύπωση πως παίζω τις ίδιες και τις ίδιες 3 πίστες κάθε φορά; Τι βαρεμάρα είναι αυτή; Κάνω κάτι λάθος;

 

δεν κανεις λαθος απλα στην αρχη οντως παιζεις τις ιδιες πιστες,μετα αρχιζει το ζουμι μην ξενερωνεις ;)

θα πορωθεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κανεις λαθος απλα στην αρχη οντως παιζεις τις ιδιες πιστες,μετα αρχιζει το ζουμι μην ξενερωνεις ;)

θα πορωθεις

ισχυει

 

γενικα βεβαια σε καθε σεζον μπορει να υπαρξει μια επαναληψη πιστων, ομως βγαινουν και ωραια αυτοκινητα μετα και γουσταρεις περισσοτερο

 

εγω καραγουσταρω τωρα στη 4 που εχω ξεκλειδωσει το ariel atom , δε βρισκω αλλο που να μου αρεσει εξισου μεχρι στιγμης 

 

στην αρχη ειπα να παρω το ktm επειδη και καλα εχει tfsi , αλλα μολις δοκιμασα λιγο και το atom , καμια σχεση 

 

επισης μου αρεσει παρα πολυ και ο χειρισμος της mclaren , αλλα σε αποτελεσματικοτητα δε συγκρινεται με atom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε αλλο να σερνει 1500 κιλα στο καρο μου, αλλο 790 , φανταζομαι θα γινεται χαμος :P

 

παντως και στο παιχνιδι ακομα ψηφιζω vag , ειμαι εγκαθετο φανμποι :P

 

απο την αλλη ομως ακομα και αν ειναι παιχνιδι/υπερβολη/arcade , εβρισκα πολλα λογικα στοιχεια που αντιστοιχουν στη πραγματικοτητα και τα εκαναν να ξεχωριζουν απο τις αλλες μαρκες 

οδηγουσα δηλαδη ειδικα στην αρχη το υποστροφικο golf R, αλλα εμενα μου αρεσε γιατι μου θυμιζε το δικο μου και καταλαβαινα πιο ευκολα απο αλλα πώς να το χειριστω

 

δεν ειναι δηλαδη nfs που ο,τι και να οδηγησεις εχει την ιδια συμπεριφορα και ντριφταρει με 220

 

δηλαδη εκτιμω αυτο το παιχνιδακι , γιατι παροτι μη σοβαρο σε πολλα θεματα και arcade, εχει καποια επαφη με τη πραγματικοτητα και τελικα το αποτελεσμα ειναι για μενα (που δεν εχω διαθεση για εξομοιωτες κτλ, θελω απλα να παιξω για χαβαλε)  πολυ ευχαριστο 

 

ισορροπησαν πολυ καλα τον casual arcade χαρακτηρα του με αξιοπρεπη συμπεριφορα , ωστε να μην ειναι τελειως γελοιο , αλλα αντιθετα να ειναι ευχαριστο για να παιζεις καμια ωριτσα τη μερα για να χαλαρωσεις 

 

επισης εκτιμω παρα πολυ που δεν ειναι παιχνιδι μπαριερας, δε μπορεις να βασιστεις σε αυτο για να πας πιο γρηγορα, αντιθετα η μπαριερα σε τιμωρει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να το εχω αγγιξει ακομη (λογω αναμονης νεου PC) με αυτα που βλεπω και ακουω μεχρι τωρα, το πρωτο GRID πρεπει να ηταν πολυ καλυτερο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν αμφιβαλλω, αλλα δυστυχως δεν εχει τυχει να το παιξω οποτε δεν εκφερω γνωμη 

 

μιλαω μονο απο την επαφη μου με αυτο και επειδη ποτε δεν ημουν hardcore fan των racing (παντα προτιμουσα την πραγματικη οδηγηση και ποτε δε με ικανοποιουσαν τοσο τα παιχνιδια )  εχει ολα αυτα που θελω εγω για να περασω ευχαριστα μερικες ωρες 

 

σαν παιχνιδι γενικα ειναι ωραιο, σαν racing ισως δεν ειμαι και ο πιο καταλληλος να απαντησω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι πιο πολυ arcade. Δεν εχει καμια σχεση στην οδικη συμπεριφορα με το grid 1. Εδω τρεχει τρακαρεις σε εναν τοιχο και εισαι οκ. Στο 1 πχ ειχε βγει το αυτοκινητο νοκ αουτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...