Προς το περιεχόμενο

DayZ - stand-alone έκδοση


zeniath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω μόλις το ξεκίνησα και το μόνο που κατάφερα ήταν να βρω ενα σφυρί και ένα κουτί με χάπια. ούτε έναν δεν έχω βρει μέχρι τώρα.

στην ομάδα μας πλέον το έχουν 14 άτομα..δεν παίζουν τόσο το SA λόγω τον ένα σορό προβλημάτων,που τα έχουμε και στο mod..Αλλά παίζουν κανά μισάωρο την μέρα SA

 

Όποιος θέλει,ας έρθει παρέα μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 734
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1h4v3n01d34 ειμαι μόνος και θέλω παρέα... Καλα, δεν υπάρχει.... Τα σπάει το παιχνίδι. Και απο ατμοσφαιρα και απο concept.

Εγώ βρηκα όπλο αλλα δεν έχω σφαίρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τοσο καλο ειναι ρε σεις? Σκεφτομαι να αγορασω αυτο ή το BF4

Εξαρταται τι θες.Αν θες pewpew ,παρε το BF4.Το dayz ειναι openworld zombie survival.

 

Ο χαρτης αυτη τη στιγμη ειναι περιπου 230 τετραγωνικα χιλιομετρα,οποτε ειναι δυσκολο να καταλαβεις που ακριβως βρισκεσαι.Οι πυξίδες ειναι σπανιες,άρα πρέπει να μάθεις να προσανατολίζεσαι με βαση τη θέση του ήλιου και την ώρα ή με τη φορά του αέρα( πάει απο δυτικά -> αντολικά).

 

Γενικά δεν θα το έλεγα casual,θελει προσοχή.Ιδιαίτερα όταν μαζέψεις αρκετά τρόφιμα/υγρά,διάφορα εργαλεία και όπλα,φοβάσαι μη σε σκοτώσει κανένας ή στην καλυτερη σε κλεψει.Γι'αυτό το λογο μέχρι τώρα πολλοί είναι εκείνοι που σκοτώνουν όποιον βλέπουν μπροστά τους.Δύσκολα εμπιστεύεσαι άλλο παίκτη,αν δεν τον γνωρίζεις.Ακόμα και αν φωνάζεις "Friendly" από το μικρόφωνο,δεν διστάζουν να σε σκοτώσουν και αρχίζεις πάλι απ'την αρχή

 

Επίσης για alpha τρέχει καλά.Μέχρι τώρα εμένα δεν μου έχει σκάσει ούτε μια φορά.Το bf4 πάλι....

 

Να και ο χάρτης :P   : http://dayzdb.com/map/chernarusplus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γουσταρω survival φαση (The Walking Dead, Left 4 Dead) οποτε μαλλον τις επομενες μερες θα το παρω. Ελπιζω να υπαρχει καποιο ελληνικο team (αν οχι μπορουμε να φτιαξουμε ενα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μέχρι στιγμής ούτε ένα crash, δηλαδή έχω εκπλαγεί για pre-alpha. Εύχομαι οι πωλήσεις να push ακόμα πιο πολύ το production και όχι να δούμε τον Dean στην Hawaii having drinks.... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το αγορασα σημερα και μολις τελειωσε και η εγκατασταση. Αν καποιος εχει ομαδα και θελει ακομα εναν ή γενικα οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ίσως τον ξέρετε τον τύπο,για εμένα είναι ο καλύτερος όλων,κάνει και χαβαλέ και παίζει(με όποιον βοήθημα και αν χρησιμοποιεί),αλλά θα βοηθήσει αρκέτα τους νέους παίχτες

frankie!!!

http://www.youtube.com/playlist?list=PLuMTZBpxpB0cB3p3ewQT3KTdZ6szpBYSZ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το αγορασα σημερα και μολις τελειωσε και η εγκατασταση. Αν καποιος εχει ομαδα και θελει ακομα εναν ή γενικα οποιος ενδιαφερεται ας μου στειλει πμ

κανε add στο steam φιλε να παίξουμε παρέα αν θες.
ShadowmanGR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποια στιγμη με ειχαν δεσει με χειροπεδες για να μου παρουν τα πραγματα μου. Τοτε μου ειχαν δωσει να φαω ενα χαλασμενο (damaged-badly damaged) φρουτο και απο τοτε ειμαι sick. Ξερει κανεις πως θα γινω καλα? Εχω βρει first aid αλλα δεν ειχε καποιες βιταμινες μεσα. Συγκεκριμενα μου γραφει οτι ποναει το στομαχι του.

 

 

 

κανε add στο steam φιλε να παίξουμε παρέα αν θες.
ShadowmanGR

 

Σου εστειλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol σε κάναν force feed?! Να ξέρεις ότι ακόμα και όπλο να μην έχεις 1-2 μπουνιές στα μούτρα πέφτουν όλοι, οποτε την επομενη φορα άμα δεν είναι ευγενικοί ξες... ;) .Για food poisoning θες charcoal tabs ;) Άμα κάποιος βρει κάνα κοντινό server ας πει να μπαίνουμε όλοι εκεί για λίγο πιο friendly καταστάσεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...