Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2 16GB 3G ΜΑΥΡΟ @ 299€ στο Getinow.gr


ioann1s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλεον στο σαιτ υπαρχει ακομα ως "extreme offer" αλλα στην τιμη των 500ευρω με αρχικη 559 και ειναι εξαντλημενο, οποτε αναμενετε ενημερωση για το τυπογραφικο λαθος... :P

 

Τουλαχιστον αυτη τη φορα το διορθωσαν γρηγορα σε σχεση με αλλα "τυπογραφικα" του παρελθοντος που κραταγανε πολλες ωρες μεχρι να κατεβουν.

 

Εκτος αν προκειται περι πραγματικης προσφορας και εξαντληθηκαν τα κομματια, που το θεωρω απο χλωμο εως απιθανο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H παναγια μαζι μας :shock: Ο τελευταίος ημουν που παρήγγειλα ;;; :blink:

 

Υπήρξε ένα συστεμικό πρόβλημα και έχει μπεί με λάθος τιμή .Βεβαία θα ειδοποιηθείτε από εμάς μέσα στην ημέρα για τι ακριβώς έχει συμβεί .Αλλά δεν θα μπορέσετε να παραλάβετε το προιόν σε αυτή την τιμή

 

Ενταξει παιδια, ΑΠΑΤΗ ηταν :-D Παιρνω τηλ να ακυρωσω την παραγγελια μην γινει καμια χρεωση στην καρτα μου :shifty:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΠΙΜΕΝΟΥΝ ΞΑΝΑ ΣΕ ΠΡΟΣΦΟΡΑ http://www.getitnow..../prod1102814pp/

 

Κανανε τυπογραφικο λαθος, το διορθωσαν και μετα απο 1 ωρα ξανακαναν edit και περασαν το ιδιο τυπογραφικο 2η φορα.

 

Νομιζω οτι ειναι ιος στα συστηματα τους και τους πειραζει τις τιμες... Τσιμπανε και την δωρεαν διαφημιση τους σε διαφορα φορουμ οπως το παρον, και ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.getitnow..../prod1102814pp/

XtremeOffers λίγα κόμματια κτλ...

 

σκρουτζ

 

 

Ερώτηση:

 

Υπάρχει ευρωπαϊκή νομοθεσία που να υποχρεώνει τον πωλητή στην συμφωνηθείσα τιμή;

Προσωπικά δεν πήρα όντας ήδη κάτοχος του new ipad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ερώτηση:

 

Υπάρχει ευρωπαϊκή νομοθεσία που να υποχρεώνει τον πωλητή στην συμφωνηθείσα τιμή;

Προσωπικά δεν πήρα όντας ήδη κάτοχος του new ipad

Καπου θα γραφουν με μικρα γραμματα οτι δεν φερουν ευθυνη για τυχον τυπογραφικα λαθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου θα γραφουν με μικρα γραμματα οτι δεν φερουν ευθυνη για τυχον τυπογραφικα λαθη.

Χρησιμοποιώντας το site, συμφωνείτε απόλυτα ότι η χρήση γίνεται με δική σας ευθύνη.

Η Digital Shopping S.A. κάνει κάθε δυνατή προσπάθεια να παρέχει υπηρεσία υψηλής ποιότητας αλλά δεν μπορούμε να εγγυηθούμε ότι δεν θα υπάρξουν διακοπές ή λάθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε ειναι δυνατον!!! Εγω να δεχτω οτι την πρωτη φορα ηταν αθωο λαθος. Τωρα, τι το εχουν με 300€ και εξαντλημενο!!! Καθαρα απατη! Κανονικα πρεπει να τα δωσουν με 300€ κατι που θεωρω απιθανο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεύτερη φορά σε λιγότερο απο δύο μήνες στο ίδιο προϊόν?

Αν μιλήσω για καταγγελία θα πεταχτούν πάλι κάποιοι να με κράξουν?

 

Δεν ξέρω έχουν προηγηθεί 19 post που εκφράζουν αμφιβολία για το αν είναι έγκυρη η "προσφορά". Όποιος σε κράξει θα έχει άδικο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

EEE μα πως κάνετε όλοι έτσι? Εδώ σε καλές μέρες και κάναν λάθη. Την πιο ζεστή μέρα του καλοκαιριού δε θα κάνουν? Εγώ τους συγχωρώ αυτή τη φορά. Είναι που είναι ότι να 'ναι και με αυτή τη ζέστη, τα μυαλά τους πρέπει να έχουν γίνει ζελές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H παναγια μαζι μας :shock: Ο τελευταίος ημουν που παρήγγειλα ;;; :blink:

 

Υπήρξε ένα συστεμικό πρόβλημα και έχει μπεί με λάθος τιμή .Βεβαία θα ειδοποιηθείτε από εμάς μέσα στην ημέρα για τι ακριβώς έχει συμβεί .Αλλά δεν θα μπορέσετε να παραλάβετε το προιόν σε αυτή την τιμή

 

Ενταξει παιδια, ΑΠΑΤΗ ηταν :-D Παιρνω τηλ να ακυρωσω την παραγγελια μην γινει καμια χρεωση στην καρτα μου :shifty:

 

Αυτο που στο ειπανε, το γραψανε στην παραγγελια ή στο στειλανε email?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...