Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2 16GB 3G ΜΑΥΡΟ @ 299€ στο Getinow.gr


ioann1s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν φταίει αυτός. Φταίνε όσοι τρέχουν εδώ να γράψουν την εκάστοτε κουτοπονηριά του συγκεκριμένου καταστήματος.

 

1. Νομίζω πρέπει οι διαχειριστές να κινηθούν νομικά γιατι ο χαραχτηρισμός λιγούρια του insomnia δεν πρέπει να μείνει αναπάντητος.

 

2. Πρέπει εδώ και τώρα να σταματήσει κάθε αναφορά στο εν λόγο κατάστημα. Αρκετοί διαφήμιση έγινε.

 

3. Προσωπικά αν ήταν να πάρω το 30ευρώ θα τους έπαιρνα τηλ. και θα τους τα επέστρεφα κατάμουτρα,απαιτώντας να διαγραφεί ο λογαριασμός μου και τα προσωπικά μου δεδομένα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μανώλη, για να μην ψάχνεσαι άλλο, εδώ βρίσκομαι για να ξέρεις και με ποιον μιλάς.

Βασικά το "λιγούρια" το επιστρέφω στον εαυτό μου, γιατί δεν μπορώ να έχω την απαίτηση από τους άλλους να είναι κόσμιοι και την ίδια στιγμή να αναφέρομαι λεκτικά με αυτό τον τρόπο στους υπόλοιπους.

 

Έχεις την εντύπωση ότι για όλη την υποστήριξη θα ακούσω από κάπου μπράβο; Δε νομίζω.

Θα μου επιτρέψεις όμως να επιμείνω στο ότι όταν δεν σου αρέσει κάτι, είτε του δίνεις μια δεύτερη ευκαιρία, είτε το προσπερνάς.

Το ότι αναφέρεσαι σε ευκαιρίες και ότι θα συμμετέχεις σε αυτές όποτε παρουσιάζονται, είναι σαν να μου λες ότι χτυπάτε ρε, μόλις μου περάσει θα ξανάρθω.

Αν υποψιάζεσαι στο ελάχιστο ότι υποτιμούν τη νοημοσύνη σου, κακώς ασχολείσαι ακόμα μαζί τους.

Εγώ τι νομίζεις ότι θα κάνω αν υποψιαστώ ότι κάποιος με κοροϊδεύει;

Από τότε με την ιστορία του Γερμανού με τα παιχνίδια για κονσόλες, έχει φάει άκυρο τόσο το site τους, όσο και τα καταστήματά τους.

Πίστεψέ με, ένας ένας να μαζευτούμε και να τους ρίξουμε άκυρο, ίσως κάποια στιγμή χαμπαριάσουν και αν όντως κάνουν κομπίνες με τις τιμές, στο μέλλον θα το σκεφτούν πολύ σοβαρά να το ξανακάνουν.

Εδώ όμως δεν μιλάμε για κομπίνα, αλλά για ανικανότητα. Διότι, άλλο να βάζουν ψεύτικες προσφορές όπως ισχυρίζεστε πολλοί εδώ μέσα και άλλο η ανικανότητα να μπορείς να ενημερώνεις σε πραγματικό χρόνο το κατάστημά σου, πόσο μάλλον όταν πλέον λειτουργεί μόνο ηλεκτρονικά. Θέλεις να ασχοληθείς μόνο με αυτό το κομμάτι; Την επόμενη φορά σφύρα μου κι έρχομαι για συμπαράσταση. Btw, για να υποστηρίξω κι εσένα σαν Μανώλη, με τέτοια ποσά αγορών που ανέφερες, κακώς τους ξαναέδωσες ευκαιρία. Εγώ θα είχα φύγει από καιρό. Δόξα το θεό, από προσφορές το internet, άλλο τίποτα.

 

Νομίζω πρέπει οι διαχειριστές να κινηθούν νομικά γιατι ο χαραχτηρισμός λιγούρια του insomnia δεν πρέπει να μείνει αναπάντητος.

 

Βεβαίως και μπορούν να το κάνουν, απλά αν το προσέξεις, πήρα πίσω το χαρακτηρισμό, κάτι που θα κάνω και στη σελίδα τους στο Fb. Δυστυχώς, ο άστοχος τρόπος για να εκδηλώσω τον εκνευρισμό μου, με έφτασε σε σημείο που να τρώγομαι κι εγώ ο ίδιος για να τ' ακούσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωριζω αν μπορει να γινει αλλα αν γινεται προσθεστε τα κουπονια

παρτε κατι αξιολογο και καντε κληρωση αναμεσα σε αυτους που εχουν κουπονια.

Τουλαχιστον ο νικητης να παρει κατι σημαντικο γιατι με τα 30 ευρω δεν υπαρχουν πολλες επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν γνωριζω αν μπορει να γινει αλλα αν γινεται προσθεστε τα κουπονια

παρτε κατι αξιολογο και καντε κληρωση αναμεσα σε αυτους που εχουν κουπονια.

Τουλαχιστον ο νικητης να παρει κατι σημαντικο γιατι με τα 30 ευρω δεν υπαρχουν πολλες επιλογες.

καλο σαν ιδεα αλλα σιγα μην γινει ποτε αυτο.. εγω προσωπικα θα προτιμουσα να παρω σιγουρα ενα mouse για παραδειγμα στα 30 ευρω παρα να εχω 1/50 με 1/100 πιθανοτητες να παρω κατι μεγαλυτερης αξιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οθωνα δε δικαιολογω κανενα εκνευρισμο απο την πλευρα σου επειδη τα βαλαμε με το getit που μας κοροιδεψε εμφανως. Απο μενα παιρνεις συν επειδη σαφως διορθωσες τον τροπο σου. Δεν επρεπε ομως να επεμβεις εξ αρχης αν δεν εχεις κανενα συμφερον. Εδω περα το 90% ειμαστε ψαγμενα παιδια και απο τη στιγμη που το καταστημα μας εχει κοροιδεψει να εισαι σιγουρος πως αν και οταν παραγγειλουμε θα ειναι για το συμφερον μας και οχι για το δικο τους. Τελος παιδια δε νομιζω να παιζει η ιδεα περι συνενωσης κουπονιων μιας και δεν προκειται να συμφωνησει το καταστημα.

 

Αποστολή από το GT-S5300 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μανώλη, ο λόγος που ξέσπασα δεν είχε να κάνει με την υποστήριξή μου στο Getitnow.

Η ιστορία ξεκινάει 3.5 χρόνια πίσω, όταν δέχτηκα ξαφνικά και από το πουθενά επίθεση, ότι δήθεν είμαι εργαζόμενος (μονίμως το ίδιο επιχείρημα σε όποιον υποστηρίζει κάποια εταιρία) και την οποία θα βρεις Link.png Site: εδώ , προκειμένου να σου λυθούν όλες οι απορίες.

Η πλάκα είναι ότι στο συγκεκριμένο νήμα, πολλοί ήταν αυτοί που υποστήριζαν τότε το συγκεκριμένο κατάστημα, αλλά για άγνωστο λόγο, μόνο εγώ (σαν νέος τότε) δέχτηκα ολομέτωπη επίθεση.

Είχε πέσει κι ένα ban αν θυμάμαι καλά, όταν η συζήτηση από κάποιο σημείο και μετά ξέφυγε, αλλά τέλος πάντων, περασμένα ξεχασμένα.

Η αλήθεια είναι ότι το ψιλομετάνιωσα για όλη αυτή τη φασαρία που ξεκίνησα και το εννοώ αυτό, αφού αν κάνω έναν μικρό απολογισμό, από την εμπειρία μου εδώ ως αναγνώστης, έχω κερδίσει αρκετά, τόσο σε γνώση, όσο και σε οικονομικό επίπεδο, αφού το topic των προσφορών μ' έχει κυριολεκτικά ξεστραβώσει.

Επειδή όμως καταντάει κουραστικό σε κάθε νήμα να βλέπεις σχόλια του τύπου "κάντε καταγγελία" μιλάμε για απάτη" και άλλα συναφή, την επόμενη φορά που κάποιος θα επιχειρήσει να μας κοροϊδέψει και εφόσον θα υπάρξουν αποδείξεις γι' αυτό, τότε να κινηθούμε όλοι μαζί, μπας και βάλουν μυαλό (βλέπε νήμα με μαϊμού προσφορές στο Γερμανό).

Τότε, ναι, να υπολογίζεις και σ' εμένα φίλε μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ το λάτρεψα το getit στην αρχη. Ξεκίνησε με φοβερές προοπτικές και καινοτόμες ιδέες. Πολύ σύντομα κατέληξε eshop. Δεν έβγαλε ποτέ κανείς άκρη με το σταυρό στο χέρι! Στο Ελλάντα περιμένεις δικαίωση; Ο μόνος τρόπος αντίδρασης που πιάνει είναι αυτός που προανέφερα. Διαφήμιση με τις δήθεν τιμές αυτοί; Κράξιμο μέχρι Παναγίας εγώ, email με τις μέχρι τώρα αγορές μου και την απαίτηση ή να μου στείλουν το προϊόν ή να με διαγράψουν.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Π@π@αρ@α Μπλε! Ρε παιδια τι θα γινει, απο φορουμ τεχνολογιας, γιναμε γειτονισες που κραζουν τον καθενα απο τον φωταγωγο της πολυκατοικιας; Παρακαλω πολυ το διαχειριστη μας Hal9000 η καποιον mederator να σβησει καθε ηλιθιο σχολιο σχετικα με τις επιταγες και τις αποψεις του καθενος για το μαγαζι και τα σιναφη! Εδω ειναι θεμα στον τομεα των προσφορων, αν θελετε να κραξετε τον οποιοδηποτε και το μαγαζι του, παρτε τα κουβαδακια σας και πηγενετε στο official off topic thread πιο κατω! Εμα πια, σορρυ αλλα τα ηθελε ο... μερικων μερικων εδω μεσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα πλεον μπορω να πω οτι οτι ειχε να μας πει μας ειπε.ανοιχτηκε για την προσφορα που δεν ισχυει ακουστηκαν παλι τα ιδια οπως 1000 φορες οποτε πλεον μπορει να παει και αυτο για κλειδωμα αφου πλεον δεν ειναι προσφορα.για τις επιταγες αμα θελει καποιος ανοιγει αλλο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...