Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2 16GB 3G ΜΑΥΡΟ @ 299€ στο Getinow.gr


ioann1s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μήπως πρέπει να υπάρξει μια "ομερτά μεταξύ των χρηστών και να μην ξανανέβει προσφορά από τον συγκεκριμένο όμιλο με τους τόσους "αγράμματους" και τα τυπογραφικά τους λάθη;

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως πρέπει να υπάρξει μια "ομερτά μεταξύ των χρηστών και να μην ξανανέβει προσφορά από τον συγκεκριμένο όμιλο με τους τόσους "αγράμματους" και τα τυπογραφικά τους λάθη;

 

Δυστυχώς φίλε μου ο Έλληνας έχει μνήμη χρυσόψαρου.Δεν θα αργήσει να ανέβει νέα διαφήμιση γι αυτούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως παροτι πριν το ειχαν διορθωσει και το ειχαν βαλανε στα 500, τωρα επανεφεραν τη λαθος τιμη και παλι και παραμενει αυτη για αρκετη ωρα μεχρι στιγμης. Απλα τωρα ειναι "εξαντλημενο", προφανως απο τις mass παραγγελιες οσο ηταν στα 300. Πλεον δεν μιλαμε για νιαου-νιαου στα κεραμυδια, μιλαμε για γαβ-γαβ σε πιστα που τραγουδαει η Παολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως παροτι πριν το ειχαν διορθωσει και το ειχαν επαναφερει στα 500, τωρα επανεφεραν τη λαθος τιμη και παλι και παραμενει αυτη για αρκετη ωρα μεχρι στιγμης. Απλα τωρα ειναι "εξαντλημενο", προφανως απο τις mass παραγγελιες οσο ηταν στα 300.

 

Αυτο σκεφτομαι τοση ωρα, γιατι να το επαναφερουν στα 300€. Παλι συστεμικο λαθος, ή το πηραν αποφαση και το βαζουν σαν διαφημιση τυπου "Δεστε το ειχαμε 300€ και ξεπουλησε". Βεβαια σε αυτην την περιπτωση θα επρεπε να εχουν επαναφερει και την σωστη αρχικη τιμη ετσι ωστε να φενεται ποσο μεγαλη προσφορα (θα) ηταν. Τελος παντων ξαναλεω, θελω πολυ να το παρουμε, αλλα κατα βαθος (και με την εμπειρια απο το παρον site), δεν το πιστευω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε ανάλογο λάθος προ διετίας μας κάλυψαν και πήραμε τηλεόραση PHILIPS 23" με 107 € αντί 230€ που είχε αρχική. Και θυμάμαι για πολλά κομμάτια που είχαν παραγγελθεί.

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως σε ανάλογο λάθος προ διετίας μας κάλυψαν και πήραμε τηλεόραση PHILIPS 23" με 107 € αντί 230€ που είχε αρχική. Και θυμάμαι για πολλά κομμάτια που είχαν παραγγελθεί.

 

Προ 2ετιας δεν είχες ΔΝΤ και τρόικα. Τα μαγαζιά είχαν αποθέματα. Τώρα στα περισσότερα προϊόντα έχουν ελάχιστα κομμάτια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συν οτι τοτε θα επροκειτο περι γκαφας (η "γκαφας" για να ξεστοκαρουν κομματια που θα τους εμεναν) και πιθανως να μην ειχαν λαβει τα απαραιτητα νομικα μετρα ωστε να ειναι καλυμενοι σε περιπτωση τυπογραφικου λαθους.

 

Πλεον μιλαμε για επιχειρηματικη τακτικη για το καταστημα. Αν ηταν πρωτη φορα θα ελεγα οτι μπορει να τα στειλουν, αλλα εδω μιλαμε οτι εχει επαναληφθει 10δες φορες αυτη η ιστορια με τα getit αρα οπως ειπα νιαου-νιαου και γαβ-γαβ μαζι κανει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω έχουν προηγηθεί 19 post που εκφράζουν αμφιβολία για το αν είναι έγκυρη η "προσφορά". Όποιος σε κράξει θα έχει άδικο ?

 

πλέον μιλάμε για 3 λάθη σε λιγότερο απο 60 μέρες

αν εσένα σαν καταναλωτή δεν σε ενοχλεί,

δε σου δίνει και το δικαίωμα να μιλάς αρνητικά σε κάποιους που θα ασκήσουν το δικαίωμα καταγγελίας στο συνήγορο του πολίτη

 

η ερώτηση ήταν ρητορική και ψάρευε ταυτόχρονα ψαράκια ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εσένα σαν καταναλωτή δεν σε ενοχλεί,

 

Ξέρεις πόσα στραβά και ανάποδα υπάρχουν σε αυτή τη χώρα ? Αν ήταν να με απασχολούσαν όλα αυτά τώρα στην καλύτερη θα ήμουν με ψυχοφάρμακα. Απλά τους γράφω...και ψωνίζω από αλλού.

 

δε σου δίνει και το δικαίωμα να μιλάς αρνητικά σε κάποιους που θα ασκήσουν το δικαίωμα καταγγελίας στο συνήγορο του πολίτη

 

Μπλα-μπλά. Δεν ξέρω αν γίνονται καταγγελίες ή αν έχει νόημα,το αποτέλεσμα κοιτάω και αυτό είναι πώς κάθε μήνα το εν λόγο κατάστημα κάνει τα ίδια και τα ίδια. Άρα ή μηχανισμός δεν υπάρχει και οι καταγγελίες πάνε στον κάδο ανακύκλωσης ή καταγγελίες δεν γίνονται γιατί ο ένας περιμένει από τον άλλο.

 

η ερώτηση ήταν ρητορική και ψάρευε ταυτόχρονα ψαράκια ;)

 

Δεν έκραξα άρα δεν ανήκω στα ψαράκια :-D .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρε κανένας απο αυτούς που παρήγγειλαν email ή τηλεφώνημα ακύρωσης;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Πριν λιγο:

Αγαπητέ πελάτη,

 

 

 

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως υπήρξε πρωτοφανής ζήτηση εντός ολίγων ωρών για τον κωδικό **** Apple iPad 2 16GB 3G ΜΑΥΡΟ με αποτέλεσμα το website να μην προλάβει να ανανεώσει το διαθέσιμο απόθεμα του.

 

Όπως βλέπετε η ενότητα xtreme offers αφορά προσφορές με λίγα τεμάχια και ως εκ τούτου η ζήτηση θα ικανοποιηθεί με σειρά προτεραιότητας.

 

Λυπούμαστε, αλλά δυστυχώς η δική σας παραγγελία δεν μπορεί να εκτελεστεί λόγω έλλειψης αποθέματος (http://www.getitnow.gr/salestermsandconditions).

 

Ως ελάχιστη ένδειξη της αναγνώρισης της αναστάτωσης που προκλήθηκε, σας προσφέρουμε μια δωροεπιταγή /κουπόνι 30 euro χωρίς καμία δική σας δέσμευση (πχ ελάχιστο όριο αγορών) για την επόμενη παραγγελία σας, με δικαίωμα χρήσης έως και 31/12/12.

 

Όσα από τα προϊόντα αγοράστηκαν με χρέωση πιστωτικής κάρτας, δεσμευόμαστε η επιστροφή να αποκατασταθεί το συντομότερο δυνατό.

 

 

 

 

 

 

Με εκτίμηση,

 

Στην διάθεση σας,

Getitnow.gr Customer Passion

 

Η παραγγελια μου ηταν αρκετη ωρα/ωρες πριν το προιον γυρισει σε "μη διαθεσιμο" και λιγο μετα την αναρτηση του παροντος τοπικ. Ειμαι περιεργος να δω αν το προβλημα ειναι θεμα διαθεσιμοτητας ή αν απλα πλασαρουν αυτο ως απαντηση σε ολους.

 

Δεν με χαλασε παντως και το δωροκουπονι των 30 ευρω χωρις κατωτατο οριο αγορων. Θα αγορασω οτι βλακεια βρω κατω των 30 ευρω. Για προτεινετε τιποτα:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λιγο:

 

 

Η παραγγελια μου ηταν αρκετη ωρα/ωρες πριν το προιον γυρισει σε "μη διαθεσιμο" και λιγο μετα την αναρτηση του παροντος τοπικ. Ειμαι περιεργος να δω αν το προβλημα ειναι θεμα διαθεσιμοτητας ή αν απλα πλασαρουν αυτο ως απαντηση σε ολους.

 

Δεν με χαλασε παντως και το δωροκουπονι των 30 ευρω χωρις κατωτατο οριο αγορων. Θα αγορασω οτι βλακεια βρω κατω των 30 ευρω. Για προτεινετε τιποτα :P

 

Μπορεις να μου πεις τι ωρα εκανες την παραγγελια, γιατι μου εχει γυρισει το κεφαλι...;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που με νευριασε, ειναι οτι στην αρχη πηγαν να το περασουν σαν λαθος συστηματος και μετα λενε, "Βρε δεν λεμε σε ολους οτι τελειωσν νωριτερα, μπας και αποφυγουμε την γκρινια τους" Αυτο καταλαβα και απο τηλεφωνικη επικοινωνια, μια το ενα μου λεγαν μια το αλλο. Μπαι δε γουει η δωροεπιταγη που ειναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...