Προς το περιεχόμενο

Apple iPad 2 16GB 3G ΜΑΥΡΟ @ 299€ στο Getinow.gr


ioann1s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αναμενομενο ακυρο για τριτη φορα αν δε κανω λαθος.προσωπικα δε το πιστεψα απο την αρχη,ριχτε τους μαυρο να τελειωνουμε επιτελους με αυτους..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι λαθος η τιμη????

Για κανένα μουσείο μια χαρά είναι η τιμή!

Πάντως έχουν ξανακάνει "λάθος" με mac. Κάποιος που δεν ξέρει τα μοντέλα εύκολα την πατάει. Αυτά τα "λάθη" με τα μουσειακά κομμάτια των mac προς απατεωνιά μου κάνει...

 

Χαχα, χαρίζουν και ποντίκι αν το βάλεις στο καλάθι... Ρε δε ντρέπονται λιγάκι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κανένα μουσείο μια χαρά είναι η τιμή!

Πάντως έχουν ξανακάνει "λάθος" με mac. Κάποιος που δεν ξέρει τα μοντέλα εύκολα την πατάει. Αυτά τα "λάθη" με τα μουσειακά κομμάτια των mac προς απατεωνιά μου κάνει...

 

Χαχα, χαρίζουν και ποντίκι αν το βάλεις στο καλάθι... Ρε δε ντρέπονται λιγάκι!

ασε ασε...ξεφτιλεςςς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όθων Δεσποτίδης Δεν μου κάνει καθόλου εντύπωση ότι μαζεύτηκαν εδώ όλα τα λιγούρια του Insomnia, προκειμένου να τσιμπήσουν το κουπόνι των 30€. Από την άλλη, έχουμε έναν αγανακτισμένο πελάτη του Getit, ο οποίος μας μιλάει για άπειρες ακυρωμένες παραγγελίες, αλλά εξακολουθεί να ψωνίζει από εδώ. Πλάκα μας κάνετε ρε; Από τη μία κράζετε και από την άλλη ζητάτε κουπόνια για αγορές; Και αφού μας κάνετε σύγκριση με το amazon, γιατί δεν ψωνίζετε από εκεί; Οι άνθρωποι σας ζήτησαν συγγνώμη, έκαναν τα πάντα για να δείξουν έμπρακτα ότι ενδεχομένως έκαναν λάθος κι εσείς εξακολουθείτε τις προσβολές; Και για να τελειώνει το θέμα, αναρωτιέμαι γιατί έχετε δημιουργήσει topic προσφορών, αφού σε κάθε νέο θέμα, πηγαίνετε και κράζετε το εκάστοτε κατάστημα για τυχόν λάθη ή και απάτες εις βάρος σας.

Προσωπικά για μένα, πολύ κακώς που μπήκαν στη διαδικασία να σας δώσουν κουπόνι και γενικότερα κακώς ασχολούνται και μαζί σας!

6 hours ago · Like

Ας μου κάνει κάποιος τη χάρη να ξεβρακώσει τον εν λόγω κύριο.Τον έχω πετύχει πολλές φορές να υποστηρίζει το μαγαζί δήθεν ως πελάτης και να προσβάλλει όλους εμάς που απλά διαμαρτυρόμαστε για την εκάστοτε αδικία.

ΛΙΓΟΥΡΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΡΕ.ΑΝΤΕ ΒΡΕΣ ΚΑΜΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ.ΜΕ ΧΑΦΙΕΔΟΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΠΕΡΑ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...