Προς το περιεχόμενο

Κατι πολυ περιεργο συμβαινει (worldventures)


Hellaslover

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Περιμενεις να βγάλεις ακρη με ανθρώπους που πιστεύουν ότι "αυτό" είναι εταιρεία νόμιμη κιόλας και από τις καλύτερες.... Που είναι;το ΑΦΜ της και που αναρτά τα οικονομικά αποτελεσματα (τριμήνου - εξαμήνου - χρόνου) ,

 

Υπάνθρωποι στο μυαλό και άθλιοι που προσπαθούν να κοροϊδέψουν ακομα και τους δικούς τους ανθρώπους μπας και βγάλουν κανα ευρω

Sent from my Tania

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Εγώ πάντως ακόμα δεν μπόρεσα να ξεπεράσω τη λύπη που ένιωσα για τη φίλη που μου το πρότεινε. Τουλάχιστον είχε την διακριτικότητα να καταλάβει ότι δεν ήθελα και δεν με πήρε από τότε ούτε ένα τηλέφωνο να προσπαθήσει να με πείσει ξανά.

 

Έτσι όπως το σκέφτομαι, αυτές οι ιστορίες μπορούν κάλλιστα να χαλάσουν φιλίες ετών! Για μερικά παλιοευρώ!

 

Μετάνιωσα επίσης που όταν με ρώτησαν στην παρουσίαση με τι ασχολούμαι δεν τους είπα ψέμματα "εφοριακός".

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως ακόμα δεν μπόρεσα να ξεπεράσω τη λύπη που ένιωσα για τη φίλη που μου το πρότεινε. Τουλάχιστον είχε την διακριτικότητα να καταλάβει ότι δεν ήθελα και δεν με πήρε από τότε ούτε ένα τηλέφωνο να προσπαθήσει να με πείσει ξανά.

 

Έτσι όπως το σκέφτομαι, αυτές οι ιστορίες μπορούν κάλλιστα να χαλάσουν φιλίες ετών! Για μερικά παλιοευρώ!

 

Μετάνιωσα επίσης που όταν με ρώτησαν στην παρουσίαση με τι ασχολούμαι δεν τους είπα ψέμματα "εφοριακός".

 

ναι όντως είναι κρίμα... εγοριακός καλή ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να εκμεταλλευεσαι τον ανθρωπο,ειδικα σε τετοιες περιοδους κρισης και ανεργιας,με τετοιες ανοησιες χρηζει επεμβασης του εισαγγελεα το λιγοτερο,για να μην πω τιποτα αλλο και φανω "ακραιος".Κρεμαλα.Oops,δεν κρατηθηκα :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γ@μώ την οικονομική κρίση, που μας έχει αναγκάσει να τα μετράμε όλα!!! Προ κρίσης, σιγά μην υπολογίζαμε το κόστος των γιαουρτιών που θα τους σκάγαμε στη μάπα...

Για άλλη μια φορά, έγραψες dee :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το να εκμεταλλευεσαι τον ανθρωπο,ειδικα σε τετοιες περιοδους κρισης και ανεργιας,με τετοιες ανοησιες χρηζει επεμβασης του εισαγγελεα το λιγοτερο,για να μην πω τιποτα αλλο και φανω "ακραιος".Κρεμαλα.Oops,δεν κρατηθηκα :/

 

 

και λίγα λες ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω εμενα μου εστειλα προπληρωμενη με το λογοτυπο τη εταιριας πανω στην καρτα , τωρα αν τραβαει απο λογαριασμο δεν το προσεξα τελος παντων

 

Για πες μας μιας και εισαι μελος την δικια σου αποψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τραβάνε σε μάκρος οι διακοπές,ε;

 

Φιλε.. μην κοροιδευεις.. ο αλλος εβγαλε 180ευρω ΖΕΣΤΑ και ΜΕΤΡΗΤΑ.. αρα δουλευει.... Και επισεις ειπε ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ κ who's laughin now bitches.. αρα ειναι guarantee!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε.. μην κοροιδευεις.. ο αλλος εβγαλε 180ευρω ΖΕΣΤΑ και ΜΕΤΡΗΤΑ.. αρα δουλευει.... Και επισεις ειπε ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ κ who's laughin now bitches.. αρα ειναι guarantee!!!

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τα πιθήκια τι κάνουν για να μας δειξουν οτί δουλευει. χαχαχαχαχαχ!!!!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,εχει τυχει να μου πουνε γνωστοι να παρευρεθω σε τετοιες συγκεντρωσεις που θα προσπαθησουν να σε πεισουν με το γνωστο της worldventures''''you should be here''''' φωναζοντας το σε μαγαζια που βγαινεις για ποτο αυτο το σλογκαν....(μιλαμε για τρελη προωθηση)...Μια ερωτηση που εκανα μετα τον καταιγισμο ευκολιας πλουτου-πολυτελων ταξιδιων με 1/10 των χρηματων,δωρα,αυτοκινητα κτλ εκανα την εξης ερωτηση...παιδια ενα αρνητικο δεν εχετε να μου πειτε???και μου απαντησαν οχι,δεν εχει καποιο αρνητικο(τραγικοι :-( )Τελοσπαντων μετα απο ολα αυτα σκεφτηκα πως τοσα χρονια που δεν ειχαμε την κριση να οριζει τις ζωες μας που ηταν ολοι αυτοι οι καλοθελητες που θελουν με μανια να σε βοηθησουν λες και ειναι οι καλοι σαμαρειτες???+οτι ρωτας απο που παιρνεις εσυ τα δωρα-λεφτα-ταξιδια κτλ και πως μια τετοια εταιρεια καλυπτει ολα αυτα τα εξοδα και σου λενε οτι εχουνε αυτες οι εταιρειες εκατομμυρια κερδη μπορει και δις και δεν τους νοιαζει να πλουτισουν κ αλλο οι μεγαλοκαρχαριες που τις διοιηκουν(donald tramp κτλ)αλλα να μοιρασουν τα κερδη σ'αυτους που δεν εχουν και να ειμαστε ολοι πλουσιοι....φανταστειτε ποσο ισχυει κατι τετοιο και τι θα γινοταν αν ενας πλανητης η μια χωρα εστω ηταν ολοι λεφταδες....ειμαι 24,μεγαλυτερη μ...@@@...κια απο αυτην δεν εχω ξανακουσει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...