Προς το περιεχόμενο

Ο ΑΤΛΑΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ (cloud atlas) 8€ στον Ιανό


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν το λεω για πλακα.

 

Γιατι δεν γινεται να το κανεις?

μήπως γιατί τα βιβλία στις δανειστικές βιβλιοθήκες έχουν σφραγίδες της βιβλιοθήκης και σύστημα αποτροπής κλοπής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως γιατί τα βιβλία στις δανειστικές βιβλιοθήκες έχουν σφραγίδες της βιβλιοθήκης και σύστημα αποτροπής κλοπής;

Καλα ας τις βγαλει μια φωτοτυπια τοτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ας τις βγαλει μια φωτοτυπια τοτε.

 

 Ότι είπα δεν το είπα εναντίον σου. Απλά το σχόλιο σου μου έξυσε πληγές και λέω "για δες πόσο φυσιολογικά σκεφτόμαστε κατ' αυτόν τον τρόπο" (βάζω και εμένα μέσα, δεν είμαι αναμάρτητος). Σε προσφορά βιβλίου είμαστε οπότε είπα να φιλοσοφήσω

 

Αμαρτίες γονέων παιδεύουσι...της Ελλάδος τα παιδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα αγοράσει και εγώ 2 από αυτά και το ένα το δώρισα.

το άλλο αποφάσισα να το διαβάσω πριν ενα μήνα και στην 496 σελίδα ανακάλυψα ότι λείπουν 13 σελίδες

για κακή μου τύχη η έκδοση του βιβλίου έχει σταματήσει και ο Ιανός λέει ότι δεν μπορεί να κάνει τίποτα

τι προτείνεται να κάνω?

 

θα κοιτάξω να το βρω αν το έχω σπίτι και αν θες  σου σκανάρω τις σελιδες που λείπουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είχα αγοράσει και εγώ 2 από αυτά και το ένα το δώρισα.

το άλλο αποφάσισα να το διαβάσω πριν ενα μήνα και στην 496 σελίδα ανακάλυψα ότι λείπουν 13 σελίδες

για κακή μου τύχη η έκδοση του βιβλίου έχει σταματήσει και ο Ιανός λέει ότι δεν μπορεί να κάνει τίποτα

τι προτείνεται να κάνω?

Εχω το ιδιο προβλημα, το ειχα διαπιστωσει κανα δυο μηνες αφου το πηρα. Ειχα παρει τηλεφωνο και μου ειπανε οτι δυστυχως δεν ειχαν αλλα για να μου το αντικαταστησουν και ειχα την επιλογη να το γυρισω και να παρω τα χρηματα ή να περιμενω μηπως βρεθει αλλο. Τελικα δεν εγινε τιποτα απο τα δυο. Ευτυχως το ειχε παρει και ενας φιλος οποτε διαβασα απο εκει τις σελιδες που ελειπαν.

 

Λογικα σου λειπουν 16 σελιδες, γιατι δενονται ανα 16σελιδο. Μου ειπαν παντως οτι απο τη συγκεκριμενη παρτιδα ειχαν και αλλες τετοιες περιπτωσεις, οποτε πιθανων να λειπουν και σε αλλον και να μην το εχει παρει πρεφα ακομα, αν δεν το εχει διαβασει. Το 16σελιδο που λειπει ειναι τυχαιο, εμενα λειπει απο 577 σελιδα.

 

Αν θες να σου σκαναρω τις σελιδες σφυρα :whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή φάση.

Μπορούμε να δημιουργήσουμε και μια ανταλλακτική/δανειστική βιβλιοθήκη, μόνο με cloud atlas, όπου ο καθένας θα αφήνει το βιβλίο του (σημειώνοντας τις σελίδες που λείπουν) και θα παίρνει ένα άλλο στο οποίο θα λείπει ένα 16σέλιδο που ήδη διάβασε.

 

 

:-D

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ από Ιανό με την προσφορά το πήρα αλλά είναι πλήρες

Τρελανε τους γυρνα το πισω και ζητα ενα απο τα συλλεκτικα που πηραν ολοι με τις 16 που λειπουν. :-)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 


 

Γιατι ξερω που πανε τα λεφτα...

Μοιράσου μαζί μας τις πληροφορίες ή τις εμπειρίες που έχεις , για ποιο λόγο να μην αγοράσουμε από εκεί , γενικότεροι αφορισμοί χωρίς τεκμηρίωση δεν βοηθάνε κανένα ...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...