Προς το περιεχόμενο

Ο ΑΤΛΑΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ (cloud atlas) 8€ στον Ιανό


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Speedex. Τουλάχιστον τη δική μου ;)

 

 

Έφυγε από εκείνους και είναι στην courrier. Αφού σου γράφει και τον αριθμό της αποστολής....

 

και πως θα κάνω track ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάτε στο site της speedex και βάλτε τον αριθμό αποστολής στο ειδικό κουτάκι δεξιά ...

Track & trace

το έχω κάνει αλλά δεν βγάζει τίποτα. Θα τους πάρω τηλ αύριο. Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα κι από εμένα,

 

έκανα κι εγώ παραγγελία την περασμένη Πέμπτη (μόλις τώρα είδα το post της προσφοράς) και παρέλαβα Παρασκευή πρωί με Speedex.

 

Παρ΄ όλα αυτά να πω ένα ένα μπράβο στο leftys που έδωσε μια τόσο διαφορετική προσφορά.

 

Το βιβλίο θεωρείται εξαιρετικό και η ταινία προβλέπεται να είναι η ταινία της χρονιάς και ανταγωνιστής του Inception.

 

Να διευκρινίσω ότι σε πολλά βιβλιοπωλεία που έψαξα ήταν εξαντλημένο με ενδεικτική τιμή κοντά στα 35€ οπότε θεωρείται καλή προσφορά.

 

Αυτό που με προβληματίζει στην ελληνική έκδοση (πέραν του ελληνικού εξώφυλλου, αφού το αγγλικό είναι μακράν ομορφότερο) είναι ότι τυπώθηκε με μεγάλα περιθώρια και γράμματα, με αποτέλεσμα να καταλήξει στις 800 σελίδες, ενώ το αγγλικό είναι στις 500 περίπου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ και γω τον ts!

 

μια ερώτηση, ενώ πλήρωσα με κάρτα και μου ήρθε email από deltapay.gr ότι χρεώθηκε η κάρτα, στις ανοιχτές παραγγελίες στο site του ιανού δεν την βλέπω.

 

έχει κάποιος άλλος παρόμοιο θέμα;

 

 

Να ενημερώσω ότι επικοινώνησα μαζί τους σήμερα τηλεφωνικά(ενώ είχα στείλει email από το Σάββατο και δεν πήρα απάντηση) και όντως δεν φαινόταν πουθενά η παραγγελία στο σύστημα ενώ είχε χρεωθεί η κάρτα.

 

Τελικά η αποστολή θα γίνει αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι εγώ την κίνηση να είναι καλά ο leftys και ευχαριστώ και τον omilos γιατί έκανα κι εγώ παραγγελία Κυριακή και είναι σε αναμονή.

Επλίζω να είμαι κι εγώ στην αυριανή αποστολή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγόρασα 3 βιβλία για μένα και συναδέλφους και δεν παίζεται η τιμή αν υπολογίσουμε την δωρεάν αποστολή με Speedex.

 

Ευχαριστούμε για την ανακάλυψη της προσφοράς leftys!!!

 

Το μόνο αρνητικό είναι οτι κατα την εγγραφή στη σελίδα του Ιανού σου στέλνουν μετά email με το password που επέλεξες σε plain text :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετικό scouting! Τσίμπησα κι εγώ ένα. Βιβλίο με 8€ πόσω μάλλον bestseller δε βρίσκεις πουθενά. Ελπίζω σε ανάλογες προσφορές στο μέλλον!

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο αρνητικό είναι οτι κατα την εγγραφή στη σελίδα του Ιανού σου στέλνουν μετά email με το password που επέλεξες σε plain text :-(

 

Τραγικό απλά. Δείγμα τρομερής ανευθυνότητας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...