Προς το περιεχόμενο

Ο ΑΤΛΑΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ (cloud atlas) 8€ στον Ιανό


leftys

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ευχαριστώ και γω τον ts!

 

μια ερώτηση, ενώ πλήρωσα με κάρτα και μου ήρθε email από deltapay.gr ότι χρεώθηκε η κάρτα, στις ανοιχτές παραγγελίες στο site του ιανού δεν την βλέπω.

 

έχει κάποιος άλλος παρόμοιο θέμα;

 

Στο ιστορικό παραγγελιών κοίταξες ;

Εκεί είναι λογικά και έχει και track number αν το έβαλες με courrier

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 117
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ουτε στο ιστορικο υπαρχει κατι...

 

με courier ειναι ετσι κι αλλιως ολες οι αποστολες εσωτερικου, αλλα επειδη η παραγγελια εγινε λιγο πριν ποσταρω (περιπου στις 22:00) ειναι λιγο απιθανο να το στειλαν τετοια ωρα για να εχω tracking number.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το απόγευμα παρέλαβα και εγώ από το κατάστημά τους (Σταδίου 24) και είχε ακόμα 30-40 βιβλία για όποιον ενδιαφέρεται...

 

Πάντως παίζουν και άλλες προσφορές σε βιβλία και σε άλλα βιβλιοπωλεία. Αξίζει να δείτε και την Πολιτεία . πχ το Αμπαράτ το έχει πιο φθηνά απο Ιανό.

 

Πολύ ωραίο βιβλιοπωλείο και ιστοσελίδα, ενώ σε μερικά βιβλία οι τιμές είναι απίστευτες...

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση, έκανα και εκεί μία παραγγελία :-)

 

Γνωρίζεις κανένα άλλο, παρόμοιο, με μεγάλη ποικιλία και καλές τιμές για να το έχουμε στα υπ'όψιν???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και ψηνομαι πολυ περιεργες οι κριτικες για το βιβλιο στο amazon.uk

 

Παντως αν αξιζει το βιβλιο η τιμη ειναι σουπερ. Βασικα ειναι οσο θα επρεπε να ειναι για ολα τα βιβλια αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες το απόγευμα παρέλαβα και εγώ από το κατάστημά τους (Σταδίου 24) και είχε ακόμα 30-40 βιβλία για όποιον ενδιαφέρεται...

 

Πολύ ωραίο βιβλιοπωλείο και ιστοσελίδα' date=' ενώ σε μερικά βιβλία οι τιμές είναι απίστευτες...

Ευχαριστώ πολύ για την ενημέρωση, έκανα και εκεί μία παραγγελία :-)

 

Γνωρίζεις κανένα άλλο, παρόμοιο, με μεγάλη ποικιλία και καλές τιμές για να το έχουμε στα υπ'όψιν???[/quote']

 

Μέχρι πρότινος αγόραζα απο Πρωτοπορία, απο τον Ιανο πρώτη φορά και την Πολιτεία μόλις την έμαθα, μπορει να παίζουν κλεισίματα εκδοτικών οίκων όπως είπε και κάποιος συμφορουμιτης γιαυτο να βγαίνουν προσφορές ...

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμένα μου γράφει

dialog_title_left.gif ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΕΣ dialog_title_right.gif DXR.axd?r=1_5-YHyX3 Κωδικός παραγγελίας Κατάσταση Ημερομηνία Τρόπος αποστολής Φορτωτική DXR.axd?r=1_5-YHyX3 ΠΑΡ_I-********** ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ 30/08/2012 COURIER - 31/08/2012 ************ Ονοματεπώνυμο ************ Διεύθυνση ********* Τ.Κ. ************* Νομός *************** Πόλη ΑΘΗΝΑ Περιοχή *********** Χώρα ΕΛΛΑΔΑ Τηλέφωνο ********** Είδος Κατάσταση Ποσ. Σύνολο Ο ΑΤΛΑΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ ΕΚΤΕΛ/ΝΗ 1 8,00 €

 

αλλά δεν έχω παραλάβει ακόμα. Ξέρει κανείς τι σημαίνει το Κατάσταση ΕΚΤΕΛ/ΝΗ ? και το Κατάσταση ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Speedex. Τουλάχιστον τη δική μου ;)

 

αλλά δεν έχω παραλάβει ακόμα. Ξέρει κανείς τι σημαίνει το Κατάσταση ΕΚΤΕΛ/ΝΗ ? και το Κατάσταση ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ ?

Έφυγε από εκείνους και είναι στην courrier. Αφού σου γράφει και τον αριθμό της αποστολής....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...