Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Περαστικα νικοτς (ξανα)

 

Συμπασχω κ εγω, 5η μερα σημερα που ειμαι με τις γαζες και τις επιδεσεις και δε μπορω να ξαπλωσω η να κατσω σε καρεκλα..Μονο μπρουμητα και σε καρεκλες διαγωνια

 

Ανα 2 μερες παω στο νοσοκομειο για αλλαγες κ αυτο για καμια εβδομαδα ακονα

 

 

:/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περαστικα νικοτς (ξανα)

 

Συμπασχω κ εγω, 5η μερα σημερα που ειμαι με τις γαζες και τις επιδεσεις και δε μπορω να ξαπλωσω η να κατσω σε καρεκλα..Μονο μπρουμητα και σε καρεκλες διαγωνια

 

Ανα 2 μερες παω στο νοσοκομειο για αλλαγες κ αυτο για καμια εβδομαδα ακονα

 

 

:/

περαστικά brah

εγώ ήρθα σπίτι τώρα αλλα

 

 

δεν μου έβγαλαν τις παροχετευσεις για να αποφύγω να μαζέψω υγρό . Δεν θα γινόταν και τίποτα αλλα θα έπρεπε να το βγάλουν με σύριγγα και θα ηταν μλκια. Θα τις βγάλω την Τρίτη. Θα πήγαινα Δευτέρα αλλα έχει επείγοντα περιστατικά η γιατρός και θα έπρεπε να περιμένω. Αρα κανονίσαμε καλύτερα την τρίτη και όλα καλά.

 

 

Πάντως είμαι ευχαριστημένος όπως πάει τώρα γιατι τα δύσκολα πέρασαν και το μόνο αρνητικό ειναι οτι δεν πρέπει να σηκώνω βάρος. Ακόμα και προπονήσεις που θα αρχίσω θα αποφευγω να πιέζω τους κοιλιακούς. Βέβαια κλάιν , γιατι καλοκαιράκι έρχεται και θα τη δώ γράμμωση λολολολ.

 

Πάντως εγώ προχθές στις 4 το μεσημέρι ημουν τάβλα στην ανάνηψη και 8-9 το βράδυ έκοβα βόλτες χωρίς βόηθεια , ενω μια κοπελιά στον απέναντι θάλαμο έκανε ίδια επέμβαση αλλα μέχρι και σήμερα 2 μέρες μετά δεν ειχε σηκωθεί καν απο το κρεβάτι :mellow:

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περαστικά brah

εγώ ήρθα σπίτι τώρα αλλα

 

 

δεν μου έβγαλαν τις παροχετευσεις για να αποφύγω να μαζέψω υγρό . Δεν θα γινόταν και τίποτα αλλα θα έπρεπε να το βγάλουν με σύριγγα και θα ηταν μλκια. Θα τις βγάλω την Τρίτη. Θα πήγαινα Δευτέρα αλλα έχει επείγοντα περιστατικά η γιατρός και θα έπρεπε να περιμένω. Αρα κανονίσαμε καλύτερα την τρίτη και όλα καλά.

 

 

Πάντως είμαι ευχαριστημένος όπως πάει τώρα γιατι τα δύσκολα πέρασαν και το μόνο αρνητικό ειναι οτι δεν πρέπει να σηκώνω βάρος. Ακόμα και προπονήσεις που θα αρχίσω θα αποφευγω να πιέζω τους κοιλιακούς. Βέβαια κλάιν , γιατι καλοκαιράκι έρχεται και θα τη δώ γράμμωση λολολολ.

 

Πάντως εγώ προχθές στις 4 το μεσημέρι ημουν τάβλα στην ανάνηψη και 8-9 το βράδυ έκοβα βόλτες χωρίς βόηθεια , ενω μια κοπελιά στον απέναντι θάλαμο έκανε ίδια επέμβαση αλλα μέχρι και σήμερα 2 μέρες μετά δεν ειχε σηκωθεί καν απο το κρεβάτι :mellow:

 

 

I'ts the will my friend!

 

Νοοοούυυμπ περιμένω αντίστοιχη επίδραση όταν θα μαι μέσα, μπρίκια κολλάμε;;;; :P

 

Καλημέρες κιόλας,

κατά τα άλλα γαμώ τις ορμόνες μου, μου ρχεται να βάλω τα κλάματα απ το πουθενά...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περαστικά brah

εγώ ήρθα σπίτι τώρα αλλα

 

δεν μου έβγαλαν τις παροχετευσεις για να αποφύγω να μαζέψω υγρό . Δεν θα γινόταν και τίποτα αλλα θα έπρεπε να το βγάλουν με σύριγγα και θα ηταν μλκια. Θα τις βγάλω την Τρίτη. Θα πήγαινα Δευτέρα αλλα έχει επείγοντα περιστατικά η γιατρός και θα έπρεπε να περιμένω. Αρα κανονίσαμε καλύτερα την τρίτη και όλα καλά.

 

Πάντως είμαι ευχαριστημένος όπως πάει τώρα γιατι τα δύσκολα πέρασαν και το μόνο αρνητικό ειναι οτι δεν πρέπει να σηκώνω βάρος. Ακόμα και προπονήσεις που θα αρχίσω θα αποφευγω να πιέζω τους κοιλιακούς. Βέβαια κλάιν , γιατι καλοκαιράκι έρχεται και θα τη δώ γράμμωση λολολολ.

Πάντως εγώ προχθές στις 4 το μεσημέρι ημουν τάβλα στην ανάνηψη και 8-9 το βράδυ έκοβα βόλτες χωρίς βόηθεια , ενω μια κοπελιά στον απέναντι θάλαμο έκανε ίδια επέμβαση αλλα μέχρι και σήμερα 2 μέρες μετά δεν ειχε σηκωθεί καν απο το κρεβάτι :mellow:

 

Ευαισθητα πλαζματα γαρ ( ρολλάϋζ )

Adon1s τι επαθες εσυ ρε και ουτε να κατουρησεις δε μπορεις;

Κυστη κοκκυγα . Της μοδας επεμβαση (τι στον μπουτσο εχουμε ολοι και εμφανιζεται τελευταια;;;) αλλα η μαλακια ειναι πως δεν εχει ραμματα η πληγη για να μη γεμισει υγρα,οποτε ειναι ανοιχτη με γαζες για να κλεισει μονη της , και μεχρι να γινει θα με ταλαιπωρησει.

 

Αντιθετα με το αντιστοιχο θρεντ περι κυστης κοκκυγος,δεν εχω την παραμικρη αισθηση πονου (κατι τρομερα και φοβερα που διαβαζα για πονο , ταλαιπωρις , παυσιπονα κλπ ...Απορω δηλαδη) φαντασου ενα μεσουλιντ πηρα πριν 4 μερες καλου κακου και σημερα ενα ντεπον.

Δεν ποναω στο ξεκαρφωτο οπως μου ελεγαν ολοι παρα μονο την ημερα που αλλαζει ο Γιατρος την γαζα της πληγης και οταν ακουμπαει κατι εκει (μαξιλαρι κλπ)

Γενικα ειμαι μουδιασμενος αλλα με ταλαιπωρει το οτι καποιες κινησεις δεν μπορω να τις κανω .

Κανα διβδομαδο περιπου ακομα περιμενω να θελει για να αρχισω να τρεχω.

 

Βεβαια η κυστη που ειχα ευτυχως ηταν μικρη γτ το προλαβα στην αρχη.Μουπε για περιστατικα που η πληγη που εκανε τις αλλαγες ηταν σαν μπαλακι του τενις ΟΜΙΤΖΙ.

Φοβερος γιατρος και μαστορας παντως.

I'ts the will my friend!

 

Νοοοούυυμπ περιμένω αντίστοιχη επίδραση όταν θα μαι μέσα, μπρίκια κολλάμε;;;; :P

 

Καλημέρες κιόλας,

κατά τα άλλα γαμώ τις ορμόνες μου, μου ρχεται να βάλω τα κλάματα απ το πουθενά...

Φιλες μου λενε πως 2 φεταρες τσουρεκι αλοιμενες με νουτελα βοηθανε
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I'ts the will my friend!

 

Νοοοούυυμπ περιμένω αντίστοιχη επίδραση όταν θα μαι μέσα, μπρίκια κολλάμε;;;; :P

 

Με τρομάζεις..  :ph34r:

 

 

To νούμπης είναι πιο εύηχο. :P 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...