Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

Κάτι μεγάλο και δυνατό θα φάει ο ΠΑΟΚ όπως το κόβω και μετά θα κλαίγονται πάλι για Αθηναϊκό κατεστημένο. Τι ώρα είναι το παιχνίδι, θέλω να απολαύσω τα ασπρόμαυρα δάκρυα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ωρα ειναι το ματσακι. Περιττο να πω οτι με εχει φαει η ζηλεια για τα γουστα που βγαζουν σημερα τα παοκια. Κριμα και δεν ειχα παει οταν ειχαμε παει εμεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξεκινησαν τα επεισοδια

Τι φαση;

 

Επίσης σήμερα πρέπει επιτέλους να συνεχίσω ενα μεγαλο project που μου εχω αναθέσει (βιβλιο) και τον τελευταίο καιρο δεν εχω καμια μα καμια έμπνευση. Οχι πως εχω θεμα με το χρόνο (αλλωστε δικη μου δημιουργια ειναι), αλλα ελεος, βαζεις ενα γαματο twist που δουλεύει... aaand boom you're stuck.

 

Fml

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rip in peace, 20.00 η ώρα δεν το προλαβαίνω. Αν και πέρυσι το Ολυμπιακός-Αστέρας πάλι δεν το προλάβαινα και πήγε παράταση, ίσως γίνει κάτι παρόμοιο. Ίσως πάνε στα πέναλτι και το χάσει ο ΠΑΟΚ. Μμμ, τότε η νοστιμιά των δακρύων θα έφτανε στο peak της viper, ναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρέχαμε στα νοσοκομεία σήμερα, μισοβγήκε το νύχι του σκυλακου μιας φίλης.. Πολυ κλάμα, όταν του το έβγαζε ο γιατρός αλλά κύριος, ουτε καν σκέφτηκε να δαγκώσει. Σώσαμε και ένα γατάκι που ειχε μείνει στη μεση της λαγκαδα σκυφτό και περνούσαν τα αμάξια από πανω του. Αι φιλ λαικ σουπερμαν!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειλικρινα δεν μπορω να ακουω για φασαριες,πεσιματα,επισοδεια κλπ επιπεδου "φήμες λένε" "ενας φιλος μου-απο-μέσα-που-ξέρει εόπε οτι" κλπ "ρεπορταζ" πληκτρολογιου εξ αποστασεως.

Το οτι υπαρχουν κωλόζωα στην χωρα και το ελληνικό ποδόσφαιρο καταστρέφοντάς το , δεν σημαίνει πως τέτοιες συμπεριφορες και νοοτροπίες πρέπει να αναπαράγονται,διαδίδονται (ως ενδειξη μαγκιας , αντιποινων κλπ) κλπ ελαφρα τη καρδια συμβαλλοντας ετσι ουσιαστικα στην διαιωνισή τους.

Του μπούστη δηλαδη . Ως τωρα δεν εχω διαβασει ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΣΧΟΛΙΟ σε facebook και insomnia που να τα καταδικάζει,που καποιος να λεει "ενταξει ας προσπαθησουμε να ειμαστε ηρεμοι και να αποτρεψουμε τηνβυπονοια επισοδειου" κλπ .

Μονο "ελατε μπουγατσες""να δω ποσοι θα γυρισετε" "ξυλο για να παρουμε το αμα μας πισω" κλπ

 

Θλιβομαι πραγματικα δεδομενου οτι αυτα Τα διαβαζω απο ΝΕΑ ΑΤΟΜΑ και οχι απο μεγαλους ( που το καλο στη περιπτωση αυτη ειναι πως ειναι ζητημα 10-15 ετων ειτε να παθουν κανα εμφραγμα,ειτε να γερασουν ειτε γενικα να απομονωθουν στο σπιτι τους οποτε και αυτες οι αποψεις και νοοτροπιες θα παψουν να υφιστανται και να ανάαραγονται. ) (Ακομα εχω την ελπιδα πως οι νεοι ευτυχως εχουμε προς το παρον αποτιναξει τετοιες αποψεις)

Το οπαδικο ειναι απλα ενα παραδειγμα.Το ιδιο ισχυει και για αλλα κοινωνικα φαινομενα και νοοτροπιες.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...