Προς το περιεχόμενο

The [Old] Official Off Topic Thread V


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Βλέπω ότι το Mega προβάλλει σειρά "Μοντέρνα Οικογένεια", που πρέπει να είναι αντιγραφή του "Modern Family".

 

Θα pitchάρω ιδέα για ελληνικό Breaking Bad, το ακούσατε πρώτοι εδώ plebs.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • nicoc89

    2558

  • viper2005

    2348

  • leftermann

    1563

  • athlios

    1526

@ Adon1s

 

κ γω διαβαζοντας τα παπραπανω ποστ αυτο σκεφτομουν.Ειλικρινα περιμενω ποτε θα ερθει αυτη η μερα που δε θα ντρεπομαστε για τα οσα συμβαινουν μεσα κ εξω απο τα γηπεδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κυστη κοκκυγα . Της μοδας επεμβαση (τι στον μπουτσο εχουμε ολοι και εμφανιζεται τελευταια;; ;) αλλα η μαλακια ειναι πως δεν εχει ραμματα η πληγη για να μη γεμισει υγρα,οποτε ειναι ανοιχτη με γαζες για να κλεισει μονη της , και μεχρι να γινει θα με ταλαιπωρησει.

Αντιθετα με το αντιστοιχο θρεντ περι κυστης κοκκυγος,δεν εχω την παραμικρη αισθηση πονου (κατι τρομερα και φοβερα που διαβαζα για πονο , ταλαιπωρις , παυσιπονα κλπ ...Απορω δηλαδη) φαντασου ενα μεσουλιντ πηρα πριν 4 μερες καλου κακου και σημερα ενα ντεπον.

Δεν ποναω στο ξεκαρφωτο οπως μου ελεγαν ολοι παρα μονο την ημερα που αλλαζει ο Γιατρος την γαζα της πληγης και οταν ακουμπαει κατι εκει (μαξιλαρι κλπ)

Γενικα ειμαι μουδιασμενος αλλα με ταλαιπωρει το οτι καποιες κινησεις δεν μπορω να τις κανω .

Κανα διβδομαδο περιπου ακομα περιμενω να θελει για να αρχισω να τρεχω.

 

Βεβαια η κυστη που ειχα ευτυχως ηταν μικρη γτ το προλαβα στην αρχη.Μουπε για περιστατικα που η πληγη που εκανε τις αλλαγες ηταν σαν μπαλακι του τενις ΟΜΙΤΖΙ.

Φοβερος γιατρος και μαστορας παντως.

:eek:

Δεν εχω ιδεα τι ειναι η κυστη κοκκυγα αλλά περαστικα καρντασιμ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@ Adon1s<br><br> κ γω διαβαζοντας τα παπραπανω ποστ αυτο σκεφτομουν.Ειλικρινα περιμενω ποτε θα ερθει αυτη η μερα που δε θα ντρεπομαστε για τα οσα συμβαινουν μεσα κ εξω απο τα γηπεδα.

Μετα απο 5 χρονια απουσιας (απο αποψη) απο το γήπεδο πηγα και ειδα τον ημιτελικό στην Τούμπα.

Αδικα τα λεφτα που εδωσα (και λογω "θεαματος" και λογω οτι εξω εριχναν δακρυγόνα οποτε κ ανοιξαν τις πορτες για να μπουν ολοι γρηγορα,ουτε ελεγχος ουτε τιποτα) και επιβεβαιωθηκα για το οτι δεν θα ξαναπαω μεχρι νεωτερας.

 

Sportlemon ή εξω απο προποτζίδικο και πολύ τους είναι .

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:eek:

Δεν εχω ιδεα τι ειναι η κυστη κοκκυγα αλλά περαστικα καρντασιμ!

 

με δική σου ευθύνη

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:cry:

πανω απο το κωλο;;; :cry:

 

Να περασει γρηγορα ευχομαι!

Χεστηκα απο το φοβο μου και μονο που το δα :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχως το πρόλαβα στην αρχή του και δεν το άφησα καιρο χωρις να το δει Γιατρός και η κυστη ήταν μικρή , πάλι καλά δηλαδή.

 

Δεν πρόλαβε να κάνει φλεγμονή.Ενας γνωστος το αφησε και εγινε σαν αυγό,οποτε και η ολη θεραπεια με τα φαρμακα,το χειρουργειο,τις γαζες μετά,αλλαγές,πόνος κλο κρατησε σχεδόν 3 μηνο !!! (Αουτς)

 

Ο γιατρος ειπε οτι πριν απο εμενα ειχε αλλη κυστη κοκκυγα π χωρουσε μπαλακι τενις (σε μεγεθος,φαντασου ταλαιπωρια).

 

Εγω ευτυχως δεν εχω ραμματα ειδαλλως θα υποτροπιαζε (θα γεμιζε υγρα κλπ , εξτρα ταλαιπωρια δηλαδη) οποτε μια κ καλη μια ψυχη π ειναι να βγει ας βγει .

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η δική μου κύστη κοκκυγα ήταν σαν μπουνιά. κολλημένη πάνω στη σπονδυλική στήλη και τυχαία την ανακάλυψα. Ένα εξάμηνο μέχρι να κλείσει εντελώς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νίκο,γιατί πήγες;

υπερλύποση/περισσια δερματος

Δεν ηταν θέμα ομορφιάς κ μόνο , αν δεν το έφτιαχνα μου ειπε ο γιατρός σε λίγα χρόνια θα είχα προβλήματα με τη μέση μου γιατι δεν μπορούσα να έχω σωστή στάση σώματος και πιεζόταν μονίμος η μέση γιατι σε εκείνο το σημείο μαζευε πολλά νερά με το παραμικρό . Η μαλακία ειναι οτι αναρωτιόμουν γιατι με πονάει συχνά η μέση μου και δεν ειχα πάρει χαμπάρι οτι ειχα λαθος στάση σώματος :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...