Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δικό μου πριν 1 λεπτό. ψιλοnerd

 

Όταν συζητάνε μεταξύ τους οι γυναίκες πόσο μεγάλο είναι το πέος των αντρών τους, ο αριθμός της απάντησης είναι μιγαδικός: "25cm"  Το 15 είναι το πραγματικό μέρος και τα άλλα 10 το φανταστικό!

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχαχα...  :-(

Μαλακία με τον editor,   ^look up

 

 

 

btw, είναι εμπνευσμένο από χθεσινή συζήτηση όπου μια γκόμενα όταν αναφερόταν στα πέη έλεγε για 25 πόντους σαν να ήταν το στάνταρ ξερωγώ :blink:  Μάλλον έτσι το ΄λεγε αλλά τουλάχιστον βγήκε και ένα ανέκδοτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτρωγα μπισκότα,και καθώς βούταγα ένα στο γάλα,το μπισκότο έσπασε και βούλιαξε στον πάτο...έτσι,τώρα κάθομαι ακόμα εδώ
κοιτάζοντας το ποτήρι και αναρωτιέμαι γιατί να συμβαίνουν άσχημα
πράγματα σε καλούς ανθρώπους...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της λεω "Χωριζουμε...Φευγω"....
Ακουω ενα ΜΠΑΜ..."Ωχ, αυτοκτονησε" λεω...
Γυρναω....τι να δω? Ειχε ανοιξει σαμπανια η καργια...!!

-------------------------------------------

 

Αυτό που τα μηχανήματα στις τουαλέτες, αν δεν τα χαιρετήσεις δεν σου δίνουν χαρτί, πόσο κομπλεξικό..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εξαλλος ειμαι!!!! παω δευτερη φορα στη λειβαδια και μια καριολα σερβιτορα μου χρεωνει 40 ευρω για πραγματα που δεν παραγγειλα.....σαραντα παλι η καρια απο τη λειβαδια........(40 παλικαρια απο τη λειβαδια!!!!)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Της λεω "Χωριζουμε...Φευγω"....

Ακουω ενα ΜΠΑΜ..."Ωχ, αυτοκτονησε" λεω...

Γυρναω....τι να δω? Ειχε ανοιξει σαμπανια η καργια...!!

-------------------------------------------

Δηλαδή αυτός γύρισε πλάτη , φόρεσε μπουφάν και έκλεισε την πόρτα , και πες με το που κλείνει την πόρτα ακούει το μπάμ . Οτι δηλαδή σε αυτά τα δευτερόλεπτα πρόλαβε αυτη να πάει στο ψυγείο , να το ανοιξει , να βγαλει την σαμπάνια , να ξετυλίξει το χαρτί στον φελό , να στριψει το σύρμα και να την ανοίξει ;;;;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντάξει, είναι πολύ άκυρο να διορθώνεις ανέκδοτα!!!

 

Όταν συζητάνε μεταξύ τους οι γυναίκες πόσο μεγάλο είναι το πέος των αντρών τους, ο αριθμός της απάντησης είναι μιγαδικός: "25cm"  Το 15 είναι το πραγματικό μέρος και τα άλλα 10 το φανταστικό!

Στους μιγαδικούς το πραγματικό μέρος και το φανταστικό δεν μπορούν να προστεθούν...

 

 

:P

 

 

 

εξαλλος ειμαι!!!! παω δευτερη φορα στη λειβαδια και μια καριολα σερβιτορα μου χρεωνει 40 ευρω για πραγματα που δεν παραγγειλα.....σαραντα παλι η καρια απο τη λειβαδια........(40 παλικαρια απο τη λειβαδια!!!!)

Αυτό μου θύμησε το άλλο :

 

Πάει ένας τύπος σε ένα εστιατόριο και παραγγέλνει ψαρόσουπα.

Του την πάει ο σερβιτόρος και του λέει:

"Προσέξτε μόνο γιατί εδώ κυκλοφορεί ο Νεσαμπουλιάτα".

Δεν δίνει πολλή σημασία ο τύπος οπότε εκεί που πάει να φάει την πρώτη κουταλιά έρχεται τρέχοντας ο Νεσαμπουλιάτα και του χύνει την ψαρόσουπα στο κουστούμι. Τσαντισμένος ο τύπος φεύγει.

Την άλλη μέρα πάει στο ίδιο εστιατόριο. Παραγγέλνει ψαρόσουπα και όταν του την πάει ο σερβιτόρος του λέει φάτε τη γρήγορα πριν έρθει ο Νεσαμπουλιάτα.. Δεν προλαβαίνει όμως γιατί έρχεται ο Νεσαμπουλιάτα και του τη ρίχνει πάνω του. Τσαντισμένος ο τύπος φεύγει.. Αυτό γινόταν επί ένα μήνα.. Αποφασισμένος ο τύπος να προλάβει τον Νεσαμπουλιάτα πάει στο ίδιο εστιατόριο και παραγγέλνει ψαρόσουπα. Του την πάει ο σερβιτόρος, η ίδια προειδοποίηση και εκεί που πάει ο Νεσαμπουλιάτα να του χύσει την ψαρόσουπα φωνάζει ο τύπος:

ΦΕΥΓΑ ΝΕΣΑΜΠΟΥΛΙΑΤΑ ΨΑΡΟΚΑΗΚΑ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...