Προς το περιεχόμενο

Ανέκδοτα - Ένας τύπος παίρνει κάθε πρωί το λεωφορείο...


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Ξυπνάει ένας τύπος το πρωί. Κοιτάει το ρολόι 7:07.Δε δίνει σημασία. Κατεβαίνει να φτιάξει πρωινό βλέπει 7 φέτες ψωμί 7 φέτες ζαμπόν 7 φέτες κασέρι. «Περίεργο». Σκέφτεται. Πάει να φύγει για το γραφείο το αμάξι παίρνει μπρος με την 7η! Σταματάει σε 7 φανάρια. Παρκάρει στην 7η θέση παρκινγκ, καλεί το ασανσέρ που είναι στον 7ο, μέσα υπάρχουν 7 άνθρωποι, μέσα στο γραφείο του βλέπει πάνω στο γραφείο 7 φακέλους από 7 υποθέσεις. Κοιτάει το ημερολόγιο 7 του μήνα.

«Πολύ 7»,σκέφτεται.Σχολάει στις 7 το απόγευμα, παράκαμψη λόγω έργων από την 7η οδό.7 στενά πιο κάτω βλέπει μπροστά του τον ιππόδρομο. Κοιτάει και βλέπει σε μια τεραστία επιγραφή:

7η ΗΜΕΡΑ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΩΝ

7η ΙΠΠΟΔΡΟΜΙΑ

7ος ΔΙΑΔΡΟΜΟΣ: Όνομα αλόγου: ΕΦΤΑΡΗΣ

Το βλέπει ο τύπος τρελαίνεται. Λέει «Αυτό είναι όλη μέρα με το 7 σημαδιακό είναι να παίξω». Πάει παίζει ότι έχει και δεν έχει στον ΕΦΤΑΡΗ.

 

Ε και βγήκε 7ος...

 

Link.png Site: Μηχανή του Χρόνου: Το μυστήριο με τον αριθμό 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ με την σειρά μου, στο σημείο αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω την σπονδυλική μου στήλη που με στηρίζει τόσα χρόνια.

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα δικο μου ανεκδοτο που το σκεφτηκα καθος οδηγουσα πριν κατι μερες. Το ειπα σε 2 ατομα μεχρι στιγμης και δε το πιασαν μεχρι που εκατσα και τους το εξηγησα για πεντε λεπτα, μετα γελασαν λιγο καθος τους επεισα οτι ειναι αστειο- και ειναι, αν ξερετε σχετικα καλα αγγλικα.

 

What can we say about obese terrorists?

They 're blown out of proportion

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλό το πρωινό σεξ, αλλά ζαμπονοτυρόπιτα με μίλκο δεν είναι μη λέμε και μαλακίες

Ωραία θα κάνω τουλάχιστον το δεύτερο(ή το τρίτο μαλακίες :-D )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κ εγώ με την σειρά μου, στο σημείο αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω την σπονδυλική μου στήλη που με στηρίζει τόσα χρόνια.

Να το πω κ εγω αλλη μια μην με παρεξηγησει η δικη μου στηλη μιας κ το εχουν πει ολοι σ αυτο το τοπικ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ με τη σειρά μου στο σημείο αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω την πολύ καλή, σταθερή, στιβαρή και ωραία σπονδυλική μου στήλη που με στηρίζει τόσα χρόνια. Σε ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ με τη σειρά μου στο σημείο αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω την πολύ καλή, σταθερή, στιβαρή και ωραία σπονδυλική μου στήλη που με στηρίζει τόσα χρόνια. Σε ευχαριστώ πολύ!

 

 

Κ εγώ με την σειρά μου, στο σημείο αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω την σπονδυλική μου στήλη που με στηρίζει τόσα χρόνια.

Να το πω κ εγω αλλη μια μην με παρεξηγησει η δικη μου στηλη μιας κ το εχουν πει ολοι σ αυτο το τοπικ...

 

 

Κ εγώ με την σειρά μου, στο σημείο αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω την σπονδυλική μου στήλη που με στηρίζει τόσα χρόνια.

 

 

Στο σημείο αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω και γω με τη σειρα μου την σπονδυλική μου στήλη που με στηρίζει τόσα χρόνια.

 

article-2248148-16842C1A000005DC-85_306x

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με τη σειρά μου θα κάνω τη διαφορά και στο σημείο αυτό θα ήθελα να ευχαριστήσω τον καφέ που μου άνοιξε τα μάτια και έπειτα την μπύρα που με έκανε να δω τα άσχημα και μέτρια "πράγματα", τέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...