Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή!


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

Κάποιες φορές συναντάμε στο youtube video συνήθως ρώσικης προελεύσεως με ανάλογα περιστατικά,αλλά από ότι φαίνεται έχουμε την "τύχη" να τα συναντάμε και εδώ.

Δεν υπάρχει στοιχειώδης λογική και σεβασμός τελικά?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου άρεσε το σχόλιο κάτω από το βίντεο με τον Goku Black. Πέρα από την πλάκα, πρόβλημα με το πάρκινγκ υπάρχει παντού. Μένω επαρχία σε χωριό και όταν επισκέπτομαι την πρωτεύουσα του δήμου (γύρω στους 15.000 κατοίκους, καμιά σχέση με Αθήνα, Θεσσαλονίκη ή άλλες μεγάλες πόλεις) δεν βρίσκω να παρκάρω και παντού βλέπεις διπλοπαρκαρίσματα (και φυσικά η τροχαία άφαντη). Να έχεις πραγματική δουλειά και να αναγκάζεται είτε να παρανομήσεις και εσύ, είτε να πας σε ιδιωτικό πάρκινγκ κοντά στο μέρος που έχεις δουλειά και να πληρώσεις, ή να παρκάρεις κάπου μακριά και μετά να κάνεις ποδαρόδρομο. Και τις περισσότερες θέσεις τις πιάνουν άτομα που πάνε για καφέ ή ψώνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτός με το κόκκινο τους Γαμησε τα ραμματαα, φοβερός.

Οι δύο βλακες του ορμηξαν 10 φορές και τις 10 αποτυχία . Πάνε να τα βάλουν με το γαιδουρι, ούτε αυτό δεν ξέρουμε να ξεχωρίζουμε στη χώρα αυτή. Αφού θα τις φάτε ρε άχρηστοι ζητήστε συγνώμη και δρόμο. Άδικα ίδρωσε ο τύπος. Ατσαλακωτος έφυγε από ότι βλέπω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Κάποιες φορές συναντάμε στο youtube video συνήθως ρώσικης προελεύσεως με ανάλογα περιστατικά,αλλά από ότι φαίνεται έχουμε την "τύχη" να τα συναντάμε και εδώ.

Δεν υπάρχει στοιχειώδης λογική και σεβασμός τελικά?

Μαρέσει κιόλας που αυτοί που ξεκινήσανε τα sucker punch  κλείνανε τον δρόμο (άρα ήταν οι φταίχτες) ήταν 2 ήταν ένας και ξεκινάει ο απο πίσω να χτυπάει... Ο καημένος έκανε την δουλίτσα του ήσυχα και ωραία οδηγούσε το λεωφορείο του και οι άλλοι του τι βγήκαν στο άσχημο και ζητάνε και τα ρέστα! μου θυμίζουν (σε λεκτικό επίπεδο βέβαια) κάτι επεισόδια με trolls και mods vs εμένα εδώ στο insomnia :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...