Προς το περιεχόμενο

Αστεία, απίστευτα...κτλ βίντεο με περιγραφή!


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 10,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Σοβαρα τωρα, υπαρχει νορμαλ άνθρωπος (αντρας ή γυναικα) που να μην μπορεί να τα κανει αυτα;

Οποιοσδήποτε νορμάλ άνθρωπος που δε γυμνάζεται. Δλδ πάνω από το μισό παγκόσμιο πληθυσμό σίγουρα ( lol )
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποιοσδήποτε νορμάλ άνθρωπος που δε γυμνάζεται. Δλδ πάνω από το μισό παγκόσμιο πληθυσμό σίγουρα ( lol )

Δεν χρειάζεται ιδιαίτερη γυμναστική για να τα κάνεις αυτά, απλά να μην είσαι 200 κιλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρειάζεται να κάνεις μία τακτική (έστω και πολύ χαλαρή) άσκηση, είτε είναι γυμναστική είτε κάποιο άθλημα ή δε ξέρω και γω τι. Ένας που είναι 50 κιλά (λόγω μεταβολισμού καθαρά) και δε κουνιέται όλη μέρα, δεν γυμνάζεται, δεν ασκείται κλπ, όχι δε μπορεί να τα κάνει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας που είναι 50 κιλά (λόγω μεταβολισμού καθαρά) και δε κουνιέται όλη μέρα, δεν γυμνάζεται, δεν ασκείται κλπ, όχι δε μπορεί να τα κάνει :)

Ε, εντάξει, εγώ μιλάω για φυσιολογικά άτομα που μια ανεπαίσθητη άσκηση την κάνουν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε, εντάξει, εγώ μιλάω για φυσιολογικά άτομα που μια ανεπαίσθητη άσκηση την κάνουν.....

To 95% των ανθρώπων δεν τα κάνει. Όχι το μισό. Το 95%. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μλκ μου που ζεις? :P

Τις περισσοτερες ωρες της μερας σε μια φρεγατα με ατομα που οχι μονο ειναι γυμνασμένα αλλα και bodybuilder σε σχεση με πολλους αλλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...