Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>Είναι ξεκάθαρο, πάμε μόνο για το πρωτάθλημα. Ευρώπη (και κύπελλο, ίσως) τα αφήνουμε για άλλη μια φορά στην άκρη.</p>

 

Αυτό φταίει, όχι ότι δεν έχουμε παίχτες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 24,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Αυτό φταίει, όχι ότι δεν έχουμε παίχτες..

 

Εννοώ ότι όλες οι κινήσεις της διοίκησης (αλλά και του προπονητή) αυτό δείχνουν. Και οι μεταγραφές παικτών μέσα σ' αυτές τις κινήσεις περιλαμβάνονται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θύμισε μου τι κάνατε φέτος στην Ευρώπη?

Aποκλειστηκα.

Οτι ακριβως κι εσυ με τη διαφορα οτι εσυ θα το κανεις σε 2 διοργανωσεις (στην 1η σε διορισανε να συμμετεχεις, στην 2η εισαι με την αξια σου οπως και η Ντιπρο που σε καρπαζωσε,ακριβως οπως εκανε κι η Εστοριλ εμενα).

Παρτο χαμπαρι, δεν υπαρχεις πουθενα εκτος απο εκει που σε διοριζουν. Η ψευτοκαζουρα σου βασιζεται πανω σε αυτο και τιποτα αλλο. Φαε τωρα καποια Ντιπρο περηφανε Ευρωγαυρε κι ελα να μου πεις για τον ΠΑΟ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχιζεις κ θυμιζεις επικινδυνα trollz Midi , να το προσεξεις..

Κατα τα αλλα καναμε αβαβα κ το πεναλτυ , καταφεραμε καναμε ανθρωπους κ αυτους μετα την Αεκ κ γελαει ο κοσμος

 

Ευγε

 

ΥΓ Μιτσελ δρομο . Φταις γιατι εβγαζες εξω τον Αφελαι το σαπακι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα δε τα ειπα για να τρολλαρω ασχετως αν ο αποδεκτης εχει αβαταρ τον Μητρογλου.

Σε πιο λογικους γαυρους, θα ειχα αλλα επιχειρηματα, αλλα οταν ο δικαρπαζος απο καποια Ντιπρο ρωταει που ημουν εγω 2 λεπτα με το 2ο γκολ απο αγωνστου ταυτοτητος παιχτη, ε τα θελει να τα ακουσει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aποκλειστηκα.

Οτι ακριβως κι εσυ με τη διαφορα οτι εσυ θα το κανεις σε 2 διοργανωσεις (στην 1η σε διορισανε να συμμετεχεις, στην 2η εισαι με την αξια σου οπως και η Ντιπρο που σε καρπαζωσε,ακριβως οπως εκανε κι η Εστοριλ εμενα).

Παρτο χαμπαρι, δεν υπαρχεις πουθενα εκτος απο εκει που σε διοριζουν. Η ψευτοκαζουρα σου βασιζεται πανω σε αυτο και τιποτα αλλο. Φαε τωρα καποια Ντιπρο περηφανε Ευρωγαυρε κι ελα να μου πεις για τον ΠΑΟ.

νταξει μεγάλε χαλάρωσε.

κόλλησες με το αβαταρ μου που τόσο καιρό λεω να το αλλάξω αλλά βαριεμαι η το ξεχνάω..αν κ ο Μητρογλας μην ξεχνάς τι σου είναι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρος ειμαι, εκανα και τσιγαρο μετα το σφυριγμα της ληξης :lol: Δεν καπνιζω, αλλα αυτη τη φορα αξιζε!

Χαιρετισμους στον Μητρογκολ.

 

Επιθετικό έδωσε ο μλκας

Δε σε προετοιμασανε οτι στην Ευρωπη εχει 50-50 ε;

 

Ελλαδα θα το σφυριζαν γκολ και φαουλ (του αμυντικου), οπως στο μπασκετ: Μετραει το γκολ και συμπληρωματικο πεναλτι :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ματς που μας ταξιδεύει πολλά χρόνια πίσω. Είναι απαράδεκτο ομάδα που παίζει τόσα χρόνια στις ευρωπαϊκές διοργανώσεις, να δέχεται δυό τέτοια φτηνά γκολ και μετά να πετάει λευκή πετσέτα.<br><br><br>

Ρομπέρτο: Είναι φανερά ντεφορμέ, φέρει και ευθύνη στο 2ο γκολ.<br><br>

Μαζουάκου: Από κει που ονειρευόσουν μεταγραφή σε Γιουβέντους, σε βλέπω δανεικό στον Εργοτέλη. Σε πτωτική πορεία εδώ και καιρό.<br><br>

Ομάρ: Καλός στο πρώτο ημίχρονο, στο δεύτερο κι αυτός τα ίδια χάλια.<br><br>

Σιόβας-Σαντάνα: Θυμίζουν το δίδυμο Ανατολάκη-Ουαντού. Η δε μεταγραφή Σαντάνα... από το "πάνω ράφι".<br><br>

Κασάμι: Στο πρώτο ήταν καλός, αλλά στο δεύτερο κουράστηκε και έκανε όλο μαλακίες.<br><br>

Μανιάτης: Α-Ο-Ρ-Α-Τ-Ο-Σ.</p><br>

<p>Αφελάι: Ξέρει τι κάνει ο μπαμπάς Ραϊόλα. Κατά τ' άλλα έφταιγε ο Μίτσελ. Παίζει ο Ντάτολο και ο Χάρης Παππάς να έκαναν περισσότερα από τον συγκεκριμένο.<br><br>

Τσόρι: Τον έκλεισαν καλά, αλλά ήταν ο μόνος που θα μπορούσε να κάνει μια προσωπική ενέργεια και κακώς τον έβγαλε.<br><br>

Ντοσεβί: Ναι είναι γρήγορος, είναι φιλότιμος, αλλά όταν πάει να κάνει σέντρα, να δώσει πάσα ή να σουτάρει, τότε... τσαρούχι. Το ότι είναι ο καλύτερος εξτρέμ στο ρόστερ, δείχνει την ποιότητα του υλικού.<br><br>

Μήτρογλου: Τραγικός, ελπίζω να μην τον φάμε στην μάπα και του χρόνου.<br><br>

Μιλιβόγεβιτς: Νομίζω σαν στόπερ αποδίδει καλύτερα απ' ότι σαν χαφ.<br><br>

Φορτούνης: Τι μπήκε τι δεν μπήκε, το ίδιο πράγμα.<br><br>

Ντουρμάζ: Τα ίδια με τον Φορτούνη.<br><br><br>

Περέιρα: Εγώ πιστεύω ότι είναι καλός προπονητής. Όπως δεν χρειάζονταν διθυράμβοι για το ότι έφερε πρώτη την ομάδα σε 2 μήνες, έτσι δεν χρειάζονται και τώρα αναθέματα επειδή έχασε ένα ματς. Θα κριθεί μόνο όταν χτίσει το καλοκαίρι την ομάδα του και κάνει τις δικές του μεταγραφές. Αν και προβλέπω να του φέρνουνε ότι σαπάκι προτείνει ο κάθε μανατζαραίος και στο τέλος να φεύγει κι αυτός νύχτα.</p><br><br>

ΥΓ: Μέσα σ' όλα είχαμε και το κοράκι που έπνιξε το πέναλτι και ακύρωσε το γκολ στο τέλος, αλά Μάλμε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πονέσαν τα ματάκια μας, πάλι δυστυχώς.

 

Αφελάι δρόμο αγόρι μου δεν κάνεις. Περιμένουμε να μπει ο Durmaz για να δούμε ντρίπλα έλεος ρεεεεεεεεεεε!!!!

 

Τραγική η ομάδα, δεν ξέρει πως να επιτεθεί, παίρνουν την μπάλα τα στόπερ και τέλος αυτό ήταν, 3ή 4η επαφή και μπούπ.

 

Κρίμα πολύ κρίμα να χάνεις από αυτή την ομάδα.

Δύσκολα τα πράγματα πλέον. Ας ελπίσουμε για κάτι καλύτερο την Κυριακή γιατί και εκεί δύσκολα τα πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλαρος ειμαι, εκανα και τσιγαρο μετα το σφυριγμα της ληξης :lol: Δεν καπνιζω, αλλα αυτη τη φορα αξιζε!

Χαιρετισμους στον Μητρογκολ.

 

Δε σε προετοιμασανε οτι στην Ευρωπη εχει 50-50 ε;

 

Ελλαδα θα το σφυριζαν γκολ και φαουλ (του αμυντικου), οπως στο μπασκετ: Μετραει το γκολ και συμπληρωματικο πεναλτι :lol:

παλιά δεν έλεγες ότι δεν παρακολουθείς ποδόσφαιρο κ είσαι τρελομπασκετοφιλος..τι έχεις παθει?

 

χάλια η ομάδα σήμερα..αλλά πιστεύω στο Καραϊσκάκης τους εχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μήπως αντί του Μίτσελ να 'φευγε ο χοντρός;</p>

 

Όχι. Είπαμε έχει κάνει λάθη, αλλά πρέπει να είμαστε ρεαλιστές και να παραδεχτούμε ότι έχει συμμαζέψει τα οικονομικά της ομάδας κατά πολύ. Μια πιο ειλικρινή στάση προς τον κόσμο και μια σωστότερη διαχείρηση θα ήθελα προσωπικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...