Προς το περιεχόμενο

Ολυμπιακός


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 24.8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • margaritagr

    1508

  • Cossutius.

    1324

  • Atallos1

    1240

  • MiDi_MiLiZ

    849

Ένα ματς δεν φωνάζει ποτέ 0-0 στο 45... Όπως είδες έληξε 2-0.

 

Δηλαδη θες να μου πεις οτι περιμενες να αλλαξει η εικονα του ματς? Πως ? Μαγικα?

Κατα τυχη ναι χαιρω πολυ κ θα αλλαξει οπως κ εγινε . Οταν 2 ομαδες ειναι κακες κ δεν μπορουν να βαλουν γκολ 0-0 θα ληξει το ματς . Δεν ειναι πυρηνικη φυσικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε βέβαια θες να παίξεις Ευρώπη και εσύ, γιατί έχεις προσφέρει μεγάλη μπάλα στα Ευρωπαϊκά σαλόνια και αρκετούς βαθμούς στην χώρα.

 

 

Εγώ; Τι να την κάνω την Ευρώπη, αφού έχουμε εσάς και θαυμάζουμε.

Και αν θέλετε κι άλλη ξεκούραση να μας πείτε.

 

 

Έναν καλό λόγο δεν μπορεί να πει κανένας εδώ μέσα, αμέσως να αρπαχτείτε! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ στο cafe που εβλεπα τον αγωνα πρεπει να ακουστηκε απο γαυρους 5-6 φορες τουλαχιστον ''πεσε κατω ρε μ@λ@κ@'', αναφερομενοι φυσικα σε παιχτες του Ολυμπιακου μεσα στην περιοχη της Ντνιπρο...

 

Τι σου ειναι η συνηθεια...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ; Τι να την κάνω την Ευρώπη, αφού έχουμε εσάς και θαυμάζουμε.

Και αν θέλετε κι άλλη ξεκούραση να μας πείτε.

 

 

Έναν καλό λόγο δεν μπορεί να πει κανένας εδώ μέσα, αμέσως να αρπαχτείτε! :P

 

Όξω ρεεεεεεεεεεεεεε 

 

hqdefault.jpg

Εντωμεταξυ στο cafe που εβλεπα τον αγωνα πρεπει να ακουστηκε απο γαυρους 5-6 φορες τουλαχιστον ''πεσε κατω ρε μ@λ@κ@'', αναφερομενοι φυσικα σε παιχτες του Ολυμπιακου μεσα στην περιοχη της Ντνιπρο...

 

Τι σου ειναι η συνηθεια...

 

Γιατί πήγες σε καφέ να δείς τον Ολυμπιακό? Δεν έπαιζε ο βάζελος τέτοια ώρα? Ποτς γκενέν αυτό?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ολυμπιακός πλήρωσε τους λεονταρισμούς Μαρινάκη να διώξει τον Μίτσελ και να φέρει κάποιον άλλο που δήθεν θα έφερνε νίκες με υψηλότερο score απ' ότι ο προηγούμενος προπονητής. Όταν κάτι δουλεύει δεν το πειράζουμε. Όσο για την ρεβανς, ας είμαστε ρεαλιστές, δίνω μόνο 5% πιθανότητες να περάσει ο ολυμπιακός, αρκεί ένα γκολάκι να βάλει ο αντίπαλος και πάπαλα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην βριζετε τους φιλους μου τους βαζελους. Στηριζουν εμπρακτα τον Ολυμπιακο μεχρι και διαρκειας εχουν παρει στο Καραϊσκακη.

 

 

 

 

Δεν εξηγειται αλλιως ποιο πολλα παιχνιδια του Ολυμπιακου εχουν δει αυτοι παρα εγω που ειμαι Γαυρος! :lol:

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντωμεταξυ στο cafe που εβλεπα τον αγωνα πρεπει να ακουστηκε απο γαυρους 5-6 φορες τουλαχιστον ''πεσε κατω ρε μ@λ@κ@'', αναφερομενοι φυσικα σε παιχτες του Ολυμπιακου μεσα στην περιοχη της Ντνιπρο...

 

Τι σου ειναι η συνηθεια...

Αυτά είναι πάτε σε καφέ για να δείτε Ολυμπιακό, η χαρά σας όταν χάνει ο Θρύλος.

 

Α ΡΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΕ ΜΟΥ ΤΙ ΤΟΥΣ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εξηγειται αλλιως ποιο πολλα παιχνιδια του Ολυμπιακου εχουν δει αυτοι παρα εγω που ειμαι Γαυρος! :lol:

 

Ισχύει. Ο ολυμπιακός μονοπωλεί το ενδιαφέρον καθώς έχει περάσει και σε cl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω οτι μπορει ο ολυμπιακος να σηκωσει Europa League.H φετινη ομαδα που εχει μπορει να νικησει και την 50-50 διαιτησια στην Ευρωπη.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευρώπη, παιδιά από του χρόνου πάλι.

Τα 2-0 δεν ανατρέπονται.

Και πρέπει να φτιάχνεις φάσεις για γκολ. Σήμερα δεν είδα καμία κλασσική ευκαιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει δυσκολο προγραμμα ο Ολυμπιακος,Ευρωπη σημερα,μετα Παναθηναικο και μετα Κυπελλο.Λογικο καπου να χασει και καπου θα κερδισει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πιστευω οτι μπορει ο ολυμπιακος να σηκωσει Europa League.H φετινη ομαδα που εχει μπορει να νικησει και την 50-50 διαιτησια στην Ευρωπη.

Χαχαχα φτιαξε ομαδα να νικας και το 50-50.... Μυθικο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...